Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Vitas- projektant mody i inna "obca" garderoba Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Vitas- projektant mody i inna "obca" garderoba
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 20:55 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Czyli dla chcących totalna lustracja tego, co Vitas ma na sobie w wybranych momentach Wink Z doświadczenia wiem, że takie tematy się przydają Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Nie Sty 20, 2008 20:55
Reklama





PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 23:41 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Tak... coz, jesli mam byc szczera, niektore Vitasowe stroje (podobno wiekszosc jego wlasnego proejtku) sa.... hm dziwne, tudziez kiczowate.
Czasem ubiera sie fajnie jak tu



ach ta klata... Razz











Ale nie przepadam za marynarka ze srebrnymi lampasami



ani za jego hrabiowsko-rockowym wcieleniem w lucia di lammermor -ten zabot i skora... aj Vitaliku....!



stroj z crane's crying jest dziwny, ale nie az taki zly jak niektore... oryginalny w kazdym razie.


ale stroj kosmity z Blessed guru przebija wszystko... ja sie pytam co to jest panie Graczew? no chyba mi nie powiecie, ze on tak na powaznie? dobra... wiem, ze nie na powaznie, bo cala piosenka jest dla jaj, ale... zeby od razu w tym wystepowac! Razz


Ostatnio zmieniony przez Sjuzanna dnia Pon Lut 04, 2008 23:16, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:31 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




To ostatnie zdjęcie mnie powaliło....trzeba przyznać, że strój jest....eee...niezwykle oryginalny...

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:58 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




http://pl.youtube.com/watch?v=oS5v2vbrNpY&feature=related a co powiecie o tum stroju?

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 19:10 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Justyna napisał:
a co powiecie o tum stroju?

Yyyyyy noo, ten... tego... te wakacje to raczej francuskie a nie rzymskie Razz Ten kapelinder jakby prosto Napoleonowi zdarty Razz
Chociaż w sumie nie kumam o czym śpiewa, a może to pasuje do reszty Razz Ogólnie rzecz biorąc wizualnie apsuje do całości dekoracji Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 11:48 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




No coz. W kontekscie tamtego spektaklu nie wyglada to tak zle... w kazdym razie wole to od stroju kosmity Razz

I od tej bluzy na zamek tez- dobrze ze juz w tym nie chodzi Razz


Za to w tym calkiem niezle :]



A co fruzur to najbardziej go lubie w tej



mam wrazenie, ze mial w wtedy (to byly czasu teledysku do Berega Rosji) troche przyciemnione wlosy.

a najbardziej nie lubie tej



:]


Ostatnio zmieniony przez Sjuzanna dnia Czw Lut 14, 2008 17:41, w całości zmieniany 2 razy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 13:56 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Fryzurki z 1 i 3 są najlepsze Very Happy

Na fotce nr 2 jest w tym samym stroju co na zdjęciu w Chinach... to chyba jeden z najlepszych jego strojów Mr. Green

Natomiast jeśli jeszcze chodzi o 1 zdjęcie to akurat ta bluza mi się podoba Very Happy Tak sama w sobie, a i On ładnie w niej wygląda Smile Oba kolorki mu pasują, do twarzy Mu, tak samo jest z ich zestawieniem Smile

Ostatnie zdjęcie to hrabiowskie- fryzura nie taka najgorsza, do tego teledysku i image'u powiem nawet że idealna... jakby miał tak na codzień chodzić to nie za halo, choć na tej sielskiej fotce w różowej koszuli też ma podobną i biorąc ppod uagę całość jest bardzo dobrze Very Happy

Zarządzam protest przeciw gołej pale Vitasa Razz Nie mogę oglądać teledysku do opery, nie dość że sam w sobie okropny (z wyjątkami) to jeszcze ta fryzura... a raczej jej brak Razz Koncertowa wercja ogólnie jest super więc i goła głowa mi nie przeszkadza tak bardzo Wink

http://vitas-foto.narod.ru/razn/vitas/vitas049.jpg Nie dość że tu wygląda jak kobieta to jeszcze ta bluzka... Rolling Eyes
tu ta sama tylko światło dzienne już i pod innym kontem patrzymy to nie prześlituje aż tak... http://vitas-foto.narod.ru/razn/vitas/vitas050.jpg i patrząc na całość jest nawet elegancko...

Buty Razz http://vitas-foto.narod.ru/razn/shapka/sh44.jpg -sąpatik.. Wink

to fajne Very Happy http://vitas-foto.narod.ru/razn/shapka/sh47.jpg na początku uważałam że durna ta kurtka czy tam co to jest, ale teraz uważam iż oryginalna Smile

UWIELBIAM TEN STRÓJ!!! Mr. Green
http://vitas-foto.narod.ru/razn/model/mod27.jpg
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 18:23 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




nie wyskakuja linki do fotek z vitas-foto.narod.ru Sad

ale musze sie nie zgodzic. na fotce w rozowej koszuli ma inna fryzure niz hrabiowska! krotsza, Z grzywka troszke na bok, natomiast na tej hrabiowskiej ma te wlosy zdecydownaie dluzsze z takim rownym przedzialkiem. w kazdym razie ta sielska fryzurowo mnie rowniez zatysfakcjonuje i to bardzo Razz Ale zgodze sie ze do klimatu teledysku harbiowska bardzo pasuje, choc wyglada mniej atrakcyjnie Razz
No co ty? nie podoba ci sie teledysk do opery? ale opery1 czy 2? mnie sie podobaja obydwa, ale wole ten do opery2, strasznie mi sie podoba, to moj ulubiony, na drugim miejscu smile! schizniety klimat maja obydwa... a Vitas na lyso mi sie bardzo podoba, choc troszke byl za chudy. Przytylo mu sie przez te pare lat. Nie zeby byl gruby, bron Boze, ale mnie sie najbardziej podobal w tej wersji z sielskiej foty Very Happy Idealnie, cud miod i orzeszki! Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 22:51 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Sjuzanna napisał:
nie wyskakuja linki do fotek z vitas-foto.narod.ru Sad

ale musze sie nie zgodzic. na fotce w rozowej koszuli ma inna fryzure niz hrabiowska! krotsza, Z grzywka troszke na bok, natomiast na tej hrabiowskiej ma te wlosy zdecydownaie dluzsze z takim rownym przedzialkiem.


Kurrrrrrde mnie też już się nie otwierają! Co to ma być. Nie opiszę Wam teraz bo to trzeba przecież widzieć Wink może instrukcję jakąś zaraz podam Wink
Co do fryzury, rzeczywiście Razz No ale też ma tam taki malutki przedziałek Wink Ten hrabiowski- tak patrzę i patrzę i na innych fotach też go widzę czasem i chyba coraz bardziej mi się podoba Razz

Nieznoszę teledysku do OPERY 2. Zwłaszcza momentu kiedy goły gra na akordeoni czy tam harmonii, i ta przerażająca chudość, lubię natomiast kolorystykę tego teledysku i momenty kiedy chodzi kolo domu, tyle Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 21:38 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie





elegancko... I like it Smile


ta fryzura zdecydowanie nie jest moja ulubiona :]



jestem na nie. za zloto Razz



moja ulubiona fryzura po raz kolejny Razz



i jeszcze raz...! Very Happy AH AH!


Ostatnio zmieniony przez Sjuzanna dnia Czw Lut 14, 2008 17:41, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 01:18 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




UWAGA!!! wklejam instrukcję odczytywania fotek ze strony vitas-foto.narod.ru: kopiujemy te linki które załączyłam w postach, otwieramy nowe okno przeglądarki i wklejamy skopiowany adres w pasek adresowy Very Happy
Dziękuję Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 02:00 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




jak patrze na jego ostatnie 'dokonania kostiumowe', to ta swiecaca marynarka zaczyna byc dla mnie czyms normalnym, nawet ladnieje w moich oczach w zestawieniu z ostatnimi 'kreacjami'


nawet stroj krola jest niczym...


w porownaniu z tym... (huzar)



albo z tym


(chociaz Egeria podchodzi do tego entuzjastycznie... Razz)

A taki z niego normalny chlopak... o dziwo nawet w tej fryzurze...



Ostatnio zmieniony przez Sjuzanna dnia Sob Lut 16, 2008 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 15:50 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Ostatnie jest urocze Very Happy
Co do strojów to fakt! Do tego jednego podchodzę bardzo entuzjastycznie Very Happy Z ostatnich experymentów chyba najbardziej udany Smile
Ale to 3 od góry???!!! Co to za twór?! W sumie nie taki nagorszy spośród z trasy chińskiej z tych przebierankowych... może jakby nie miał tego na twarzy byłoby inaczej... mam nadziejeę, że strój ten jest adekwatny do piosenki. Wtedy wybaczę, inaczej zapadnę się pod ziemię Razz Ciekawe co w tym wykonywał.
Natomiast marynareczka z 1 zdjęcia podobała mi się zawsze Very Happy pozbyłabym się tego czegoś srebrnego w kształcie V na rękawe jedynie, ale i z tym nie źle Smile
To zdjęcie dawałam już w innym miejscu, ale tutaj też można:
pod kątem garderoby- cóż- gustownie Smile


http://vitas.com.ru/china_08/12.jpg
http://vitas.com.ru/china_08/17.jpg
hmmm ujdzie Smile

o a tu bez maski: http://vitas.com.ru/china_08/16.jpg nooooo i gicior Very Happy

W ogóle nju fotki też na stronie http://vitas.com.ru/titul_eng.php
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 23:22 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




No nie wiem czy bez maski jest gicior ten czarno-zloty stroj... Razz wyglada jak jakis kosmiczny gladiator z planety Vitas Razz Co do czarnej swiecacej marynarki, to nie jest zla, jets nawet ladna, wyglada na bardzo porzadna, ale jakos nie przepadam za swiecacymi sie marynarkami at all. ale teraz stwierdzam, ze jest ok :] w zestawieniu z reszta kosmicznych strojow Razz jak dla mnie moglby wystepowac w tej marynarce z Berega Rosji... ah! :]
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 20:50 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




W ogóóóóóóóóóóóóóóle przecież strój z "Berega" to jest najcudowniejszy na świecie! Very Happy Very Happy Very Happy ! Elegancki, a jednocześnie wygląda na wygodny i taki świerzy (to przez te kolory chyba Smile ) do twarzy Vitasowi w takich barwach i w takim stroju jest chyba (poza takim codziennym) najlepiej Very Happy Preferuję jeszcze połączenia np jeansów (spodnie) z czymś eleganckim (marynarką np)... Smile z tym, że wie wiem czy takie coś było Wink jeśli ktoś dysponuje taką fotką to ładnie się uśmiecham Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Wto Sty 29, 2008 20:50
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database