Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Vitas- aktor Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Vitas- aktor
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 21:09 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Jak Go tylko zobaczyłam śpiewającego, skądś go skojarzyłam... skąd nie wiem, ja oglądam dużo dziwnych rzeczy więc niewykluczone, że trafiłam dawno temu na coś z Jego udziałem... póki co temat zostawiam jego własnemu biegowi jak i Wam Very Happy
Kogo, kiedy, gdzie i z kim? Jak się podobało?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Nie Sty 20, 2008 21:09
Reklama





PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 23:20 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Mozna wpisac do wyszukiwarki na yt - vitas crazy day i juz mozemy sobie poogladac vitasa w roli aktora :]

Vitas zagral w popularnym rosyjskim sitcomie, niestety nie wiem o co chodzi, bo calosc jest po rosyjsku. Ale slyszalam, ze gral tam paradoksalnie spiewaka, ktory spiewal wysokim glosem, a ostatecnzie okazalo sie ze spiewala za niego kobieta. takie tez byly podejrzenia wzgledem vitasa naturalnie Smile wiecej vitasowych rol nie znam poki co Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 00:53 Odpowiedz z cytatem
zei
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2




Cytat:
Vitas zagral w popularnym rosyjskim sitcomie

znasz może tytuł? albo napisz, gdzie go znalazłaś... Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 00:54 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




na www.youtube.pl

wpisz sobie Vitas Crazy day i wyskocza rozne odcinki.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 00:58 Odpowiedz z cytatem
zei
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 2




aha Very Happy myślałam, że ten crazy day to jest jakiś film, a oprócz tego był też serial.... ok. Jak się sończy sesja to pooglądam sobie ;p
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 12:28 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




Czy Vitas nie zagrał przypadkiem jakiejś małej roli w "Piątym elemencie"? Wydawało mi się, że widziałam jakiś fragment na YT.

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 20:51 Odpowiedz z cytatem
nyah-binghi
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 6




jak widać nasz |V|itas jest wszechstronnie uzdolniony! Aktor, śpiewak i tancerz Wink pewnie wkrótce wystąpi jeszcze w reklamie!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 20:56 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Justyna, z tego co sie oreintowala w Piatym Elemencie jest uzyte Lucia di Lammermor, natomiast czy wystepowal - chyba nie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 22:09 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Tzn użyte z wizją? Jeśli tak to można uznać za udział Razz Pokazują go na ekranie? Poakzują. To się liczy Laughing

Crazy Day- Buahahahahah Laughing Laughing Ale durny ten serial Razz Razz Myślałam, że to polskie seriale plus "Moda na sukces" są najgłupsze Razz Ale dobrze Mu było we włosach na Wiśniewskiego Razz Gwiazda estrady Ljapa Otwjaznyj ładnie się nazywał, język idzie połamać Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 22:19 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




a skad obczailas jak sie nazywal? Very Happy a tak w ogole, to serial rzeczywiscie glupi ;D
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 22:28 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Zgodnie z istrukcją wpisałam "Vitas- crazy day" na YT i wyskoczyły fragmenty odcinków. Wzięłam 1 i tam ci faceci gadają, i za nimi jest plakat i potem go oglądają i czytają. Najpierw sobie zatrzymałam jak było zbliżenie i przeczytałam, ale okazałó się że potem jeden z facetów przeczytał i się zdziwił że go nie znają Razz Lubię se utrudniać życie Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 21:51 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Dla ułatwienia jak i dla własnej satysfajcji żeby temacik był wypełniony tak, jak się da najbardziej Smile , załączam króciutkie fragmenciki sitcomu CRAZY DAY z udziałem VITASA:


1. http://www.youtube.com/watch?v=qhf64NXgr7w
1b. http://www.youtube.com/watch?v=KOpikM5OKAc (zaczyna się jak 1, ale jest dłuższy- aż 10 min. prawie)
2. http://www.youtube.com/watch?v=ObuA4ZNodWs
3. http://www.youtube.com/watch?v=GwV5TYljgUs
4. http://www.youtube.com/watch?v=T41VqX3tNwY
5. http://www.youtube.com/watch?v=hRFA3jPVAfo
6. http://www.youtube.com/watch?v=oQVM_UiQvmc
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 12:43 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Wlasnie odkrylam na stronie www.vitas-foto.narod.ru zdjecia z innego filmu, w ktorym gral Vitas. Moje poszukiwania zaowocowaly -znalazlam conieco w internecie. To serial kryminalno - detektywistyczny Evlampiya Romanova.
To mozna zakupic DVD - jedna czesci, bo jest ich wiecej.
http://www.petershop.com/en/catalogue/videodvd/vladimir-morozov/evlampiya-romanova-sledstvie-vedet-diletant-maniky.html

Jesli ktos dowiedzialby sie czegos wiecej - dzielic sie! Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 01:34 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Oto co znalazlam:

http://www.ruskino.ru/movie/forum.php?aid=515

Film o ktorym napisala Digus, a w ktorym gral Vitas, to najprawdopodobniej odcinek z serii Evlampiya Romanova. Albo podtytul. Mam na mysli 'Holote ukochana' czyli Сволочь ненаглядная. Zajrzyjcie z reszta do linka. Ja nie rozumiem, ale pewnie ktos z was zrozumie Razz
Z tego co jednak udalo mi sie przyswoic z tych informacji oraz angielskiej wikipedii, wynika, ze Evlampiya Romanova to serial detektywistyczno-kryminalny, ktorego tytul jest zarazem imieniem glownej bohaterki. A Vitas zapewne zagral jedna z postaci, ktore pojawiaja sie w kolejnych odcinkach. Tutaj byla taka intryga - Vitas byl piosenkarzem o niesamowicie wysokim glosie, a na koniec okazalo sie ze w tajemnicy podkladala za niego glos kobieta. tak przynajmniej zrozumialam z informacji zamieszczonych na wikipedia.com

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 07:52 Odpowiedz z cytatem
Digus
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1084
Skąd: Kraków




Tak wygląda mi to na film który mam. Bardzo możliwe że to po prostu któraś z jego części.

_________________
Ни врагу я не дам, не дам ни другу.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Wysłany: Czw Lut 14, 2008 07:52
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database