Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Polska strona o Vitasie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 14:58 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




wiem, ze z yt jest to tlumaczenie. Mysle ze to Simply I am you (a raczej yourself), I live bacause of you jest najlepsze. Bagienka wyslij nam list! Smile Z checia przeczytam co naskrobalas Smile

_________________
Сколько покорить мне вершин, чтоб себя найти ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 14:58
Reklama





PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 15:13 Odpowiedz z cytatem
muguets
...na darmowej wejściówce :)
...na darmowej wejściówce :)
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 279
Skąd: Białystok




mi to w sumie pasuje, czyli: Simply, I am yourself, I live because of you..
Mamy napis na intro:DVery Happy czyz nie tak?:>

Bagienka nie badz taka skromna, wszystkie chetnie to poczytamy;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 16:46 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




no dobra, zaraz wkleję ten mój list.. tylko proszę się nie śmiać (chociaż ja się ubawiłam, jak to pisałam), pisałam do admina, ale właściwie do samego Vitasa i "jego Ludzi".. nie mogłam się oprzeć, żeby mu trochę nie posłodzić Smile mam nadzieję, że mi to wybaczycie Razz wydaje mi się, że list jest trochę pretensjonalny, ale nic innego nie wymyśliłam (jakoś mi brakowało słów). jeśli macie jakieś sugestie, to piszcie szybko, to poprawię Wink ehh no i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie napisać o delfinach i Vitainie Wink niech wiedzą Wink

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 16:53 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




To the administrator of Vitas’ Official Site:
If there is any possibility, please make it sure that this letter will be read by Vitas and other people who can decide about it all and who are responsible for it..

Dear Vitas,

I am writing to you on the behalf of your most loyal V-fans from Poland Wink
We would like to create the first Polish Site about you, your music and your incredible voice.
Therefore, we would like to ask you, if we could use some things from your site. We mean videos, clips, fotos, song lyrics, list of concerts, etc.
We want to create this site because we hope that you will be more popular here in Poland. We also dream about seeing you here at the concert in perhaps not far future. We are doing our best to make our wishes come true.

We are all addicted to you and we can not spend one single day without your music. You are like a joyfull drug for us. We even call you “The Vitaine” – the only drug which makes no harm, only pure happiness Wink We admire you! Your music is magic. And when sometimes somebody says that he does not like your music and voice, we immediately answer: “that is why you do not know how to speak to the dolphins” Wink Thanks to you our daily life is bright and easier to abolish.

We know that every single day you receive a lot of such letters but our need to write it was much harder Wink

We have also a few questions and we will be grateful, if you could answer them.
Could you tell us what more we can do as V-fans to make your concert in Poland more realistic? We know that you need an official invitation from Poland. But who should do this? Shall it be a company which deals with the organization of such concerts? Could we, anyway, have a contact with Mr Pudovkin? Please give us more details what we should do in that case! Help us please, because we are determined and we are ready to do as much as possible to make the concert in Poland not only a dream, but the real event!
So, are there any chances for organizing the concert in Poland and who we should ask about it?

One more thing, we want to invite you to our Polish Vitas Forum at www.vitas.phorum.pl It would be great if you could write about us at your Official Site and let people know they can visit our forum and write to us not only in Polish, because we would like to meet other V-fans from all over the world.

We certainly hope that in the nearest future our new site will be ready and it will bring to your face one of those smiles which your fans know so well Wink You are our Angel and we would do as much as we can to know only that you are happy. If we could do anything for you, please let us know!

At the end I will ask one more time: when we use something from your site, will it be enough when we give a link to it?

We are looking forward to your answer!

With love,


in the name of Polish V-fans
Agnieszka


i w P.S. jeszcze raz adres forum i kontakt mailowy

no i co? chyba nie jest aż tak najgorzej? Wink mówcie, jeśli coś zmienić Smile

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 17:09 Odpowiedz z cytatem
LaVieMystique
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3895
Skąd: Białystok




Ja jestem jak najbardziej za. A zwłaszcza za VitainąVery Happy Jak chcecie, to jeszcze coś powymyślam:D

A co do tego tekstu, to myślę, że zdjęcie z kwiatami byłoby lepsze, on tam wygląda na takiego słodkiego i dziękującego.

_________________
"Live your dreams it's not as hard as it may seem..."
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 17:16 Odpowiedz z cytatem
LaVieMystique
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3895
Skąd: Białystok




http://flickr.com/photos/vitasusa/1549168997/in/set-72157604020278063/

ooo to:D

_________________
"Live your dreams it's not as hard as it may seem..."
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 17:21 Odpowiedz z cytatem
madzia
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: dolnośląskie




List super!!! Lepiej bym nie wymyśliła.

A jeśli idzie o stronę, to podoba mi się zdjęcie z Krikom lub jakieś inne z Kiss as long..., ale chyba najbardziej to czarno-białe gdzie Vitas jest uchwycony z profilu. Byle by Vitas nie był taki śnięty jak na niektórych!! To "zarośnięte" jest fajne, ale nie na intro, raczej dalej, bo jest mało zachęcające, zbyt oczywiste.

Dedication na podkład: 3xtak!! Nie rozprasza, pozwala spokojnie przeglądać stronę. Inne utwory są dobre do celebrowania i zasłuchiwania się. Mnie osobiście Lucia na amerykańskiej stronie denerwuje, bo jest taka...natarczywa.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 17:27 Odpowiedz z cytatem
LaVieMystique
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3895
Skąd: Białystok




Lucia to fajny kawałek, ale nie na intro. Też stawiam 3xtak na Dedication.

_________________
"Live your dreams it's not as hard as it may seem..."
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 17:49 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




no to widzę, że zaczynamy dochodzić do wspólnych wniosków Wink (w końcu!!!).. przynajmniej w kwestii dedication się zgadzamy Very Happy to już coś ;P

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 17:53 Odpowiedz z cytatem
LaVieMystique
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3895
Skąd: Białystok




A co ze zdjęciem?

_________________
"Live your dreams it's not as hard as it may seem..."
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 18:03 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




aaa tego to już nie wiem... mi się podobają 2 tzn to co Sjuz przerabiała i czarno-biały profil (ale chyba racja z tym, że za dużo podobnych fotek - na intro i na forum i na stronie podobne - no chyba, że tak właśnie założymy, że ma być tematycznie, ale jakoś to do mnie nie przemawia).. nie mogę się zdecydować.. ale do jutra postaram się zrobić takie "prowizoryczne" wstępne intro, żeby tylko wam pokazać jak ja to widzę..

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 18:08 Odpowiedz z cytatem
madzia
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 196
Skąd: dolnośląskie




A mi pasuje to współgranie strony i forum. Widać, że jedni ludzie przy tym grzebią, więc nie ma wątpliwości, że działamy tylko tutaj.

Cieszę się, że profil na N-K tak rozkręca się (43 osoby, nie wszyscy mało popularni artyści mają tylu "znajomych" po tak krótkim czasie). Nie chwaląc się, to był dobry pomysł Wink

I jeszcze jedno: co mylicie o fioletach na stronie? Całkiem eleganckie, nie ponure i przyjemne dla oka. Oczywiście zależy od odcienia. Tak mnie natchnęło, bo akurat gdzieś mi przemknęła reklam Play i zrobił się taki fajny kolor tła na stronie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 18:17 Odpowiedz z cytatem
LaVieMystique
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3895
Skąd: Białystok




Całkiem, całkiem. Mi by odpowiadała lawenda. Ale nadal uważam, że zdjęcie z kwiatami najlepiej pasuje do cytatu.

_________________
"Live your dreams it's not as hard as it may seem..."
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 18:55 Odpowiedz z cytatem
Alatheia
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 615




Zgłosiła się pani z N-K z propozycja tłumaczenia na rosyjski.
Co Wy na to? Moze skorzystać? Mozna nawet dwie wersje wysłac .. czy raczej nie?
Podała swego maila i .. Podejmijcie decyzje co zrobić z chetna do pracy osobą?

Jesli teksty to ja moge się zabrać za współpracę, ale wolę aby szefostwo ustaliło front robót (działki) aby się nie powtarzać i nie podgryzać Moving Green
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 19:11 Odpowiedz z cytatem
muguets
...na darmowej wejściówce :)
...na darmowej wejściówce :)
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 279
Skąd: Białystok




No gdzie Marta! nie pasuje to zdj z kwiatami do cytatu na intro!!Razz Przecen on na nim wyglada tak slodko i niewinnie, nie nie nie, w ogole nie jest nastrojowe:P a poza tym juz zbyt nieaktualne:P
To zdj powinno wzbudzac refleksje, jakies takie zawieszenie, a ja patrząc na to zdj z kwiatami czuje, jakby rodziny sie we mnie instynkty matczyne;P
Prosze CięRazz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 19:11
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database