Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » RETURN HOME (Возвращение домой) » Opinie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Opinie
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 18:22 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Pogadajmy o płycie Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 18:22
Reklama





PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 22:18 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Jako,ze jest to moja jedyna oryginalna plyta Vitasa, z mila checia wypowiem sie na jej temat :]

Okladka jest najbardziej beznadziejna ze wszystkich dotychczasowych Vitasowych plyt, zaprojektowana najpewniej przez kogos, kto mial zerowe pojecie na temat typografii i projektowania. Kto do tego dopuscil?? Nie mam pojecia i wole nie wiedziec...
Przejdzmy do zawartosci, omowie wszystko po kolei, piszac tytuly fonetycznie po polsku:

Lucia di lammermoor - zdecydowany plus calej plyty, jedna z moich ulubionych piosenek
Opernaya - w calosci stworzona przez Vitasa, piekna piosenka, cudownie wysokie noty, mila dla ucha melodia
Lebed' moy - kolejny utwor, ktory baaardzo polubilam i kolejny plus plyty
Ja proszu wszech swietych - nastepna ulubiona piosenka, kiedys mialam okres, ze sluchalam jej non stop, jest swietna! Vitas znowu stworzyl cos wspanialego.
Gdie eti zimy? - smutna ballada, wzruszajaca, nawiazujaca do starej stylistyki, do mnie bardzo trafia; Vitas jest wspolautorem muzyki
Berega Rosji - jedna z piosenek, z aktorymi zdecydownaie nie przepadam, jarmarczna, discopolowata, szlagierowata, nadaje sie na ruskie wesela idealnie. jedynie teledysk ja ratuje. kapa.
Rodina lubimaya moya - jeszcze gorsza niz Berega.... nie cierpie jej, moze slowa sa ok, bo Vitas jest wspolautorem, na szczescie do muzyki nie przylozyl reki - szkoda, ze zaspiewal.
Prosti Gospod! - cudowna, poruszajaca ballada, kolejna! Bo Vitas napisal muzyke... Smile
Wishnowy sad - tak, tak, tak, bardzo na tak! kolejny dobry utwor!
Milostynya - cudna ballada... cudna melodia, plakac mi sie chce kiedy tego slucham... i ten wiatr w tle, i ten nucacy Vitasowy glos... jakby kolysanka... kolejna ulubiona Smile
Inoplanetnyj drug - troche zbyt elektoroniczno - popowa, nie wmim stylu, ale mimo tego, nie jest zla Smile nawet ja lubie Smile
Nie znam nazwy tego utworu, ale Vitas spiewa go ze swoim dziadkiem, dzieki czemu piosenka jest urocza Smile ten dziadek rozkosznie spiewa! Very Happy

No i 3 teledyski Lucia, Berega i Krikom sprawily mi duza frajde, bo moglam ogladnac je w naprawde dobrej jakosci Smile

Generalnie, mimo, iz plyta nie jest bez skazy - polecam, bo warto! Smile I mimo okladki.... Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Sob Sty 26, 2008 22:18
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database