Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Koncerty » Koncert w Polsce (Nasze życzenia, plany i knowania ;P ) Idź do strony 1, 2, 3 ... 65, 66, 67  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Koncert w Polsce (Nasze życzenia, plany i knowania ;P )
PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 21:55 Odpowiedz z cytatem
Tereska
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Warszawa




Słuchajcie, musimy coś z tym zrobić. Vitas jeszcze w Polsce koncertu nie miał (chociaż słyszałam gdzieś, że miał i nie ma zbyt dobrych wspomnień, ale nieważne) i czas to zmienić.
Wiem, że jest jakaś taka agencja, czy firma zajmująca się koncertami w Warszawie (poszukam dokładniej:) ). Można byłoby isć do nich i zachęcić by się tym zajęli. Osobiście rozważałam nawet, że wystąpię z wnioskiem do Prezydenta Warszawy, ale to chyba nie leży w jej kompetencjach. Sądzę, że prędzej zdziałają coś właśnie takie firmy zajmujące się różnymi imprezami.
Ale co o tym sądzicie? Ja mogę się podjąć nawet pierwszych rozmów na ten temat. W końcu miło byłoby kiedyś powiedzieć, że miało się udział w pierwszym występie VITASA w Polsce Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Nie Lut 17, 2008 21:55
Reklama





PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 22:06 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Bzdura, że miał... wg mnie Smile więc nie ma czego wspominać jakkolwiek...
ale jeśli czeka na uwielbienie takie jak w Azji i jest wielce niezadowolony jak go tak ludzie nie witają i molestują to może niech nie przyjeżdża i nie psuje mi swojego obrazu w mojej głowie...

Z tego co się orientuje to do tak dużego koncertu potrzebni są przede wszystkim sponsorzy (jak PKO BP np które jest sponsorem wielu imprez), potem instytucja czyli miejsce na koncert...
Hance nie ma sensu zawracać głowy raczej... w ogóle zwykły śmiertelnik nie jest w stanie załatwić takiego koncertu. Olewają cię nawet jak załatwiasz sporą grupą... Doświadczenie... Chyba że masz porządne wtyki w PKO Razz lub jakimś innym ogormnym koncernie, radiu, gazecie...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 22:19 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Koncertu Vitasa w Polsce nie bylo na pewno - slyszalam rowniez takie plotki, ale to tylko i wylacznie plotki Smile Uwazam, ze pomysl, zeby chocby popytac w roznych instytucjach, dowiedziec sie jakie sa mozliwosci - jest dobry. Mysle, ze do prezydenta W-wy tez mozna napisac - uswiadomic jaka to gwiazda i jaki prestiz ze Vitas moglby przyjechac do Polski... ;] Choc, nie jestem przekonana, czy to cos da... Ale popytac u organizatorow koncertow, ewentualnie sponsorow - jak najbardziej wspieram Cie w tym pomysle! Jestem za tym, zeby robic co sie da! Nie wiem czy czytalas post Ani w ogloszeniach, ale jest tam mail od administratora oficjalnej strony, w ktorym na zapytanie Ani o koncert Vitasa w Polsce, odpowiada on, ze jest to wielce prawdopodobne. Ponoc Vtas dostal juz kilka porpozycji z Polski. Ale obawiam sie, ze trasa po Stanach jednak mocno go w tym roku zajmie i to mnie martwi... Sad Generalnie ja jestem jak najbardziej ZA Twoim pomyslem i mam nadzieje, ze bedziesz nas informowac jak cokolwiek sie ruszy w tym kierunku :] A Ty Prosiaczku, cos sie tak czepila Vitasa, ze oczekuje uwielbienia u nas jak w Azji? ;] Ja jeszcze nie zauwazylam tego typu zachowan/wypowiedzi z jego strony i sadze/mam nadzieje, ze nigdy nie zauwaze... ;] PS. Tereso, Prosiaczek stwierdzila, ze warto byloby napisac do Siergieja Pudovkina - nie wiem gdzie mozna zdobyc jego mail, ale powinien byc na oficjalnej. Mysle, ze to ma sens. Lub napisac na ten sam mail co Ania - najwyzej odpisze administrator, ale zauwazy zainteresowanie ze strony Polski - a to napewno nam nie zaszkodzi ;]

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 11:53 Odpowiedz z cytatem
asica0608
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 44




tez myslałam o tym aby zrobic coz zeby Vitas dał koncert w Polsce.... napisałąm nawet do jego wytworni czy cos w tym rodzaju z zapytaniem o koncert vitasa w polsce... Smile odpowiedz zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie... Smile)

_________________
Poszukując sensu życia zatracam sie we własnych myslach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:08 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




A czy mozesz tu zamiescic ta odpowiedz? Smile Bedziemy wdzieczne.

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:20 Odpowiedz z cytatem
Tereska
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Warszawa




Do Pudovkina bardzo chętnie napiszę, jak tylko uda mi się znaleźć jego maila Smile Z wtykami w takich instytucjach jak np PKO BP sądzę, że sobie poradzę Smile
Bardziej martwiłabym się o to, że jeżeli nawet udałoby się zorganizować taki koncert i Vitas by przyjechał, to może zostać niezbyt miło przywitany. Jest w sumie niewielkie grono osób w Polsce, które doceniają jego talent, więcej jest takich (wiem z doświadczenia bo do tego drugiego grona zalicza się cała moja rodzina i prawie wszyscy znajomi) którzy uważają, że "jest wykastrowany, zupełnie niemęski, piszczy, rzuca się po scenie".
Jego występ musiałby więc być za specjalnym zaproszeniem, tylko dla elity Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:25 Odpowiedz z cytatem
asica0608
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 44




oczywiscie ze moge tylko odpowiedz jest po angielsku....
Ogolnie zapytałąm sie czy jest mozliwe aby vitas dał koncert polsce bo tu tez ma fanów a koncertuje juz tak długo i w tylu krajach. a odpisali mi tak:

"Dear Joanna!
We are glad to welcome you on the official site of Vitas.
Vitas and his producer mr. Pudovkin thank you for hearty attention, a high estimation of talent of the Russian singer and for the invitation.

Vitas is ready to arrive with concerts to any country. Only the invitation from your country is necessary. Representatives of the companies which is engaged in the organization of concerts, should contact the producer of the actor.

You can accelerate Vitas' arrival to your country with concerts if your fans will advance the actor and his creativity by means of mass-media, through the Internet and so on.
We hope your real meeting with Vitas will take place in the near future.
We are glad to see you on an official site always.

Best regards,
administrator of website''

Czyli to jest mozliwe i realne aby przyjechał trzebaby było tylko jakos bardziej go rozsławic w Polsce. Oczywiscie na tym nie skonczyłam pisałam do radia zet i RMF FM z zapytaniem czemu nie ma jego piosenek itd czy mozna cos z tym zrobic ale jak narazie to nie widze zeby cos sie działooooooo wiec napisałam jeszcze raz do RMF FM do pana oberta Janowskiego ktory prowadzi w kazdą sobote od 15,00 do 18,00 program gdzie mozna wysłac zyczenia czy milosne wyznanie i zadedykowac piosenke oczywiscie wysłałam zyczenia z piosenką zvezda ale czy była puszczona to tego juz nie wiem za bardzo... Hrm
moze bytak zbiorowo tam pisac do rmf fm to by cos z tym zrobili...?? bo jedna osoba to za duzo nie zdziała Hrm
pozdrawiam Smile)

_________________
Poszukując sensu życia zatracam sie we własnych myslach
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:32 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Mysle, Teresko, ze nie musisz sie akurat o to martwic ;] Jesli do takiego koncertu by doszlo, to napewno sponsorzy zatroszczyli by sie o rozleklamowanie odpowiednio koncertu. A poza tym nie przejmuj sie krytycnzymi uwagami, tez znam kilka osob ktorym sie nie podoba, ale wsrod moich znajomych sa oni na szczescie w mniejszosci Smile Spojdz tylko na komentarze pod filmikiem Vitasa na widelec.pl w dziale dziwne. JEST ICH AZ 250 - wiekszosc bardzo pozytywnych. Mysle, ze wielu ludzi skusiloby sie zeby zobaczyc go na zywo. Ja zarazilam nim juz calkiem spora grupe ludzi i mysle, ze znam okolo kilkudziesiecu osob ktore chetnie poszlyby na koncert (mowie o ludziach zalogowanych na forum plus osobach, ktorych tu nie ma, ale ktore znam i napewno by sie wybraly Smile A mysle ze w Polsce jest jeszcze duzo innych fanow, ktorzy jeszcze do nas nie doatarli. Wystarczy zobaczyc ile osob i z jakich miast wchodzi na oficjalna strone Vitasa. Licznik jest po lewej stronie. I wychodzi ich naprawde calkiem sporo! I kazdemu sie wydaje, ze jest samotny... ;] Wiec mysle, ze z frekwencja wcale nie bedzie tak zle! A zawsze myslalam, ze jestem pesymistka... Razz hehe. Maila do Pudovkina poszukaj na oficjalnej, albo zapytaj admina Smile

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:42 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Asica, dzieki! :* To naprawde dobra wiadomosc i sygnal dla nas co powinnismy zrobic. Z reszta w podobnym stylu byl mail administratora do Ani. Czyli trzeba dac znac organizatorom i oni powinni zglosic sie do producenta! Tak w ogole, to chyba trzeba bedzie zrobic jakis osobny temat z pomyslami na propagowanie Vitasa w Polsce ;] Zrobi sie, a tymczasem apel zamieszczam tutaj. Piszcie, gdzie sie da! Ja napisalam do Pudelka - wiadomo, sila razenia ogromna. I wyobrazcie sobie, ze zamiast na pudelku, moj mail prawie slowo w slowo zamiescili na lansik.pl. Jesli ktos nie widzial tego artykulu to wejdzcie na lansik i wystukajcie Vitas :] Ten artykul to skrocona wersja mojego maila Razz komentarzy niewiele, ale wiekszosc pozytywna - tylko na pierwszej stronie jest akurat sporo negatywnych Hrm Poza tym, jako, ze na widelcu jest filmik z opery2, ktory cieszy sie sporym zainteresowaniem ,wyslalam tez do nich maila z lucia di lammermor - w koncu rowniez nadawalby sie do dzialu 'dziwne' tudziez 'wow!' ;] Szukajcie tez polskich komentarz na youtube - jest ich wbrew pozorom naprawde sporo- i piszcie do tych ludzi - wielu z nich rowniez chce koncertu Vitasa w Polsce. Zapraszajcie ich na forum - im nas wiecej tym lepiej. Poza tym mamy tutaj baze - mozemy sie naradzac :] Pisanie do RMF czy Zetki - mozna sporobowac, aczkolwiek nie wiem czy poskutkuje. Skoro pisalismy kiedys, zeby puszczali Janusza Radka, a tego nie zrobili, to co dopiero jakiego nieznanego zupelnie artyste z Rosji... Nie sadze. Za to mysle, ze wieksza jest na to szansa w lokalnych stacjach, tudziez np w Trojce. Piszcie gdzie sie da - na portale plotkarskie, informacyjne, wszedzie :] Jak przyjda mi do glowy jakies konkretne miejsca jeszcze, to nie omieszkam dopisac :]

PS. I oczywiscie - zapomnialabym - propagujcie wsrod znajomych! Posylajcie linki, mp3!

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:53 Odpowiedz z cytatem
Digus
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1084
Skąd: Kraków




Pomysł dobry tylko trzeba kosnekwentnie co jakis czas o nim przypominac. Zwłaszcza w radio. Bo tak raz wysłane jak niepopulary artysta to jednak nie puszcza. A jak ich bedziemy tak ciagle napadac to wkoncu sie zainteresuja. To samo z portalami. Dzieki temu na Lansiku w ogole poznałam Vitasa. Potem był Plotek i YouTube. A komentarzami nie ma sie oc przejmowac
Pokazałam kumplowi Vitasa - stwierdzł ze beznadziejny wyje i w ogóle lipa. Przychodze do niego pare dni pozniej i co widze w winampie?? Vitas. Po prostu musimy walczyc:D

_________________
Ни врагу я не дам, не дам ни другу.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:59 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Dokladnie Digus! Smile Najfajniej jest patrzec jak ludzie, ktorych ty zaraziles podzielaja Twoj entuzjazm :] I ze nie jestes sam w tym zachwycie :] Digus, czyli tym boskim zbiegiem okolicznosci, rowniez w jakim sensie zaliczasz sie do grona osob przeze mnie zarazonych Razz dzieki artykule na lansik.pl Very Happy

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 13:35 Odpowiedz z cytatem
Digus
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1084
Skąd: Kraków




Ano można tak powiedzieć moja piękna:D W jakiś sposób zaliczam się do twoich zdobyczy:D

_________________
Ни врагу я не дам, не дам ни другу.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 16:15 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




Świetne pomysły! Napisze do Trójki, wśród znajomych także rozsyłam linki...Może uda nam się coś zrobić Very Happy

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 14:57 Odpowiedz z cytatem
madzia
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: dolnośląskie




Może to średnio na temat, ale bardzo prawdziwe... Słuchałam ostatnio w radio wywiadu z Marylą Rodowicz (jakby nie patrzeć Gwiazda i autorytet) i opowiadała, że była niedawno na jakimś festiwalu w Rosji i przed nią występowało wielu rosyjskich wykonawców o bardzo szerokim repertuarze. Była zachwycona tymi występami, ale skomentowała, że w Polsce to by pewnie nie spodobało się, bo ludzie powiedzieliby, że to takie disco-polo, a wg niej to było takie nasze słowiańskie i piękne, a nie zapożyczone z USA, co do naszych realiów zupełnie nie pasuje, a tak zwani artyści kopiują takie wzorce ile wlezie. Niektórzy właśnie w ten sposób niestety reagują na Vitasa, że to przecież rosyjskie disco-polo, ale tam jest inny odbiór sztuki... I tak sobie pomyślałam po Waszych postach: może jakoś dotrzeć do Pani Maryli i zarekomendować jej Vitasa. W końcu to osoba znana i zna wielu ludzi. Nawet na Jej oficjalnej stronie w kontaktach jest korespondent z Rosji:)) Dziewczyny sklecicie coś ładnego tak jak to Wy potraficie? <prosi>
A na media typu RMF czy Zetka nie liczcie: oni puszczają szmatławce, które ktoś mocno opłacił, aby ludzie tego słuchali. Lepiej lokalne stacje Polskiego Radia i np. Trójka.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

...
PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 17:43 Odpowiedz z cytatem
LaVieMystique
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3895
Skąd: Białystok




Koncert w Polsce, to świetny pomysł! Razem z moją koleżanką już o tym myślałyśmy, ale mamy słabe dojścia. Co najwyżej mogłybyśmy napisać po rosyjsku list, albo maila do Siergieja Pudovkina, bo mamy zaprzyjaźnionego tłumacza przysięgłego. Poza tym, z tego co wiem, to Vitas ma spore grono fanów w Polsce. To widać na przykład na youtube, sporo jest tam komentarzy Polaków. A co do tych krytycznych uwag, to u mnie też są w mniejszości. Ostatnio jak mój znajomy dowiedział się, że słucham Vitasa, to powiedział mi, że on jest kosmitą, bo normalny człowiek nie wyciąga takiego dźwięku jak w Opera 2. Ale ogólnie wszyscy są pod ogromnym wrażeniem, więc uważam, że na koncert zebrałoby się wiele osób, choćby tylko po to, żeby zobaczyć, czy on jest faktycznie w stanie wyciągnąć ten falset. Ode mnie sporo osób by przyjechało.
Pozdro z Białegostoku:)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype

Wysłany: Wto Lut 19, 2008 17:43
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database