Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Śladami Vitasa » Co słychać nowego... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 21:59 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Ojoj, mysle, ze nie bardziej. Nie wiem czy jest taka nagroda w kategorii sportu? Moze nie ma i dlatego nie dostal? A chyba przyznasz, ze Vitas zasluguje w swojej kategorii, jako artysta, kompozytor i poeta? W koncu szerzy milosc do Rosji poza granicami kraju w tylu piosenkach...

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Pią Lut 08, 2008 21:59
Reklama





PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 22:29 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




Zasłużył... i z tym szerzeniem miłości do Rosji poza granicami to też prawda... Jak ja żałuje, że zamiast niemieckiego nie uczę się w szkole rosyjskiego...

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 16:28 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Myślałam że to tak ogólnie się wybiera wśród wszystkich gwiazd a nie w poszczególnych dziedzinach jak sport, muzyka, cośtam, cośtam... Wink Wink
Jasne że zasłużył, przecież się nabijam tylko Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 16:51 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Vitas dostal nagrode w kategorii 'Art without limits' Smile

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 17:41 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Vitas dostał takowy list czy to ładna informacja w takiej formie wymyślona przez autorów strony...?


Dear Vitaliy Vladasovich!

The Directorate of the National Prize of the public recognition of Russian Citizens' achievements "Russian Citizen Of The Year" under the support of All-Russian project " Russia 2000-2008. Renaissance of the great country" testifies a profound respect for you and it is afforded the honour to inform that you are appreciated to be a laureate of the National Prize - 2007 in the nomination "Art without limits" by the council of experts in the National Project "Russian Citizen Of The Year". A solemn award ceremony with the National Prize "Russian Citizen Of The Year" will be held on 29 February, 2008 at the Grand Conference Hall of the "President-Hotel", the Administrative Department of the President of the Russian Federation. The exalted aims of the Prize is to be recognized as one of the most prestigious world prizes to award citizens of the country for their great services for the homeland. The award ceremony with the National Prize "Russian Citizen Of The Year" to laureates is on of the glorious traditions to celebrate the best people of the Russian Federation. The ceremony aims at presenting heroes of our time, whose deeds are notable, to the whole world. Nowadays our society is extremely in need of positive examples which give pride for the country, encourage to creation and love for Motherland. The laureates of the previous ceremonies have already become such outstanding Russian citizens as Vladimir Spivakov, Leonid Roshal, Valery Gazzaev, Alexander Solzhenitsin, Alexey Nemov, Nikita Mikhalkov, Tatyana Tarasova, Joseph Kobzon, Oleg Tabakov, Evgeny Pluschenko, Sergey Bezrukov, Vladimir Zeldin and many others. This year such citizens as Alexy II, L.A. Bokeria, A.N. Chilingarov, E.A. Ryazanov, A.J. Netrebko and many others are awarded.

Deep respect,
the Chairman of the organizing committee,
All-Russian project "Russian Citizen Of The Year",
S.G. Lugin

HA! to już się podwójnie cieszę Mr. Green
Tylko czemu ja o tym nie wiedziałam, a było to już jakiś czas temu- w poprzednich latach Shocked Shocked ???!!! Wypadło? Znowu, matko kto ma VitaBuerlecytyne lub Bilobil Razz Razz Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 15:51 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Sluchajcie newsa!
Albo nie... nie sluchajcie, poprostu wejdzcie na vitasusa.com!
Napisalam do aministratorki i teraz nie dosc, ze jestesmy na pierwszej stronie w linkach do roznych stron o Vitasie na calym swiecie (z tego co widzialam na 4 pozycji Smile to jeszcze na dodatek z prawej strony napisali o nas w NEWSACH Very Happy Mam nadzieje, ze dzieki temu wiecej osob bedzie moglo o nas uslyszec :]

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 00:39 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie






VITAS OBCHODZI DZIS 27 URODZINY!!!!! :]
Wszystkiego najlepszego! Applause Kto chce moze mu jeszcze zlozyc zyczenia w Ksiedze Gosci na www.vitas.com.ru :]

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 10:14 Odpowiedz z cytatem
Digus
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1084
Skąd: Kraków




Drogi Witasie!
Wydawnictwo chińskiego comiesięcznego elektronicznego czasopisma Monthly Magazine, wydawanego przez wielbicieli Twojej twórczości, w imieniu wszystkich chińskich wielbicieli szczerze gratulują Ci z okazji urodzin! Twoje gościnne koncerty w Chinach podarowały nam morze przyjemnych wrażeń, zachwytu i ciepła. To był teraźniejszy "powrót do domu"! Dla nas zawsze będziesz Aniołem, Artystą, który daruje swojemu Widzowi bezgraniczne szczęście i święto dla Duszy. Twoja muzyka wiecznie będzie źródłem naszej miłości do Ciebie, każdą chwilę naszego życia napełnioną przez Twoją muzyką. Odkąd dowiedzieliśmy się o Tobie pokochaliśmy Ciebie i Twoją muzykę, stałeś się bliskim i rodzonym człowiekiem dla każdego z nas. Dlatego Chiny zawsze będą dla Ciebie rodzonym domem. Będziemy czekać na Ciebie, nasz Aniele!
To o magazynie o którym wspominała Suz na SB.

_________________
Ни врагу я не дам, не дам ни другу.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 10:53 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




aaa to czasopismo elektroniczne... gwoli scislosci to magazyn 'V-fans' poswiecony w calosci vitasowi :]

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 10:57 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Napisalam tydzien temu do widelca (widelec.pl) i wyslalam im linka do lucia di lammermor. napisalam, ze poprzendi filmik do opery wzbudzil duze zainteresowanie i fale komentarzy na ich portalu (juz ok 260 komentarzy), wiec mogliby zamiescic rowniez ten teledysk, bo jest jeszcze bardziej szokujacy. I odpisali mi dzisiaj, ze dziekuja i chetnie ponownie wbija vitasa Very Happy wiec teraz tylko czekamy az lucia pojawi sie na widelcu Very Happy

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 14:11 Odpowiedz z cytatem
madzia
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: dolnośląskie




Suuuper!! Tylko ja chyba jestem jakaś głupia Sad Gdzie oni maja jakąś wyszukiwarkę czy tam po prostu tak sie przegląda?!
Moze kiedyś i w prasie pojawi sie jakaś wzmianka o Vitasie w końcu widelec.pl należy do Agory S.A. czyli potentata prasowego Very Happy
Ps. Uratujcie mi avatara Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 14:38 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Madzia - napisalam do ciebie prwytana wiadomosc, zebys podeslala mi to zdjecie do avatara na maila. bo link ktory podalas nie dziala - pojawia sie tylko ta reklama. a co do widelca, to filmik z vitasem jest w dziale DZIWNE. a luci jeszcze nie ma :]

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:19 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4950879.html

NO I DOCZEKALISMY SIE!!!! Piszcie komentarze!!!! Very Happy

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:56 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




I tak wyszlo... ekhem.... ze wywiazala sie pewne wymiana zdan i tym sposobem Vitas jest na pierwszym miejscu wsrod nowych filmikow jako najczesciej komentowany Razz

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 14:29 Odpowiedz z cytatem
madzia
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: dolnośląskie




I dobrze! Teraz trzeba popracować nad tym, aby pojawił się w najczęściej wyświetlanych Very Happy

Suzi, dzięki za avatara Smile

Ale ja jestem bystra! Teraz zobaczyłam, że cekiny na skrzypcach i garniturze mają współgrać ze sobą Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Wysłany: Nie Lut 24, 2008 14:29
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database