Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Ogłoszenia ważne i drobniejsze » Wasze ogłoszenia Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 21:26 Odpowiedz z cytatem
fifi
Pierwsze skrzypce
Pierwsze skrzypce
Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 447
Skąd: Łódź




Od kilku dni koresponduję służbowo z pewną Ukrainką - Liliyą. Kiedy udało mi się pozałatwiać z nią wszystkie sprawy, poprosiłam ją o dokładny adres korespondencyjny. Odpisała, że mieszka... w Odessie!!! Więc ja na to, że to niesamowite, bo mój kochany idol Vitas kiedyś tam mieszkał, i że go uwielbiam i mamy nadzieję, że przyjedzie do Polski itd. Dopisałam, że to taka ciekawostka z mojego życia prywatnego....
A oto co odpisała:
hahaha =) my husband know him personally, and his vocal trainer =)

Wyobrażacie sobie!!! Tak po prostu!!!

To ja na to: napisz mi wszystko co o nim wiecie. Jakieś ciekawostki, błagam. Podałam jej naszą stronę int. itd...

A ona napisała:
it is =)
write abut what ?
i am not sure that my husband will give you any personal info about
him =)

Odpisałam, że to rozumiem i że będę się cieszyć ze wszystkiego.
I odpisała, że postara się o jakieś fajne wiadomości.

Wiecie... tu tak na serio to nie chodzi o te wiadomości, bo wiemy już bardzo dużo, ale o sam fakt, że Vitas jest wszędzie i to niesamowite, że zupełnie przez przypadek poznałam taką osobę.
Liliya razem z mężem ma przyjechać do Polski na nasze zaproszenie. Dopracowujemy właśnie szczegóły... Jakieś specjalne zamówienia???? SmileSmileSmile

Fajny był ten mój dzisiejszy dzień w pracy, a do tego ostatni przed urlopem:)

_________________
MONIA
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Pią Sty 30, 2009 21:26
Reklama





PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 21:31 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




wooooooow!!!! farciara! Wink no to czekamy na wieści Wink

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 21:48 Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Maestro
Maestro
Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 1093
Skąd: Bydgoszcz




Fifi to swietna informacja! Szok! Ja tez dzisiaj poznalam pewną dziewczyne ktora slucha Vitasa, az sie zdziwilam ale ona po prostu zna go z neta i sie pytala czy Vitas ma tylko jedną plyte haha:D No ale milo bylo pogadac o Vitasie z kims nowym.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 12:12 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




Bardzo smutna wiadomość Sad Wczoraj, po ciężkich dniach w szpitalu i walce z kolejną chorobą, zmarł 14-letni syn Shauny z planetvitas - Brycen. Powstała pamiątkowa strona, na której można napisać którką wiadomość lub zapalić świeczkę http://brycen-llewellyn.memory-of.com

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 17:02 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




◊............,-.,-.
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
◊............(..(..(
◊.............\..)..)._..-.._
◊............__)/.,','.......`.
◊..........,".....`......,--...`.
◊........,"...@.........'....`...\
◊.......(Y.............(...........;''.
◊........`--.____,.....\..........,..;
◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'
◊............(((_,-.(((______,-'


*******@--@--@
******@------------@
****@-----------------@
***@--------------------@
**@-----------------------@­
**@-(\(\-----------/)/)----@­
**@-(=':')-------(':'=)----@
**@(..(")(")..(")(")..)----@
***@---------------------@
*****@----------------@
********@--@--@


Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 22:47 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




A tutaj mam coś w rodzaju ostrzeżenia .

http://planetvitas.com/twitterfraud.html

Co prawda to odnosi się do amerykańskich fanów , ale w razie gdyby ktoś przypadkiem , kiedyś ... Wink

Tu jest przetłumaczony list od Vitasa

" Uważni odwiedzający strony USA !

Odnoszę się do Was z bezgranicznym szacunkiem i szczerą miłością , dlatego nie mogłem zostać obojętnym na dane
oszustwo . Niestety , świat teraz znajduje się na krawędzi ... Na krawędzi upadku w przepaść ... W przepaść ludzkiej
hipokryzji . Już nie pierwszy raz słyszę o tym , że ludzie , których nie znam , obcują ze mną . Nie przydawałem temu
znaczenia , póki to nie dotknęło mojego honoru ... Ubliżyło Artyście . Bardziej przykro od wszystkiego , że ten klon to nawet nie mężczyzna . To
kobieta o imieniu Luba , z którą kiedyś się poznałem ... Ale z uwagi na to , że ona okazała się psychicznie chorym
człowiekiem , zerwałem z nią wszelkie stosunki . Ona wybrała najniższy sposób zemsty - oszukuje ludzi pod
moim imieniem . Ludzie ! Oficjalnie oświadczam , że nie znam języków obcych i obcować mogę tylko przy pomocy
tłumacza . A tworzyć stron zagranicznych tym bardziej nie będę . Ogromna prośba , proszę nie wierzyć temu
człowiekowi .

Z poważaniem .

Wasz Vitas . "

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 23:21 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




to to cuś w tej czarnej bluzie to owa Luba? Faktycznie diabli wiedzą cóż to jest.... Co prawda nie jestem w temacie więc nie wiem co to za oszustwo i na czym by ono miało polegać ale chyba tylko slepy by pomylił z tym czymś Vitasa...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 23:48 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Jest jakiś taki komunikator czy cuś co się nazywa Twitter i z tego co tak sobie dopowiedziałam , to ona tam się podaje za Vitasa . I pisze chyba z fanami jako on ... Nie wiem dokładnie o co chodzi , ale tak mi wynika z tego tekstu .

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 18:10 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




Żenujące.... Ja czuję się "fanką" pełną gębą ale bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadła jakbym coś takiego wywinęła.... No faktycznie laska nieźle zachwiana emocjonalnie jest...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 14:20 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




A tutaj jeszcze jeden list w tej samej sprawie ... Tym razem z oficjalnej strony

Уважаемые друзья!
В последнее время на различных сайтах, особенно в социальных сетях, стали появляться клоны Витаса. Общение с подобными персонажами мешает искреннему диалогу. Мы просим вас быть аккуратнее при контактах в Интернет-пространстве и обратить внимание на то, что Витас и Сергей Пудовкин используют только страницы официального сайта для общения. Мы не используем социальные сети для переписки или комментариев, но, к сожалению, периодически сталкиваемся с проблемой незаконного использования имени артиста.
С уважением, Витас, С.Пудовкин


Poważani przyjaciele !
Ostatnio na różnych stronach , zwłaszcza w społecznych sieciach , zaczynały pojawiać się klony Vitasa . Obcowanie z podobnymi postaciami przeszkadza szczeremu dialogowi . Prosimy was, żebyście byli bardziej uważni przy kontaktach w Internetowym świecie i zwrócili uwagę na to , że Vitas i Sergiej Pudowkin używają tylko strony oficjalnej do obcowania . My nie używany społecznych sieci dla korespondencji albo komentarzy , ale , niestety , periodycznie zderzamy się z problemem bezprawnego wykorzystania imienia artysty .
Z poważaniem , Vitas , S.Pudovkin

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 17:42 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




To ja chciałam ogłosić, że w TV online pojawi się pierwszy film z cyklu o Vitasie



http://strefam.tv/

25.12.2010 godzina 15.00
26.12.2010 godzina 21.30


jest to pierwszy film z cyklu o Vitasie, na celu ma przybliżenie jego sylwetki polskiej publiczności.

Mam nadzieję, że się tam spotkamy. Dajcie znać znajomym. Dla "stałych wyjadaczy" nie jest to żadna nowość ale ci co chcą poznać Vitasa będą mieli okazje od najlepszej strony.

W planach koncerty Smile[/img]
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 18:47 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




ja budu!!!!!!!! nie zabudu!!!!!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 20:20 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




Chciałabym Wam wszystkim złozyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Aby ten nastepny rok był lepszy od poprzedniego, by spełniały sie nasze marzenia i plany, byśmy byli zdrowi i dopisywało nam szczęście...no i spotkania na koncercie idola Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 00:13 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691






Zapraszamy do obejrzenia wspaniałego wydarzenia - koncertu „Powrót do domu“, niezwykłego artysty o unikalnym, pięciooktawowym głosie – Vitasa. Koncert odbył się w Moskwie w 2007 roku i zgromadził tysiące fanów na widowni oraz przed telewizorami. Trasa koncertowa „Powrót do domu“ była spektakularnym sukcesem Vitasa na świecie. Obejrzało ją i pokochało kilkadziesiąt milionów ludzi.
Podczas moskiewskiego koncertu Vitas, już zresztą nie po raz pierwszy, dał pokaz swoich niesamowitych możliwości wokalnych oraz zaprezentował prawdziwe show energii, żywiołowości i emocji! Otwartość i entuzjam Artysty udziela się wszystkim oglądającym. Vitas bawi nas popularnymi „Opera2“, „Zima“, „Zurawim płaczem“, „Anioł bez skrzydła“, „Powtarzam twoje imię“. Wywołuje łzy wzruszenia i aplauz na stojąco jednym z najpiękniejszych, pełnym prawdziwych emocji wykonań, napisanej po śmierci matki pieśni „Mama“ oraz legendarnego „Proszę wszystkich świętych“.
Do współpracy zaprosił takich wykonawców jak Nadieżda Kadyszeva, Boris Mojsiejev, dziecięcy zespół Demisolki, kobiecy tercet „Grupa Koroleva” i wielu innych, co czyni koncert barwnym i różnorodnym wydarzeniem.
Koncert „Powrót do domu“ Moskwa to prawdziwa uczta dla wielbicieli telentu Vitasa i wspaniała przygoda, dla tych, którzy jeszcze nie znają artysty. Nie możesz jej przegapić.

8.01.2011 godzina 16.00
9.01.2011 godzina 18.30

Proszę, dajcie znać wszystkim którym możenie Smile Z góry dziękuję.
Poprzednio zebrało nas się kilka tysięcy a to świadczy, że nasz Idol staje się coraz bardziej popularny Smile

(autor notatki o koncercie - Rita-serdecznie dziękuję)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 12:35 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Gdzie ten koncert? Czy to ta sama powtorka na www.strefam ??? bo nie moge sie doczytac
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 12:35
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database