Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Trochę więcej słów... ;) Idź do strony 1, 2, 3 ... 85, 86, 87  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Trochę więcej słów... ;)
PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 01:12 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Spostrzerzenia i refleksje nie pasujące do żadnego z dostępnych tematów Smile np. ogólne porównanie wykonania kawałków dęsowych Laughing z tymi na wyższym poziomie rozpoczęte w "Przywitalni"...

Mnie się cały czas wydawało, że Vitasa z kimś kojarzę, że do kogoś jest podobny lub ktoś do Niego i dziś oświecenie! Filip z "Na Wspólnej" (Marcin Chochlew) tzn m.in z serialu gdyż to ta rola przyniosła mu może nie popularność ale znanie Wink Wg mnie podobni... nie wiem co konkretnie w tej twarzy ale kurde COŚ Very Happy ! Wink
Konfrontacyjne fotki jutro Wink


Ostatnio zmieniony przez Crazy_Violin dnia Pią Lut 01, 2008 01:16, w całości zmieniany 2 razy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Pią Lut 01, 2008 01:12
Reklama





PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 01:15 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




A mnie sie troche skojarzył z Michałem Lesieniem, on tez swego czasu grał w Na Wspólnej. Tylko, że Vitas od obu jest ladniejszy Razz


Ostatnio zmieniony przez Sjuzanna dnia Pią Lut 01, 2008 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 10:42 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




a tak w ogole, to chcialam jeszcze powiedziec, ze jesli ktos chce cos dodac do biografii, to piszcie tutaj - to bedzie biografia zyw,a rozwijajaca sie Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 13:56 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




Mi (nie wiem czemu) skojarzył się z takim młodym, polskim piosenkarzem... Nie wiem dokładnie jaki jest jego pseudonim, wystąpił na festiwalu Trendy w Sopocie. Losza Vera?

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 15:12 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




LOSZA VERA http://teledyski.onet.pl/10177,2327823,teledyski.html
lubię te piosenkę jako jedną z niewielu z takiego typu Wink
Myślę że sposób poruszania się i w ogóle takie obycie sceniczne czy po prostu na wizji na planie tym wypadku to mają podobne Smile rodzaj muzyki też w sumie podobny Wink z twarzy nie widzę podobieństwa, ale przecież podobieństwo nie musi się do niej ograniczać Smile

A tutaj starałam się przedstawić dowody na to że Vitas (lat 26/27) podobny jest do naszego Marcina Chochlewa (lat 30/31) Smile

1.


2.


Fryzury też czasem mają takie same, tylko akurat nie znalazłam dobrych zdjęć Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 19:03 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




ten Marcin nie wyglada na 30, tylko na tyle ile gra w serialu. jakies podobienstwo jest, aczkolwiek Marcin ma o wiele brzydszy nos Razz

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 22:14 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Moim zdaniem podobieństwo jest dość spore Wink
Ha! Miałam napisać o nosie Razz Rzeczywiście inny i mniej urodziwy ten Marcina Wink Co do wieku, tak to fakt Smile nie wygląda na tyle kiedy go widzimy na ekranie Smile na żywo Go nigdy nie widziałam, ale myślę że wyglądałby na swoje lata Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 22:32 Odpowiedz z cytatem
Alatheia
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 615




Dzięki za informacje o Vitasie, ale czuję niedosyt.
To nie jest jego zyciorys, lecz przebieg kariery. Mnie interesuje jego zycie, a więc gdzie uczył się, szczególnie gdzie zdobył takie muzyczne wykształcenie.
Mam mnóstwo pytań dotyczacych rodziny: jak to jest z braćmi i ojcami?
Wyczytałam na ang. Wikipedii, że rok starszy brat ma imie i otczestwo: Vladislav Mironich; a Vitas: Vitalii Vladasovich.
I może ktos wie, kiedy zmarła mama (ile lat miał wtedy Vitalii).
Moja ciekawośc bierze się z wnikliwego słuchania tresci utworów Vitasa, dostrzegam w nich bardzo zranine serce, o którym sam spiewa. Kto wie na ile tam tkwi źródło jego twórczosci?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 22:40 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Właśnie chodzi o to że żadnej informacji o dzieciństwie, o tym jakim był dzieckim, czy co lubił robić, kim chciał zostać, o szkołach i nauce nic nie można znaleźć, dlatego liczymy na Was drodzy Smile ! Jakby coś, cokolwiek takieo udałoby Wam się zdobyć to się dzielcie Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 22:55 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Dokladnie. Jak juz mowilam - niewiele wiadomo o jego rodzinie. gdzie czytalam, ze ma wyksztalcenie muzyczne, ale nic wiecej Sad trzeba bedze poszperac...szkoda, ze nie znam chinskiego - a i ruskiego tez nie, choc szansa na jego nauczenie jest o wiele wieksza Razz w zamian mozna zamiescic pare fotek malutkiego vitalika Very Happy

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 01:26 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




No i mam nowe informacje w biografii - m.i. o mamie Vitasa, ktora umarla w 2001 roku, ze Vitas prawdopodobnie studiowal kilka lat na akademii muzycznej w odessie, oraz ze Siergiej Pudovkin wypatrzyl go na deskach teatru w Odessie. KIlka innych dodatkow ;] M.i. o tym, ze utwory Vitasa sa prawie całkowicie autobiograficzne :]

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 19:08 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Czuć go w tych piosenkach na kilometr tak naprawde Very Happy ale teraz mam już oficjalne potwierdzenie Very Happy
W sumie to ja nie lubię jak tak się wywleka swoje sprawy i życie i pokazuje całemu światu (znamy paru takich którym to tylko szkodzi i wystawieni są na ogólne pośmiewisko- syscy wiedzą o kim mówię Laughing) ale takie to wszystko u Vitasa piękne, że nie mogę się gniewać i doszukać niczego złego Wink Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 19:39 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




A ja wlasciwie lubie jak sie artysta uzewnetrznia. zawsze lubilam ekspresjonistow, sama z reszta mam z nimi wiele wspolnego - nie umniejszajac ekspresjonistom Razz Mmo, ze ubostwiam tak ze innego wybtinego artyste -Janusza Radka, ktory z tym nurtem nie ma i nie chce nic miec wpsolnego, zyjac w przekonaniu, ze artysta powinien miec dystans do swojej tworoczosci. i wiele w tym racji ma rowniez. co nie zmienia faktu, ze ja lubie i tkaich, co sie uzenwetrzniaja - byle robili to w sposob, ktory do mnie trafia, bezpretensjonalny. a czasem i ja odnajde w tym czastke siebie.

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 21:54 Odpowiedz z cytatem
Alatheia
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 615




Każdy prawdziwy artysta ukazuje swój wewnętrzny świat.. a forma? to zależy od jego wyboru.
Vitas jest poetą (on nie jest jakims tam teksciarzem, ale poetą), a natchnienie do napisania utworu czerpie się włąśnie z przezytych doswiadczeń.
Jednak prawdziwa sztuka, to nie obanzanie się, ale czerpanie z tego żródła jakim jest serce człowieka... i Vitas to wspaniale robi.
W ponizszym wywiadzie wręcz dystansuje się od takiego osądu, mówi, że to normalny proces twórczy
http://pl.youtube.com/watch?v=fZnzlWTWfsQ

On mnie zachwyca, własnie tym wywazeniem (jakby balansował na linie)
Natchnieniem jesli nawet są własne przeżycia, to on je przez ten swój proces twórczy oddaje światu. Jego utwory są moje, są Twoje, są nasze.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 22:10 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Tak naprawdę to śpiewa o rzeczach które są bliskie i znane każdemu z Nas... dlatego tak to wszystko odczuwamy, dlatego słuchając Vitasa, mamy wrażenie że "kurczę zaraz, ale to gdzieś już było..." - wcale nie było, po prostu w taki sposób On przekazuje nam to wszytko co czuje, że nie może to na nas nie wpływać... Zaraz... wydaje mi się że o kimś już podobne rzeczy pisałam Very Happy Taaaak, ale to tylko świadczy jak najbardziej pozytywnie, bo Vitas jest drugą osobą, drugim Artystą ,o którym można to wszystko napisać. Dobrze, że odkrywamy więcej ludzi o których można powiedzieć że są Artystami przed duże A, że nie tylko mamy nadzieję, że gdzieś tam są ludzie, którzy się czymś w tej muzyce wyróżniają, ale że ta nadzieja jest podbudowana doskonałym przykładem, kolejnym i w zasadzie przestaje być nadzieją a staje się faktem Smile

Wyważenie? Tak jeszcze tak... Nie wygląda w sumie na człowieka który się łatwo da przerobić czemukolwiek, nawet sławie i uwielbieniu, ale odpukać w niemalowane lub puste (w tym momencie pukam się w czoło Razz ) i oby tak jak ma, mu zostało.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Pon Lut 04, 2008 22:10
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database