Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » SAY YOU LOVE (Скажи, что ты любишь) » Opinie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Opinie
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 10:58 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)

Nasze opinie, recenzje itd... Smile

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Sob Lut 20, 2010 10:58
Reklama

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 15:59 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)

Ja , ja , ja pierwsza Wink

Tak bardzo nastawiłam się , że to będzie najlepsza płyta w moim zbiorze , a tu niestety rozczarowanie ...
Owszem , piosenki mi się podobają w większości , ale to nie jest to na co liczyłam ...
Okładka ładna , w zieleni , tylko że ja akurat nie lubię tego wizerunku Vitasa .
Jeśli chodzi o piosenki ...
To miał być dysk złożony tylko z kompozycji własnych Vitasa i co ? I kolejna ściema w wykonaniu duetu V & P . Utworów , do których stworzenia przyłożył się Vitas jest tutaj 7 na 13 ... i to jeszcze 4 znamy już z innych płyt ewentualnie filmików na YT .
Ale po kolei ...

1. Say You Love (Скажи, что ты любишь)
Piosenka ładna i znana nam już od jakiegoś czasu . Vitas jest autorem tekstu . Mnie akurat ten utwór się podoba bardzo Smile

2. Love Me! (Люби меня)
Piękna i tyle ... trochę mnie muzyka wybija z nastroju , ale i tak ma coś w sobie co skłania mnie ku powiedzeniu , że jest piękna .

3. I Thank You! (Я тебя благодарю)
Ja dziękuję za wszystko i za ten utwór też Smile Znany i lubiany bardzo przeze mnie osobiście .

4. Old Residents Of Love (Старожилы любви)
Bardzo nostalgiczna i zaśpiewana z uczuciem ... od razu włączyła mi się tęsknota za starą niespełnioną miłością Wink Taka typowo do posłuchania i zadumania się nad tym co minęło .

5. An Autumn Leaf - remix (Лист осенний - remix)
Tego chyba nie trzeba komentować Wink Powiem tylko , że to chyba trzecia płyta na której się znalazła ta piosenka ...

6. Forever With You (Навеки с тобой)
Moja ulubiona Smile Piękne słowa , nieźle dobrana melodia i taki głos jaki lubię u mężczyzny ... Trochę jakby zaspany , trochę jakby od niechcenia ... Mój typ nr 1 .

7. A Kiss - remix (Поцелуй – remix)
Bez komentarza , bo też już któraś z kolei płytka ...

8. Doves-Swans (Голуби-лебеди)
A to drugi z moich typów na hit Wink Uwielbiam i bardzo się ucieszyłam , że w końcu pojawiła się na płycie . Jedno czego żałuję to to , że Vitas śpiewa ją sam , bo jednak wolałam ją w duecie . Ale i tak jest bardzo ładna i fajnie zaśpiewana .

9. Ladies And Knights (Дамы и рыцари)
Całkowita zmiana klimatu już w pierwszych taktach ... Vitas autorem słów . Melodia całkiem miła dla ucha . Podoba mi się i nawet typowe zakończenie dla Vitasa , czyli wysoka nuta nie razi tak bardzo jak w innych piosenkach .

10. I Have Never Loved You (Я тебя никогда не любил)
Wiersz znam i lubiłam , ale jakoś nie podchodzi mi w wersji śpiewanej . Sam w sobie jest piękny i taki bardzo romantyczny , ale może gdyby był zaśpiewany w inny sposób ... Nie wiem . Jest na YT filmik zrobiony przez jakąś fankę , właśnie z tym wierszem i bardziej mi się podobał . Może tak do połowy jestem w stanie go wysłuchać , ale potem jak Vitas zaczyna " jęczeć " to już nie mogę .

11. Scream In Whisper
Bardzo lubię i to jest mój typ nr 3 . I cieszę się , że trafiła na płytę bo znam ją co najmniej od roku . Troszkę mnie zastanawia , że gdzieś widziałam autorów tego utworu i to wcale nie był Vitas , a tu jest podane właśnie , że słowa napisał on , wiec już się pogubiłam ...

12. Inaccessible (Неприступная)
Mój typ nr 4 Smile Lekkie Disco Polo ale i tak mi się podoba . Melodia przyjemna dla ucha , rytmiczna , łatwe do zapamiętania słowa i brak Vitasowego " wycia " Smile Co w tej piosence akurat mnie cieszy .

13. Poplar (Тополь)
Piosenka znana , tylko ze zmienioną melodią . Może i ta bardziej pasuje , ale ja wolę Topola w pierwotnej wersji ... Bardziej mi się podobała w lekko rockowym brzmieniu .

Na płycie znalazł się jeszcze teledysk La Donna E Mobile , ale jego nie skomentuję , bo mi się nie podoba .

No i tyle . Ogólnie płyta bardzo nastrojowa i romantyczna , z piosenkami o miłości ... W sam raz dla zakochanych Smile Niecała godzina słuchania i wzdychania Smile

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 19:25 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

A ja powiem że mi się płyta bardzo podoba szczególnie w kwestii dobrania piosenek. Generalnie wiekszość z nich bardzo mi sie podoba. Nie będę wymieniała bo większość to większość. Powiem tylko, że Jesienny liść już mi obrzydł totalnie. Nigdy szczególnie za nią nie przepadałam, a tu (jak słusznie zauważyła Aiku) na tylu płytach "upchnięta" niczym taki "zapełniacz". A sam teledysk... hmm... no niby założenie dobre ale realizacja jakoś mi nie leży. Nie podoba mi się ta komputerowa obróbka gdzie takie żółte cienie V ma wokół oczu momentami a już tragiczne są te jego ciemne brwi. Mam tez wrażenie że włoski mu trochę pociemniały a wykluczam naturalne przyciemnienie tak nagle... Ale tak czy owak końcówka bardzo mi się podoba. I tak sobie pomyślałam że własnie tak musi Vitas wyglądać jak się wścieka i piekli. Uzbierałam sobie już ileś tych jego płyt ale miałabym problemy z wyłonieniem tej najlepszej....

Ale tylko jeszcze dodam - podobnie jak Aiku, Inaccessible i I thank you to moje ulubione Smile

Czuję się też zawiedziona tak małym "autorstwem" Vitasa tego co na płycie jest...

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 08:26 Odpowiedz z cytatem
Loopreks
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie

Jestem wielkim fanem Vitasa już od dawna, uważam że ta płyta jest najlepsza Very Happy Zasłuchuję się w niej codziennie, tak mi wpadła w głowę, wie ktoś kiedy będzie jakaś następna płyta cokolwiek ? Razz

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 09:46 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro

polecam ci osobiście śledzenie jego str i jesli masz profil na fb to jest tam też Vitas Poland- str jest aktualizowana i z pewnością będzie w niej o nowościach płytowych i koncertowych. Zapraszamy na fb Smile

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 09:46
Reklama

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu