Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Plotki ;) - były, są i zawsze będą... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 15:52 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

hahahahahahahahaa, dobre te klocki Very Happy Może ustawimy witalikowe domino które może uruchomić jedynie głos idola, pobijemy rekord świata (lepsze będziemy od chińców) powiemy, że MY CIEBIA LUBLU I DAJEMY CI CAŁĄ NAGRODE 5 MLN EURO i V od razu zamieni się w strusia pędziwiatra tak będzie mu się do Polski śpieszyło...nie mówiąc o P, który przybierze prędkość światła.

Adams SadSad no nie smutkuj się, każda z nas większe lub mniejsze rozczarowanie przeżyła bo zderzenie z górą lodową nie jest przyjemne (np. traktowanie fanów dla mnie było taką górą) Chyba dystans jest najlepszym wyjściem i pośmiać się można. Jego to i tak nie urazi bo tego nie czyta Smile Języków obcych nie zna hehehe A nawet jak by przeczytał to lepszego feedbacku od naszego miał nie będzie. Po połowie zachwytów i kopniaków. Konieszno jak powinno być Smile

Ja, tak jak już mówiłam lubie duecik ViP za darmowy kabaret jaki odstawiają (no bo po co się denerwować na to, na co nie ma się wpływu) i lubie z Wami sie pośmiać. Więc dzięki Vitas za to hehehehe

Ktoś fajnie napisał na forum Vitasa, że przychodzi na koncerty, jest pod wpływem magii a po 2 godzinach wychodzi i po prostu zdejmuje różowe okulary. Mądry fan Smile

No nikt z nas z nim dzieci chrzcił nie będzie Wink Warto się skupić na części artystycznej.... zaraz jak tylko się pojawi Wink

To tylko człowiek jest ... z wielkim darem...ale kiedy stał po głos, Pudowkin zapomniał mu zająć kolejki po rozum Wink Bywa. Nie można mieć wszystkiego Smile

Sagitta - no niech wypatruje, dopóki chętne będą - będzie wypatrywał...i dopóki... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Za 5 latek może nie być tak różowo Wink Rolling Eyes A chętne są bez względu na to czy obraża czy nie...tak piszą...Boshe i to dramat jest, to jest dramat!!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 15:52
Reklama

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 17:42 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

ha ha ha nam to same te okulary pospadały. Każdej w innym czasie, sukcesywnie, zależnie od "działalności" na forum Smile
A co do chętnych - jak dają to bierze.... Normalne.... Ktoś go do tego przyzwyczaił. Niech adoratorki czekające na tel nie będą rozczarowane bo to ich zasługa... a jego przywilej.... Smile
I być może że jedyną kobietą jaką szanuje jest Swieta.... i może dlatego ona jakoś znosi te jego wyskoki... No jest to jakieś wytłumaczenie bo nie wyobrażam sobie żeby to na niej żadnego wrażenia nie robiło.

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 20:14 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

już ja widzę jak ja szanuje Wink Najbardziej Twisted Evil Twisted Evil

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 21:48 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

klopps, ty jestes niezawodna!!! Yes!!!

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 00:07 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler

Ale ja się nie przejmuję, daję radę ale dziękuję za wsparcie:P
Teraz to Vitas, a nie Nokia, connecting people!!

I chyba nigdy nie miałam okularów różowych, no może one były takie zaróżowione lekko ale nie spadły tylko je zdjęłam. Miałam to szczęście, że trafiłam na V. na Youtube w tym "lepszym", młodszym i bardziej roc'n'drollowym wydaniu - w sensie, że jeszcze nie miał tych marynarek z kryształkami Svarowskiego tylko te takie bardziej crazy czyli w czarne paski:), Potem zaczęłam sobie o nim czytać, trafiałam na różne artkuły mniej i bardziej krytyczne i potem zaczęłam się zastanawiać nad głupotą Vitasa w sprawie związania się z Panem P. na wieki wieków amen i sobie okulary zdejmowałam sukcesywnie. A teraz - kiedy już mam własne, skrystalozowane zdanie na temat Vitasa - trafiłam na forum i po prostu sobie podczytuje, posmiechuje się i fajnie jest.

Ale nie miałam kryzysu światopoglądowego nigdy. Jeśli nie liczyc pierwszej nocy z Vitasem - oczywiście w cyberprzestrzeni a dokładnie na YT - kiedy to pod jakimś filmikiem przeczytałam, że ma żonę. Moje serduszko na kilka chwil przestało bic:PRazz Ale potem znowu zaczęło i to bez jakichś specjalnych zabiegów reanimacyjnych:P

A nawet jeśli Swiety nie szanuje to ja znam jedną osobę, którą szanuje:D
Pudovkin:D Oni to się dopiero szanująVery Happy

Aiku - możesz podać link, do tej spalonej przez Pudovkina gwiazdy jeszcze raz. Chciałabym looknąć sobie. - Patrz strona poprzednia Wink

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 01:09 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

Ach te żony tylko odstraszają Wink

Dobrze , że nie miałaś kryzysu bo my z Ritą już wszystkie trutki na szczury wypróbowałyśmy ale okazało się, że to czysta wyborowa jednak była ...więc z braku laku odśpiewałyśmy ode na cześć utraconej cnoty V

" O V Królu nasz Ty nasz Zuchu
Smiać się z ciebie do rozpuchu
Twój zadarty nochal jak symbol narodowy
tkwi w naszych sercach za znak drogowy
Do Polszy krasiwej Ciebie pokierujem
gdzie organ ten sławetny młotkiem amputujem
Dla wielkości Twej blichtru i sławy
Dodamy ci tym samym 3 nowe oktawy"

WO Ai NI!

Z gorączki głupawy dostaje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:05 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

KLOPPS! Wiersz genialny!!! Czuję się wielce zaszczycona!!!! Ja tiebia błagadariu!!! SmileSmileSmile

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:10 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler

Kto jest autorką?? Klopps:D Zaje...te!! Będzie jakaś część dalsza czy na tym się kończy??Razz

Aiku ty tu wszystko możesz skoro dopisujesz się nawet do moich postówRazz A ja prosiłam o poprawienie linka, bo dwa razy wkleiłaś odnośnik do figur z klocków...

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:19 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)

No bo tą drugą układankę tak sobie nazwałam " Pudovkin z gwiazdą , którą wykończył " Wink

Klopps z wierszami zapraszam do tematu " Vitas wierszem pisany " a ze zdjęciami do wiadomego miejsca Wink
A resztę do komentowania ww w odpowiednich tematach .

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 21:05 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler

Dobra - zwracam honor!! Średnio kapująca jestem:D

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 23:23 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

i na tym polega fenomen Vitasa - ma najzdolniejsze fanki spośród fanów muzyki rosyjskiej (przynajmniej część). Klopps właśnie zasiliła twórczo to uzdolnione grono. Niezbyt liczne ale gatunkowo z górnej półki SmileSmileSmile

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 22:59 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

Hahahahahaha, wkleje Wam kawałki, już przetłumaczonego artykułu pisanego przez dziennikarza, co nie znaczy, że prawda Smile ...ale pokazuje jaki Zuch z V jest Very Happy

"Według ludzi z otoczenia Vitas, zawsze był obojętny na płeć piękną, i rzekomo nawet po koncertach szedł od razu w stan spoczynku i jest lubiany w hotelach. . Ale w przeddzień koncertu w Kursk, jak podaje jeden z naszych korespondentów, piosenkarz spędził noc ze swoimi towarzyszkami w tym samym pokoju. Piosenkarz przebywał w najlepszym pokój w hotelu "Kursk" - tzw prezydenckich: dwa telewizory, jacuzzi i duże szerokie łóżkiem (jedno w pokoju). Wynajął apartament - 3000 rubli za dzień. Mimo że pokój był zarezerwowany dla jednej osoby - Vitasa, były z nim dwie dziewczyny przez całą noc. Jednakże żaden z pracowników hotelu nie śmiał oskarżać gwiazdora o zachowanie niemoralne.

Ale skandal wybuchł w hotelu następnego dnia. Fakt, że apartament prezydencki był opłacony tylko do 12.00, i spodziewano się kolejnego gościa. Kiedy gospodyni nieśmiało zapukała do artysty, kobiecy głos zza drzwi powiedział jej, że pokój zostanie wkrótce zwolniony. Ale po pół godzinie z pokoju nikt nie wyszedł. Idąc do drzwi Vitasa gospodyni zebrała wszystkich szefów na czele z dyrektorem. Musiał interweniować strażnik po tym jak piosenkarz, miał pretensje, że jest nękany przez nachalne żądania. Dyrektor hotelu był oburzony zachowaniem piosenkarka i zagroził, że , Vitas w "Kursk" persona non grata"

Gazeta MY pisze, że Vitas usprawiedliwiony bo miał dużo stresów i musiał się zrelaksować.

Ja tez myślę, że jemu tak smutno samemu było, no nie? SadSad

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 14:33 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler

No ale zawsze może mnie zaprosić, ja bym mu towarzyszyła wszędzie Very Happy

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 20:11 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz

To ja myślę Andzia, ze Ty się zgłoś jako specjalista od nosowych fal dźwiękowych, przecież to twarz trzeba masować i o nosek zadbać, żeby V dłuuuugo śpiewać mógł Very Happy
Przy okazji będzie miał prywatne lekcje polskiego i może za jakieś parę lat nauczy się takich 5 zdań jak po chińsku, kto wie? Very Happy

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 20:26 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler

Ja, to bym go tak wyuczyła polskiego, że on po miesiącu mówiłby wierszem, niczym Mickiewicz Very Happy Pomyślcie, jakie wtedy dopiero powstałyby dzieła... Adams musiałaby napisać oddzielną pracę o poezji śpiewanej przez Vitasa Very Happy

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 20:26
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu