Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » SMILE! (Улыбнись) » Teledyski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Teledyski
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 18:17 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Smile!
http://www.youtube.com/watch?v=Oz2Q2Ych2I4

Blessed Guru
http://pl.youtube.com/watch?v=zk_e8-vmS88

A! damy jedno z koncertu Wink
jedno z paru Ave Maria
http://www.youtube.com/watch?v=pMN5GJnYjrk
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 18:17
Reklama

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 21:57 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Halo ludziska tutaj można komentować, nie bójcie się Razz

Znów ma zacząć? Dobra Wink

SMILE- jedna z ulubionych piosenek (drugie miejsce) i drugi ulubiony leledysk. Nawet nie przeszkadza mi fryzura Vitasa Razz Pasuje do stroju Very Happy Muzyka świetna! A wysokie parte głosu z tym skrzeczeniem Laughing (np 0:40) w sumie sprawiają, że ciarki mnie przechodzą. W tym utworze też słuszę jakby skrzypienie podłogi w ścieżce muzycznej. Adekwatne Wink coś jak w "Odjeżdżam" Janusza Radka, jeśli ktoś pamięta mój post Razz Skrzypienie podłogi i szafek np kiedy ktoś się pakuje i odchodzi Wink 0:45- nie wiem czemu, ale uwielbiam ten moment ze skrzypcami i 1:40 jak siedzi i próbuje pisać a wokól latają kartki z nutami...
Hmmm teledysk zrobiony superancko, dobrze bobrane miejsce (w ogóle fajny ten pokój) i jednecześnie taki klimatyczny klimatem pasujący a raczej uzupełniający do nastrój bohatera. Ten kurz na szawkach zwłaszcza... nie rozumiem o co hcodzi w tym utworze, dowiem się niebawem, ale wydaje mi się, że teledysk sporo może powiedzieć, bynajmniej mnie pomaga zrozumieć co właściwie robi i co zamierza zrobić bohater, powraca po długim czasie, aby ostatni raz poczuć to coś co natchnęło go do tworzenia, znów tego nie znajduje, to jest nie do zniesienia więc odchodzi. Ja tak to póki co interpretuje to wszystko... Na weekendzie ppotłumaczę sbie pioseneczki, to zreinterpretuje Smile

PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 23:07 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Tez strasznie lubie ten utwor. I teledysk. Ma optymistyczny przekaz Smile Mimo dosc mrocznego klimatu Smile Czytalam tekst przeltumaczony na angielski. Tekst ogolnie mowi o tym, zeby wbrew wszystkim przeciwnosciom losu sie usmiechac, a wtedy wszystko ujrzy sie w jasniejszych barwach. Co do samego teledysku, jest on nieco konkretniejszy. Ja osobiscie odbieram go tak, ze zagubiony artysta w poszukiwaniu natchnienia trafia do jakiegos zabitego dechami hotelu, gdzie ma nadzieje cos stworzyc. jest zalamany, a mimo to z spiewa - usmiechnij sie! to czytsy paradoks, dlatego ma taki mocny wyraz. tak jakby ironizowal. mowi widzowi- smile, a tymczasem sam ma zamiar popelnic samobojstwo. nie udaje mu sie to jednak, odchodzi, ale w kurzu pozostawia po sobie pamiatke- napis ulybnis! Smile
bardzo dziwny jest ten teledysk, pelen sprzecznosci, psychodeliczny... poprostu schizniety, czyli taki jak lubie Razz no i pelen ekspresji!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 14:28 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Dom czy hotel, żadna różnica Razz Razz Dla Artysty dom to prawie jak hotel czasami Wink Ale jakimś bardzo podobnym tropem poszłyśmy Wink Ups! Pominęłam fakt chęci popełnienia samobójstwa, no masz babo placek Smile ! Wiedziałam, że o czymś zapomniałam Razz Najczęściej wszystko piszę sobie na kartce, a potem przepisuję na klawiaturze Wink chyba czas wrócić do tej praktyki Razz
Hmm nigdy nie lubiłam shizniętych rzeczy Razz Ale odkąd poznałam Shandora wszystko się pozmieniało Very Happy Dlatego ten teledysk do mnie tak gada Very Happy

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 19:16 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista

Nie wiem jak się to stało, ale przegapiłam wcześniej teledysk do piosenki Smile. Muszę zgodzić się z wami, że jest on bardzo klimatyczny. Podoba mi się i rzeczywiście fryzura (a właściwie jej brak) pasuje do stroju Vitasa. Jeżeli chodzi zaś o Blessed Guru to postaram się o tym jak najszybciej zapomnieć...przeraża mnie ten strój kosmity.

Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 19:42 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Hehe... mnie sie wydaje, ze najbardziej ten stroj musial przerazac ta mala dziewczynke, z ktora Vitas tanczyl Razz chociaz.... ona nie wygladala za bardzo na przerazona Razz a tak w ogole to- nie wiem czy wy tez tak odbieracie Blessed guru- ale dla mnie to jest taki totalnie przesmiewczy i dla jaj teledysk :]
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 15:31 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Też myślę że teledysk do "Blażennyj guru" jest jajcarski w zamierzeniu Smile Tzn jeśli chodzi o Jego strój głownie... I to on sprawia że taki to jest teledysk. Tak naprawdę mógłby ten klip obejść się bez tego stroju... jakby cały czas był w tej zielonej bluzie np, byłoby dobrze, inne elementy klipu jak np. kobieta w bieli, ci tańczący w maskach, dziadu w czerni... Albo jakby w tym wdzianku wyskoczył inny koś, nie on byłby tym całym kosmitą, a sam Vitas tylko opowiadał historię... Podoba mi się ta wstawka z głosem żeńskim, taka ta arabska Smile
Na początku ta dziewczynka ma minę taką troszkę pytającą "Co to do jasnej...? " a potem się cieszy i z zainteresowaniem się przygląda Smile

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 08:52 Odpowiedz z cytatem
Alatheia
Wirtuoz
Wirtuoz

Przegapiłyscie istotny szczegół w "Ulybnis"
Na samym początku pojawia się data... jest to dzień urodzin Vitasa
To jest jakis klucz do teledysku Sad ale nie wiem jaki
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 23:18 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Datę zawsze wdziałam... Smile ale jakoś nie skojarzyłam z datą urodzi nigdy... oooo super! Więc to o czym śpiewa jakoś musi (tzn nie musi ale w zasadzie prawie wszystko co robi Vitas ma ziązek z czymś innym Wink ) się wiązać z tą datą... tylko co... Co, coś nie tak z tym, że się urodził Razz Razz ?

PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 23:27 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

ja tez nigdy nie skojarzylam daty. rzeczywiscie. tam pisze 19 luty, wtorek. i moznaby sprawdzic w ktorym roku 19 luty byl wtorkiem.

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 18:52 Odpowiedz z cytatem
madzia
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)

Jest dzisiaj:)) W 1981 roku by czwartkiem, w 1979 poniedziałkiem. Był w 1980 roku. Czyżby nowa data urodzin Vitasa? Mój rocznik;) Niemożliwe... Pewnie jakieś ważne wydarzenie... No i jeszcze w 2002 roku. Kiedy był wydany album "Smile!"?! Mam! Chyba o to chodzi! Czyżby album był własnym prezentem urodzinowym. I co wy na to:)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Wysłany: Wto Lut 19, 2008 18:52
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu