Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Polska strona o Vitasie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 23:52 Odpowiedz z cytatem
Ava
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)

Szkoda ze nigdy Wam tego sam Vitas nie doceni ile dla niego robicie.... Sad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Sob Maj 28, 2011 23:52
Reklama

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 08:53 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

klopps napisał:
dzisiaj bylibyśmy na koncercie Vitasa....może dlatego Sad

Ale wiecie co Wam powiem?? W zeszłym roku jak przygotowywaliśmy się do koncertu majowego na strone Vitasa wchodziło dziennie do 5 osób z Polski, teraz wchodzi 15-20! a wiec forum i ludzie tu działający osiągnęli sukces. To pozytywne Smile

ale jakim kosztem.... do tej pory nie moge dojść do siebie.... mam mieszane uczucia wobec Vitasa i Pudovkina... nigdy mu tego nie zapomnę... no i nie zrozumiem. Tego co mysmy mu oferowali na pewno nie dostanie w innej agencji... Takiego zaangazowania.. Owsze, słucham jego piosenek ale bardzo rzadko a jako człowiek już dla mnie nie istnieje i nie interesuje mnie co sie u niego dzieje... Trudno angazować sie w projekt z kimś kto nie podchodzi do tego powaznie... Jest mi przykro z innego powodu - wiem że nie pójdę na żaden koncert Vitasa, choćby był za rogiem...Nie bede więcej pisała bo bym mogła napisać coś i żałować... i tak mam chyba najbardziej "niewyparzony" język i nie mam zamiaru być dyplomatką jaką jest klopps... Co w sercu to na języku...

Nie kiwnę palcem w celu reklamy V w Polsce i nie będę reklamowała wśród znajomych jego muzyki... sorry Winetu ale nie zasłużyłeś...

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 18:46 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec

klopps napisał:
dzisiaj bylibyśmy na koncercie Vitasa....może dlatego Sad

Ale wiecie co Wam powiem?? W zeszłym roku jak przygotowywaliśmy się do koncertu majowego na strone Vitasa wchodziło dziennie do 5 osób z Polski, teraz wchodzi 15-20! a wiec forum i ludzie tu działający osiągnęli sukces. To pozytywne Smile

choć jakiś pozytyw Mr. Green

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 12:36 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

Ej Rituś ale co biedny Winetou zawinił, że nie chcesz go promować? Very HappyVery Happy
czytalam ze przystojny szlachetny i waleczny Very Happy

Na poważnie, dajmy spokój Vitasowi, to tylko i az artysta. Rynek rosyjski jest bardzo trudny a Puki zajebiscie twardy i bezwzgledny wiec nie dziwie sie Vitasowi ze nie probuje odejsc od niego nawet kosztem kariery. Z pewnoscią nie mogłby uzywać brandu Vitas bo Pudowkin wszedzie sie podpisuje jako JEDYNY WLASCICIEL BRANDU VITAS. Mógłby jako Vitalij Graczev wystepować ale to pewnie trudne i wymagałoby wiele samozaparcia.

A tak przynajmniej jako tako przedzie w Chinach i moze pojdzie mu coraz lepiej w stanach dopoki Puki nie bedzie chcial i USA wyzyłować cen. Nie chodzi nawet o małą Polskę ale obserwujemy od kilku lat co on robi z Vitasem i nie trzeba byc znawcą zeby widziec ze naprawde fantastyczny glos doprowadza do nikąd.

Zycze Vitasowi naorawdę jak najlepiej ale nie wierze w reformacje Pukiego, to jest czlowiek ktory woli zniszczyc niz zbudowac i nie przebiera w srodkach, do tego manipuluje i klamie bez zająkniecia i z tego co widzę i fani i partnerzy i media maja go dosyć.

Współczuje Vitasowi bo chociaz stal sie slawny to wydaje mi sie ze słodko nie ma. Tym bardziej rozumiem czemu Pukiemu robi na zlosc Smile dziecinne ale co moze innego robic? Smile

Ja też nie pojde na koncert ale to nie powód zeby inni nie mogli pójść. Cel zostanie osiągnięty choć ci, którzy o to walczyli i zaryzykowali dostali mocno po tylku i po kieszeni.
Powiem tylko, ze lecze sie do tej pory i regularnie musze biegac do lekarza... myslalam ze takie rzeczy zdarzają sie jedynie na filmach, takie krętactwo, manipulacja i klamstwo do ostatniego dnia... dziękuję Bogu, ze do tej pory mojej pracy z biznesem miedzynarodowym tego nie doswiadczyłam i nigdy nie chce doswiadczyć.

Niestety ucierpi na tym przedsiewziecie fanów muzyki rosyjskiej poniewaz na mysl o rynku rosyjskim przechodza mnie ciarki i niech artystów rosyjskich ściąga Pan Skulski...innego znaczenia nabraly dla mnie jego slowa teraz kiedy tłumaczył mi dlaczego bez sensu jest brać sie za sciagniecie Vitasa...znalazlam innych ludzi...dokonalismy cudu, o którym Pan Skulski mówił, że sie nie uda bo Vitasa nikt nie zna, bo nie warto biznesowo...bo media nie wezmą....i nie chciały, wymyslalismy programy, kombinowalismy z innymi przedsiewzięciami...ale on mial pewnie na mysli tamta strone a nie tą....i choć wiem ze ma on na rynku polskim i w srodowisku rosyjskim opinie twardego czlowieka to tylko taki czlowiek da im rade hehehe

No cóż skorzystają inni na naszej pracy...wierze jednak, ze tak jak i Puki dostaje po garach tak i przedsiebiorczy Pan Jan z długami ponad milion złotych za swoje dostanie...i oby od wyzej wymienionego pudowkina. Niech obaj zarabiają...do czasu...

Ostatnio zmieniony przez klopps dnia Pon Maj 30, 2011 12:55, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 12:49 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

Wiem, ze nie zgodnie z regułami pisze drugi post ale mam przemyslenia... chyba nie ma sensu rozkminiac tego wszystkiego, nic nie zmienimy a Vitas to cudowny głos i postarajmy sie na tym skupic...wiem, ze zawsze Puki jest w tle i mnie tez odrzuca ale uwielbiam glos Vitasa kocham Lucie i zurawim krzykiem, nie moge sie doczekac "naucz mnie ojcze" i chce sluchac artysty i zapomniec o wszystkim dookola.

Jeśli Puki zdecyduje sie wspolpracowac z kazda inna firmą, chetnie oddam wszystkie pomysły, materialy, kontakty, filmy, sponsorów i to co do tej pory zrobilam zeby wspomoc Vitasa...ale nie wspomoge kłamców i oszustów.

Tak się usmiecham i przypominam sobie ze byscie padły znajac liste gosci honorowych hehehe i byłybyście dumne z Vitaska i ze swojej pracy, ze duzo bylo biegania zeby przyjechal ale jakby przyjechal to z przytupem Smile

Vitasek...jak zawsze nie pozostaje obojetny a w Polsce rozpetał wojne hahaha

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 17:35 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

w sumie nie tepie jakos Vitasa ale do jego reklamy nie przyłożę ręki - nawet może nie chodzi mi o niego samego ale o tą pijawkę Pudovkina i też tego wątpliwej jakości moralnej menadżera z Poznania.... i najbardziej mnie wkurza że ktoś buduje swój biznes na krzywdzie i pracy innych... głęboko wierze że kazdy kij ma dwa końce i ręka opatrzności przyleje im w dupe zdrowo... mam tylko nadzieje że nastapi to jak najszybciej żebym mogła oczy tym widokiem cieszyć jeszcze długi czas....

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 00:26 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

Rituś, napisałam im, że nie da sie zrobić biznesu na zgliszczach...i widze, że nie były to tylko moje słowa.

Ja nie wierze w Oatrzność, ze bedzie jakas sprawiedliwosc, ze ktos cos doceni i takie tam, ale wierze, ze takie biznesy maja krotkie nozki i nie raz to widzialam i widac to bo vitasie i po Panu Wielkim z Poznania...tylko, ze jak sie czlowiek nie uczy na bledach, nie ma samoswiadomosci ani minimalnej pokory i przyzwoitosci to nic sie nie zmienia i upadaja kolejne zamki budowane na piasku.

chyba jednak zrobimy wypad z tego watku z tymi filozoficznymi dysputami bo nas dziewczyny pogonia zdrowo Smile

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 16:09 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

spoko spoko nie pogonią Wink

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 06:54 Odpowiedz z cytatem
kamil554
Pierwszy raz na koncercie

jakieś opinie według mnie

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 14:12 Odpowiedz z cytatem
jakub98

Tzn? Co opinie? Bo nie rozumiem.

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 12:39 Odpowiedz z cytatem
wiecektom

świetny pomysł z tym wejściem moim zdaniem.. ale nad zdjęciami bym jeszcze pomyślał

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 11:51 Odpowiedz z cytatem
angelno1

To prawda, fotka nie jest taka dobra.

Wysłany: Sro Mar 22, 2017 11:51
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu