Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » SMILE! (Улыбнись) » Opinie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Opinie
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 00:19 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




My na temat płyty Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 00:19
Reklama





PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 23:26 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Musze przyznac, ze nie kojarze wszystkich tytulow z tej plyty, ale wiekszosc. Z cala pewnoscia moge powiedziec, ze sa na niej naprawde dobre kawalki. Do takich napewno nalezy ulubiony przeze mnie Smile (Ulybnis!), Blessed guru (dziwny, egzotyczny, ale fajny Smile, Wax figures (kolejny asiatic exotic walek, ciekawy, fajny riff na gitrace, podoba mi sie Smile, someone's melancholy is crying (placzet czuzaja toska) - chill out taki, lubie ja Smile, Ave Maria - mistrzostwo, The cold world - Cholodnyj mir - jak na taki elektroniczny utwor, to calkiem niezly, chrisantemus have faded out - cuuuudny, rain in tbilisi, Milaya muzika - rzeczywiscie lovely music Wink, Byelorussia- PIEKNA piosenka, cudowna!, do svidanya - kolejny dobry kawalek....
co do reszty - nagorsze sa dla mnie good-bye i happinness. szczegolnie to drugie jest okropne Razz ale jak to u Vitasa, zawsze sie trafia jakies dwa gnioty na plyte ;]
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 20:29 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Recenzja ze strony amazon.com


Vitas' fans of his debut will find even more to be enthralled with in this album, which is rather smooth but still, to some extent, alternative compared to the last one. Followed on his success of the debut, Vitas continued to confound critics by trickily blending and integrating all types of styles into the album---Oriental styled "Wax Figure", ear candy pop "The Island of Sunken Ships", "Goodbye" and "Fantastic Dreams", as well as the lyrical takings of "See You Later".

Personally, "Ave Maria" is a good representation of the album. The first half of the song is sublime. The singer's heavenly voice is perfectly accompanied by string orchestra, while the rest half of it turns to hysterical howl with hair-raising, hellish chorus.

Vitas' vocal skill is honed even better as the album indicates. The range is more dramatic and the high soprano notes are held much more powerful and longer in "Smile". Apart from that, there is a wicked and masterful coloratura in "Happiness". "The Blissful Guru" surprisingly sets out his unbelievable range again in baritone and bass. "Wax Figure" shows the singer's striking gift for instrument-imitation. There are also inviting and rich readings in "Someone Else's Melancholy is Crying", "The Blind Artist", "The Rain in Tbilisi" and "My Dear Music". In favor of Russian fans, this album includes nuanced and melancholic takings of old Russian ballads "The Chrysanthemums have faded away" and "Belorussia".

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 18:01 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




Niestety znam tylko kilka piosenek z tej płyty.
Smile-jak dla mnie mistrzostwo, najlepsza piosenka Vitasa.
Blessed Guru- coraz bardziej lubię te piosenkę, Vitas śpiewa dwoma głosami, prawdę mówiąc, gdy pierwszy raz widziałam teledysk, nie poznałam Vitasa w tym przebraniu.
Ave Maria-głos Witalija jest stworzony do takich pieśni.
Byelorussia-dość prosta piosenka, ale ma dla mnie pewien urok.

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 00:23 Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Maestro
Maestro
Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 1093
Skąd: Bydgoszcz




A teraz na temat albumiku Smile:)
Wiadomo ukochaną piosenką każdej z nas jest tytulowa 'smile'Very Happy I zawsze jak slucham tej piosnki to nie dosc ze poprawia mi sie humor to jeszcze mam w glowie obraz vitasa z filmiku (Vitas w bialym garniturze), na ktorym mnie ujął totalnie:D dziewczyny pewnie wiecie o jaki filmik z koncertu chodzi - ach i och:)
Dalej o innych pioseneczkach: Bardzo lubie 'Blesses Guru' i 'wax Figures' za orientalny klimat o ktorym juz wczesniej gdzies wspominalam:) Ave Maria to slyszalam juz wczesniej w wykonaniu innych artystow, ale powiem ze vitas najlepiej zaspiewal jąSmile
'Someone's Melancholy is cring', 'The cold' - lubie ale nie sa to piosenki ktorych slucham na okrąglo:)
'The island of sunken ships' - podoba mi sie melodia.
Nie wiem czemu ale lubię ta dosc dziwna piosenke 'Fantastic Dreams', nie wiem dlaczego? ogolnie nigdy nie spodobalaby m isie piosenka z taka melodią ale w wersji Vitasa jak zwykle cos dziwnego wychodzi na plus;p
'Good-bye'-melodia wpadająca w ucho i elementy spiewającej chinki;]
Przyznam sie ze nie przepadam za piosnką: 'Happiness', ale nie chce tu krytykowac Vitasa, kazdy ma prawo do bledu;p
Obojętne nastawienie mam do piosnki 'Chrysanthemus have faded out'.
Piosenka 'Rain in Tbilisi', wolna ale fajna, uspokajająca bardzo, podoba mi sie melodia. 'Blind Painter' - fajna melodia, w sumie lubie w tej piosnce momenty powtarzajace sie cos jak 'czaczaczaruczejra';p
'Lovely Music' - nie przepadam, jakos tak kojarzy mi sie z jakąs nielubiana bajką z dziecinstwa (takie mam skojarzenie).
'Byelorussia' - OK:)
No i zostala jeszcze 'See you later' - sliczna piosnka zarowno melodia jak i reszta:)
Ach kolejna piekna płytka:)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 23:24 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




Taaa... jakby na to nie patrzeć to Vitas nie jest autorem jednego przeboju jak co niektóre rodzime gwiazdy. Nagrają jedną fajną piosenkę a reszta płyty to szmira. W przypadku Vitasa przynajmniej wiadomo że kupując płytę będzie się miało gwarancję wielu świetnych piosenek. Właśnie czekam na czwartą już płytę Vitasa. Jak się domyslacie nie mogę sę doczekać, jak zresztą cały wianuszek moich koleżanek...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 07:18 Odpowiedz z cytatem
Noofless
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 1




Wg mnie jedna z lepszych płyt w jego dyskografii, pamietam ze bardzo długo się w niech zasłuchiwałem, ale Vitas to juz legenda nie ma to tamto Smile Pozdrawiam.

_________________
zespół na wesele wielkopolska
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 12:06 Odpowiedz z cytatem
olaf985
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 1




co tak mało opinii jest

_________________
http://www.livescore.edu.pl/
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Nie Maj 28, 2017 12:06
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database