Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Opowiadania » Vitasowe wakacje 2018 ^.^
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Vitasowe wakacje 2018 ^.^
PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 18:34 Odpowiedz z cytatem
Horsriderka
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 2
Skąd: Gliwice




ROZDZIAŁ 1

Był początek wakacji i Vitas postanowił pojechać na wycieczkę po Europie. Objechał najpierw Włochy, Francję, Chorwację, Hiszpanię i juz miał wracać do Rosji kiedy stwierdził ze jeszcze odwiedzi Polskę. Powodem zmiany trasy piosenkarza bylo to iż parę dni temu dostał list od fanki z Polski. Brzmiał on tak:
" Drogi Vitasie twoja twórczość jest niezwykła. Jestem Twoją fanką od 3 miesięcy. Wcześniej byłam nie wystarczająco dojrzała aby ją docenić. Twój glos daje mi natchnienie a twoja twórczość wyprowadziła z załamania. Obecnie mam 14 lat i wielkie marzenie. Większość nastolatek w moim wieku marzy o telefonach z iPhone'a drogich ciuchach, i innych modnych rzeczach lecz ja pragnę czegoś innego, czegoś odmiennego. Mam marzenie abyś zobaczył Polskę i docenił jej piękno a także w krótce po zapoznaniu sie z pięknem naszej ojczyzny postanowił znowu zakoncertować. Wiem że to mało możliwe i że ten list nie wnosi zbyt wiele w Twoje życie lecz proszę wiedz chociaż że kochają Cie nie tylko dorośli ludzie i ze docenia Cie takze młodsze pokolenie.
Oddana fanka Zuzanna Sz."
Vitalik stwierdził że może warto zapoznać sie z naszym krajem wiec poleciał najbliższym lotem do Polski. Podróż minęła szybko bo trwała ok 1,5 godziny. Piosenkarz podczas podróży przypomniał sobie że Świetlana nic nie wie o jego zmianie planu wiec zadzwonił do niej. Przy okazji pogadał z córką i synkiem których nie widział od 2 tygodni. Po zakończeniu rozmowy uciął sobie krótką drzemkę. Po przebudzeniu hostessy poinformowały pasażerów że jestesmy juz nad Polska. Piosenkarz postanowił zobaczyć naszą ojczyznę z góry i po wyjrzeniu przez okno aż dech mu zaparło. Ujrzał bowiem piękne lasy i wielkie połacie pól lecz jego zachwyt nie trwał zbyt długo gdyż widok zasłoniła mu ciemna chmura. Siadł więc na miejsce i zaczął pakować telefon oraz książkę do plecaka gdyż za 10 minut mieli lądować. Wysiadając z samolotu na lotnisku w Krakowie od razu rzucił mu się w oczy duży ruch tam panujący. Przedarł się między tłumem ludzi i zadzwonił po taksówkę aby dojechać do hotelu który zarezerwował dzień wczesniej. W hotelu szybko sie rozpakował i wyjrzał przez okno. Widział tam wyraźny zarys Wawelu oraz starówkę. Podziwiał widok przez dobre 10 minut kiedy wybudził go z zamyślenia dźwięk telefonu. Okazało się że to Siergiej pisze bo odwołano zbliżający sie koncert w Moskwie. Vitas odetchnął z ulgą lecz przypomniał sobie że Pudovkin nie ma pojecia o jego przedłużających się wakacjach, odpisał mu więc opisując zaistniałą z sytuację. Kiedy załatwił wszystkie formalności postanowił wyjść na spacer po Krakowie.

_________________
Horseiderka
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Sro Paź 31, 2018 18:34
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database