Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Media » Zdjęcia Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 161, 162, 163, 164  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 21:20 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Tak , na pewne sprawy , o których nie chcemy nawet myśleć ... bo są dla nas wszystkich przykre ... Więc niech zostaną " pewnymi sprawami " .
A jeśli ciągle na myśl o Vitasie i koncercie , który się nie odbędzie z wiadomych nam przyczyn , będziemy reagować alergią , to może ominąć nas bardzo ciekawe doświadczenie .
Tą wypowiedzią uważam temat w tym miejscu za zamknięty !

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Pią Mar 18, 2011 21:20
Reklama





PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 22:01 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Sama nie wiem po co to forum Vitasowe - skoro sami zainteresowani maja nas gdzies. Do niczego nie jestesmy im potrzebni. Business is business, a pieniądz rzadzi światem.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 00:24 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




tak było i zawsze będzie.. ale muzyka jest muzyką.. i te dwa światy - biznesu i myzyki - powinny być nadal dwoma, a nie łączyć się w jeden..

rozumiem niesmak, żal i smutek przez to, co się stało, ale nie powinno to powodować odwrócenia się od muzyki i Vitasowego głosu.. jeśli ktoś był fanem "głosu" a nie Vitasa jako człowieka, to w dalszym ciągu będzie doceniał to, co kocha..

i dlatego forum jest potrzebne.. mimo, że nie zawsze wiele się tu dzieje.. to i tak warto, żeby form istniało - tak długo, dopóki będą ludzie, dla których głos i muzyka Vitasa znaczą wiele..

i to tyle..

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 16:40 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Bagi troche krzywdzące to co mówisz...to nie tylko fani przygotowywali koncert ale cały sztab osób, które zajmują się organizacja kocertów, PR, Prawnicy, Autorytety Kulturalne itd. My byłyśmy blisko Was i nas znacie ale nie jesteśmy na tyle głupie, żeby zatracać realizm sytuacji. Motorem działań były marzenia fanów a nie sam Vitas. Taka jest prawda. Zeby zobaczyć Vitasa można było jechać do Rosji. Ale tu chodzi o marzenie...żeby był w Polsce.

Nie ważne, nie chce tego roztrząsać na forum publicznym bo już dosyć emocji złych, niech odpłyną, uważam jednak , że ludzie mają prawo do przeżywania własnych emocji, na swój sposób. I rozumiem Grakow. Ale wiem, że muzyka Vitasa zwycięży bo to głównie było motorem, że większość ludzi tu sie pojawiła.

Zgadzam się, że należy artyste odzdzielić od biznesu bo to nie on podejmuje decyzje, muzyka pozostaje muzyką. Dalej słucham jego muzyki i ciesze się z osiągnięć, ale zadra pozostaje i pewnie trzeba czasu wszystkim zeby to minęło. Minie bo emocje mijają i nie warto z nimi walczyć bo są czymś naturalnym, czymś co każdy człowiek posiada. Każdy na własny sposób sobie z nimi radzi i ma do tego prawo.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 19:45 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




Iza, nie było moim zamiarem urażenie nikogo. Wiem ile pracy zostało wykonane i wiem, że nie tylko przez fanów. To, że nie ma mnie teraz w Polsce nie znaczy, że przyjazd Vitasa stał się dla mnie mniej ważny. Też robiłam wiele, aby to marzenie sie spełniło i aby wypromować V w Polsce. Dlatego nie rozumiem zarzutów. Przecież nie zabraniam nikomu przeżywania obecnej sytuacji na swój własny sposób. A forum powstało dla muzyki właśnie i dzięki osobom, które tą muzykę kochają i tak powinno pozostać.

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 20:44 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Bagi, masz racje. Absolutnie nie ma sensu nic z forum złego robic. dlatego tez facebook pozostal i bedzie dalej tam ku chwale Vitasa działał, Mówię tylko, przetrwajmy te emocje. Są normalne, wszyscy sie staraliśmy, wszyscy marzyliśmy Smile Nie wyszło.

Ja tez nei chciałam cie urazić. Trudno mi znieść te emocje. szkoda mi.. Natomiast mam propozycje i przechodze do działania. Koniec smutów, Vitas ma za smieszne ciuchy teraz zeby się skupiać na tym co sie stało Smile


z tego kompa wklejanie mo działa ale Vitaskowi sie przytyło chyba wiec w czerwonym mu do twarzy Smile

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=118677361541713&set=a.108945979181518.14575.100001983506007&theater
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 21:21 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




Wiadomo, że szkoda. Wszystkim szkoda. Ale nie można się zatracać w smutku i trzeba mieć nadzieję. Mimo poniesionych strat i niespełnionych marzeń nie wolno tracić wiary. Wiem, że łatwo powiedzieć.. Ale co innego pozostało..

A ty Izuś, twoje zachowanie i profesjonalizm - podziwiam! Smile

A marzenia i tak się spełniają.. Wink

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 10:46 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




miny nadal ma powalające Laughing Laughing Laughing Laughing
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 16:03 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




hehe i w tym samym czasie przynajmniej z 5 osób na widowni (czytaj: rozanielonych fanek) prawie szaleje i myśli "aaaa Vitas na mnie patrzy!!!" Laughing

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 16:25 Odpowiedz z cytatem
kasiadest
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Pabianice




hehehhe dobre pewnie by tak było ;p

_________________
Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 21:16 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




a tu kilka fot z reklamy merca Confused



Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 21:20 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




a te są moje ulubione Laughing
mam wszystko w d...


cieniutkie nóżki Very Happy



oraz drze się kogut aż mu guziki poszły Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 04:45 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




to jest moje ulubione.. Laughing Laughing

a w Vitasowej głowie takie myśli: "uuhhh nie to nie.. ale nie jestem szczęśliwy.. jak mogli mi to zrobić mówiąc 'buty nie są ważne.. nie będzie ich widać w reklamie'.. no jak mogli.. jak nie są ważne.. są bardzo ważne! bez nich nie jestem Vitasem.. ja chcę moje eleganckie buty! uhhhh"


_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 08:02 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




ja juz sie wypalilam po tym calym koncertowym zamieszaniu i nie chce mi sie nic pisac, ani komentowac.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 11:59 Odpowiedz z cytatem
kasiadest
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Pabianice




no buty są najlepsze hehe ;p

_________________
Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 11:59
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database