Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Vitas plastycznie » Sjuzanna
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Sjuzanna
PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 21:55 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

przeniesione posty - Sjuzanna
-----------------------------------------------------------------------------------------

Jakiś koślawy i nieprzystojny mi wyszedł Smile Ale przynajmniej nie jest gruby Wink

Znów nie jestem zadowolona, bo znów nie wyszedł podobny (tylko brzydszy), ale co tam... w końcu kiedyś musi wyjść podobny! Praktyka czyni mistrza Wink Jeszcze mogłabym temu więcej czasu poświęcić a nie rysować na chybcika (z braku czasu), to może wyszłoby lepiej. Tymczasem macie Vitasa - wampira Wink Moja mama powiedziała, ze wygląda jak wampir Razz

Na życzenie Bagi - Vitas z profilu Wink Szkoda tylko, że znowu wyszedł nie tak jak powinien i znów jest niepodobny Hrm/// grrrr... może po czerwcu będę się mogła porządnie przyłożyć i zrobić coś dokładniejszego w końcu...

Narysowałam już nie takiego młodego jak wcześniej Vitalika Wink Oczywiście wymaga on jeszcze dopracowania, ale póki co mi się nie chce - może mi się kiedyś zachce Smile

Jakoś za jasno wyszedł, ale trudno.

Zrobiłam nowego Vitasa, tuszem tym razem, ale mi się nie podoba Hrm Nawet chciałam go nie wrzucać, ale Bagi mnie przekonała. W końcu może i kijowy, ale jak już jest, to niech i zagości na forum....

Strzeliłam vitasowym portrecik z dedykacja dla Bagi - bo wiem, że ona się upominała ostatnio Wink Właściwie poszedł mi bardzo szybko i tez można by go dokończyć jeszcze, ale już mi się nie chciało Smile oto on

Kolejny portrecik - tym razem ze zdjęcia, które nas ostatnio bardzo rozbawiło, pt. 'tylko nie każcie mi się znowu uśmiechać Razz', mimo iż rysowało mi się dziwnie, bo ta kartka ma taka wyraźną fakturę i szczegóły się na tym kiepsko rysuje.

ps. dla równowagi - ostatnio był smutny, to teraz jest uśmiechnięty Wink

Kolejny v-portret wyprodukowany. Z teledysku Pocelui Wink

Machnęłam nowego Witalika z czasów, kiedy podobał mi się najbardziej.

Wysłany: Pią Maj 30, 2008 21:55
Reklama

PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 10:43 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Po wielu tygodniach w koncu przyszedl czas na nowego Vitasa ;]

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Pią Lip 11, 2008 10:43
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu