Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » PHILOSOPHY OF MIRACLE (Философия чуда) » Teledyski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Teledyski
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 18:15 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Opera 2
http://pl.youtube.com/watch?v=ygJYxMP_ICY

Opera 1
http://pl.youtube.com/watch?v=hOPvyin3Krc

Komentarze dozwolone Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sro Sty 23, 2008 18:15
Reklama

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 20:05 Odpowiedz z cytatem
elf
Pierwszy raz na koncercie

mam nadzieję, ze mogę mieć refleksje na temat jego teledysku?
jak dla mnie to trochę mnie przeraza jego... sposób wyrażania emocji na koncercie wypadło to o wiele lepiej i naturalniej, ogólnie bardzo ekspresyjny chłopak jest, ale domagałabym sie wyjaśnień... ;p
(tu pasuje??)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 20:18 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Tu pasuje :] a mnie sie bardzo podoba teledysk. co masz na mysli w tym sposobie wyrazania emocji i jakich domagalabys sie wyjasnien, bo jestem ciekawa? Razz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 20:20 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Tu jest idealnie Smile
Więc wyjaśnień od kogóżWink ? Od nas niebardzo Razz
Hmm zawsze mi się wydawało, że na koncercie to dopiero można puścić wodze, wodze wszystkiego i emocji i fantazji i ruchu Wink ale tak w przypadku Vitasa rzeczywiście czasem teledysk jest bardziej expresyjny Smile Zwłaszcza jeśli chodzi o rozdziawianie buzi przy wydobywaniu a raczej przy podkładaniu rozdarcia do lecącyhc słów Wink wygląda jakby raczej zdzierał gardło aniżeli wydobywał syreni Wink wysoki głos Smile Więcej nie jestem w tsanie powiedzieć Very Happy

Mnie przeraża teledysk do Opery2- te skrzela- bleeeee i w ogóle po co one...? Smile może to symbol że oddychać nie może, że się z jakiegoś powodu dusi... po przetłumaczeniu tekstu nie widzę wielkiego związku, ale w końcu to on jest poetą, autorem o zwiększonej wyobraźni i czuciu Wink

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 21:13 Odpowiedz z cytatem
elf

No właśnie i tu bym sie zgodziła z prosiaczkiem... dziwią mnie te skrzela, nie rozumiem po co tapla sie w wodzie, jakoś wszystko razem daje mi dziwne wrażenie i nie pozwala myśleć o nim jako o mężczyźnie... taki syreni chłopak - artysta a chyba tacy bardziej mnie przerażają niż zachwycają, chociaż coś w nim jest... ogólnie powiedziawszy i nie wdawszy sie w szczegóły... wole go w seksownym garniturze - fraku i czerwonym szaliku...

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 21:54 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

a mnie sie ten teledysk od poczatku podobal strasznie! kocham takie dziwne, niezrozumiale do konca filmy, sceny wyjete jakby ze snu, z przedziwnych miejsc, niepokojace, poruszajace, takie... troche mroczne i tajemnicze. kocham takie rzeczy. Ale wszystko jakos laczy mi sie jednak w calosc. Teledysk opowiada o innosci. O chlopaku, ktory jest inny, zyje z dala od ludzi, w samotnosci z powodu tej swojej odmiennosci. Ma skrzela, i skrzetnie ukrywa ten fakt przed swiatem, okrywajac sie grubym szalikiem. Ale to nie pomaga w przystosowaniu sie do rzeczywistosci, nie sprawia, ze moze zaczac zyc normalnie., bo po jakims czasie bez wody chlopak zaczyna sie dusic. Nie umie normalnie fukncjonowac pozbawiony wody. Dlatego wlasnie ciagle 'tapla sie' w wodzie. Ten 'krzyk', ten wysoki ton w refrenie to dla mnie wlasnie wyraz tej samotnosci, taka glebia smutku w glosie, on rozbija tym smutkiem szyby. on przepaja tym smutkiem caly ten teledysk. a najsmutniejsze jest to, ze bedac owym syrenim chlopcem, dziwem natury zostaje pozbawiony szansy milosci. Dziewczyna, ktora mu sie podoba - odrzuca go z powodu jego innosci. Skazuje na dalsza samotna egzystencje.
A, ze nie wyglada jak mezczyzna. Coz, ma tu 19 lat, jeszcze ma prawo nie wygladac jak mezczyzna, ale jak chlopak ... tym bardziej, ze to wlasnie taki syreni chlopak:)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 12:18 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista

elf napisał:
jak dla mnie to trochę mnie przeraza

Zgadzam się...teledysk ma w sobie coś przerażającego...ale bardzo mi się podoba...ma niezwykły klimat. Interpretacja Sjuzanny jest moim zdaniem idealna. Applause

Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 13:09 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Tekst "na sucho" i teledysk (z tą interpretacją bardzo trafną z resztą teraz widzę, Sjuzanny) uzupełniają się na wzajem Smile W tekście nie ma z tego co rozumiem czy to o odrzuceniu przez dziewczynę, czy o tym że czuje się inny; że samotny i że go boli to owszem Smile na inność która wskazuje na to wszystko rzuca światło dopiero teledysk. Ciekawe to połączenie Smile

PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 15:47 Odpowiedz z cytatem
elf

Sjuzanna trafiła w samo sedno sprawy i na prawdę świetnie zinterpretowała to co można zobaczyć. Wielkie dzięki za to. A ja sama może dzięki temu zyskałam więcej zrozumienia dla niego kto wie?

Wysłany: Pią Lut 08, 2008 15:47
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu