Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Opowiadania » "Namiastka miłości" (Pyllia)
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
"Namiastka miłości" (Pyllia)
PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 23:35 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




przeniesione posty - Pyllia
-------------------------------------------------------------------------------------


Głosy miasta wołały ku wschodzącemu słońcu. Leżała półnaga w łóżku, udając, że śpi. W rzeczywistości obserwowała go, kiedy się ubierał. Powoli i starannie założył koszulę, zawiązał krawat i przywdział resztę garnituru. Nachylił się nad kobietą i pocałował ją czule. Otworzyła oczy. Mężczyzna wciąż trwał pochylony nad ukochaną. W powietrzu unosił się zapach smutku i tęsknoty.

-Wychodzisz już? – spytała. Ich spojrzenia dzieliły centymetry.

- Muszę. Dziś i jutro jestem jeszcze tu, w Moskwie, ale później wyjeżdżam do Omska.

- Nie zgadzam się. Zostań ze mną.

- Nie mogę. – gładził jej policzki, które teraz stały się wilgotne od łez. – Niedługo znów się zobaczymy.

- Nie wiem, czy chcę wiecznie na ciebie czekać. – słowa kobiety sprawiły mu niebywały ból. Jego usta zaczęły drżeć, a oddech stał się niespokojny. Dawno już zrozumiał, że zboczył z wybranej przez siebie drogi. Przestał już kontrolować swoje życie, tymczasem to ono dotkliwie napierało na mężczyznę, odbierając mu wolną wolę. Pragnął z nią zostać. Chciał leżeć tu przy niej i jak przez prawie całą minioną noc, patrzeć jak błogo śpi. Od dawna już cierpiał na bezsenność. Teraz musi odejść. Na jak długo? Nie był pewien. To już nie zależy od niego. Praca sprawiała mu rozkosz, jednak jej nadmiar odbiera tę radość z którą niegdyś ją wykonywał.

- Do zobaczenia. – chwycił płaszcz z krzesła obok i ruszył w stronę drzwi. – Zaczekaj na mnie. Proszę… - odwrócił się i powiedział z głęboką troską w oczach. Wyszedł.

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

Wysłany: Pią Maj 30, 2008 23:35
Reklama





 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database