Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Konfrontacje z Vitasem » Kilka słów o pierwszym spotkaniu z Vitasem Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Kilka słów o pierwszym spotkaniu z Vitasem
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 00:36 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Jak to sie stalo, ze sie stalo? Wink A konkretnie sie stalo tak, ze Zuzanna doznala olsnienia. Tak jak to bylo w przypadku Janusza Radka... no i dzieki niemu, bo na Radkowym forum. Przypadkiem przeczytalam niezwykle entuzjastyczne komentarzy slawtnej juz na owym forum Dodzi, dotyczace Vitasa. Poczatkowo z rezerwa otwarlam pierwszy link... To byl 'Autumn Leaf' i... no niezle, niezle, ale zbyt babsko spiewa. Drugi... 'Smile!' z koncertu. Sympatyczny koles, z glosem robi rzeczy... niesamowite. Respekt sie poglebia... Trzeci filmik - 'Ave Maria!'.... szok. Teraz juz wiem, o co chodzilo w tych entuzjastycznych komenatrzach. Ale uwaga... jeszcze wszystko przede mna. Postanawiam zaglebic temat, a jak ja zaglebiam fascynujacy mnie temat, to NAPRAWDE go zaglebiam od podszewki... Smile I tym sposobem trafiam na youtube, gdzie odnajduje do tej pory najbardziej fascynujacy mnie teledysk pt. Opera 2. Mistrzostwo, podoba mi sie od poczatku motyw teledysku i sposob jego krecenia, ale jak przechodzi do refrenu.... szczeka mi opadla. Szok, olsnienie, fascynacja, milosc od pierwszego wejrzenia i uslyszenia. Potem jechalam z wszystkim po kolei.... i tak to sie u mnie zaczelo Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Nie Sty 20, 2008 00:36
Reklama

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 13:11 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista

Na forum Janusza Radka przeczytałam kilka stron gorącej dyskusji na temat Vitasa. Postanowiłam sprawdzić o kim toczy się rozmowa i zakochałam się w tym głosie... Cudowny...Przeprowadziłam potem małą selekcję piosenek (bo nie każda przypadła mi do gustu) i pokazałam znajomym...Cóż, ich reakcje muszę przyznać były różne, bo większość z nich żyje w świecie hip hopu i techno, ale część z nich doceniła zarówno głos jak i niewątpliwą urodę Vitasa...

Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 13:14 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Ja wlansie zrobilam to samo - mnie tez nie podobaja sie wszystkie utwory, szczegolnie nie gustuje w dancowych szlagierach. Ale jednak jest bardzo duza ilosc utworow Vitasa, ktore kocham. Wiekszosc. Ja tez zarazilam Vitasem kilkoro znajomych Smile Licze, ze wkrotce sie tu pojawia niektorzy Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 14:15 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Moja historia zaczyna się tak samo jak Wasza Very Happy Fora zrzeszają ludzi których łączy jedno, ale którzy mają różne inne zainteresowania i różne rzeczy się podbają Smile Dzielą się tym i czasem można coś z tego wziąć dla siebie Smile Fora rozwijają Very Happy Ja z wątku Vitasa na Forum Janusza Radka brałam sporymi garściami, ale gdy ucichło zaczęłam ot tak dla przyjemności szukać na własną rękę. Tak przeleciałam YT. Jeden utwór, drugi, trzeci... nim się obejrzałam, wzięło mnie Smile Potem były strony internetowe, blogi z odnośnikami, potem na zmianę Razz Manii kopiowania fotek na dysk jeszcze nie mam, ale coś czuję że to kwesta czasu Wink Już wiem, że raz widzianych świetych fotek teraz nie znajdę, bo nie pamiętam gdzie były Smile
Teraz jestem na etapie szukania tekstów, drukowania i tłumaczenia- tak się też można nauczyć rosyjskiego, a ja mam taki zamiar Very Happy Tak samo robię z Dimą Bilanem np i innymi rosyjskimi wykonawcami. Nie znam żadnych, ale oglądając różne szoły łyżwy plus piosenkarze wystawiane tylko w Rosji, czasem tylko raz moża wyhaczyć paru fajnych Smile Koniec dygresji Wink
Urodą Vitasa zachwycać się nie zachwycam Smile bo największym respektem obdarzam jego głos i umiejętności, szczenę się zbiera z podłogi Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 19:43 Odpowiedz z cytatem
nyah-binghi
Pierwszy raz na koncercie

No cóż, ja poznanie Pana Vitasa zawdzięczam przyjaciółce Wink szczerze mówiąc, kiedy pierwszy raz go usłyszałam (w piosence Opera 2) byłam w głębokim szoku. Teledysk był świetny, a jego głos, jak same wiecie, powalający, szczególnie w wyższych partiach. Później miałam przyjemność usłyszeć w jego wykonaniu Ave Maria. Pomyślałam sobie, "hmm facet ma talent". Oczywiście, są pewne utwory, których mogłoby nie być (mam tutaj na myśli dance'owe klimaty) ale nie ma to tamto i tak Chłopak jest uroczy Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 19:24 Odpowiedz z cytatem
neked

Ja poznałam Vitasa poprzez Suzannę Smile Teledysk do "Opery 2" do tej pory mi sie szalenie podoba, tak samo, jak piosenka "Opera 2" i "Opera 1". Reszty zasadniczo nie słucham (wysłuchałam może raz). Paru osobom dałam do posłuchania Vitasa, ale reakcje były mocno sceptyczne. Nikt się nie "zaraził", jedna osoba była pod wrażeniem głosu. Wszycy chyba uznali, że... to normalne (sic!)

PS To nie jest normalne. I dlatego jest fajne Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 13:44 Odpowiedz z cytatem
-Basiek-

Podzielam losy wiekszości z Was - forum Janusza Radka było dla mnie źródłem poznania kogoś takiego, jak Vitas. U Artysty cenię sobie [oprócz niezwykłego głosu] to, że śpiewa całym sobą, tzn. wyraza swoje emocje poprzez śpiew. Szczególnie to widać w utworze zadedykowanym Jego umarłej Mamie, chociaż nie tylko... Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 10:40 Odpowiedz z cytatem
Alatheia
Wirtuoz
Wirtuoz

Basiek! Napisałaś "jego umarłej mamie" czy mogłabyś coś więcej napisać na ten temat?
Skąd to wiesz? Jestem bardzo zainteresowana także zyciem Vitasa. Jego twórczosć (teksty) sa tak głębokie i przejmujace, ze od razu wiedziałam, że jest w nim jakiś problem, szczególnie z mamą.
Nigdzie jednak nie znalazłam o nim dokładniejszych informacji.

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 11:47 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Alatheia, w wielu miejscach natknelam sie na wzmianik o tym, ze utwor Mama jest poswiecony jego zmarlej matce. przy filmiku Mama na youtube, mozna znalezc tekst po angielsku oraz napis, ' this song is a commemorate to his mother', czyli jest ona uczczeniem pamieci jego matki. A tekst nie pozostawia zludzen - nie wiem czy czytalas. moze zamieszcze dzis tlumaczenie na forum - mam chwilke czasu Smile
W kazdym razie kiedys natknelam sie na pewien artykul, w ktorym napisano, ze Vitas bardzo przezyl smierc swojej matki i wyjechal na pewien czas do Tybetu, zeby jakos odreagowac. Zaraz go znajde i wrzuce do linkow. Jest po angielsku, ale jest tam napisane wiele ciekawych rzeczy Smile

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 22:40 Odpowiedz z cytatem
Alatheia
Wirtuoz
Wirtuoz

Dzieki! Słuchałam ten utwór wielokrotnie, wiem, ze był poswiecony mamie.. on często wspominał mamę; np w "Deszcz w Tibilisi" z 2000r (chyba) mówił, ze to o jego mamie. Jednak nie trafiłam (lub niedoczytałam) informacji o jej smierci.
Może by tak wątek dotyczący jego zycia zamiescić? Ja za mało wiem, więc wolę nie zaczynać.

PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 23:57 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Temat w bodowie Very Happy będzie to też temat gdzie będzie można kontynuować wątki z "Przywitalni" np o tych densowatych kawałkach Wink Wink Wink czyli będzie to taki luźny temat o wszystkim co nie nadaje się do już istniejących tematów Smile póki co Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 13:12 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Temat juz "wybudowany", zapraszamy do kontynuacji - czyli wszelakich komentarzy, ktore nie pasuja do innych tematow. w kazdym razie - jak juz napisalam w odpowiednim temacie - ten temat caly czas bedzie w budowie - jelsi tlyko ktos bedzie mial jakies nowe istotne informacje - wystarczy sie nimi podzielic, a napewno zostana dodane do watku biograficznego Smile

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 03:51 Odpowiedz z cytatem
Mirethil

Ja poznałam Vitasa w tak zwanych poszukiwaniach. Inaczej rzecz ujmując jak zwykle przeglądałam YT w poszukiwaniu odkryć muzycznych (o czym wiedzą wszyscy moi przyjaciele) jak to niespodziewanie moja koleżanka przysłała mi linka i napisała, że jak już tak szukam jakiś ciekawych muzycznie kawałków, to najlepiej niech przejrzę to. To były 4 minuty największego szoku w moim życiu. Chyba od tamtej chwili nie jestem już tą samą osobą. Miłość muzyczna od pierwszego posłuchu. Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 11:26 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Ja bylm pod wrazeniem Listu Osiennego, potem jeszcze bardziej Ulybnisu, jeszcze bardziej Ave Maria, ale doskonale znam uczucie tego najwiekszego szoku - najwiekszy przezylam sluchajac Opery2 Razz To bylo niesamowite przezycie Very Happy

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 15:05 Odpowiedz z cytatem
Alatheia
Wirtuoz
Wirtuoz

Zwykle nie słucham jakiś klipów, a tu ..połuchałam.. Zostałam oczarowana nie tylko głosem Vitasa, ale również dynamiką wystepu i uśmiechem! Mało tego, ta atmosfera optymizmu i radosci udzieliła mi się. Chciałam od razu poznać człowieka, który wnosi w moje zycie radosc i nadzieję.. i tak sie zaczęło; i nic sie nie zmieniłoSmile

Wysłany: Sob Lut 02, 2008 15:05
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu