Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Koncerty » Koncert w Polsce (Nasze życzenia, plany i knowania ;P ) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 65, 66, 67  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 22:07 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Dziewczyny ... wiem , że mamy taką swoją małą żałobę , ale trzymajcie się tematów , proszę .

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Czw Mar 17, 2011 22:07
Reklama





PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 00:15 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Ja się też zachowałam jak Burak moją ostatnią wypowiedzą. Przepraszam Was za to. Emocje. Bezsilność. Mnóstwo problemów.

Bez wględu na wszystko biznes to biznes Artysta to Artysta. Robiliśmy to dla Artysty nie tylko dla biznesu i przykro by było gdyby stracił fanów. To ten sam głos, ten sam człowiek, ten sam Artysta i nie na darmo tylu ludzi go lubi.

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie i pomoc. Wiem, że najgorszą rzeczą byłoby zniszczenie tego co sie budowało. Lepiej jest kreowac i tworzyc niz niszczyć. Jestem pewna, że emocje szybko opadną i fani bedą się cieszyć nowym koncertem, nową płytą.

Cel zostanie osiągnięty. Vitas przyjedzie do Polski. Marzenia się spełnią. I to najważniejsze.

Już widze jak Rita dopisuje "smród pozostanie" ale ja wierze, że tylko w niektórych nozdrzach Smile

Mam taką teorię, że to dlatego, że Bagi nie może być na wiosne ale przyjedzie na jesieni Very Happy
pozdrawiam was i jeszcze raz, przepraszam za mój wybuch. Nie powinien miec miejsca.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 09:23 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




A ja to bym chetnie poszla na koncert Peterka.
http://www.youtube.com/watch?v=wVV-a0W7DLA
tylko dla niego to bardziej pasuje jakis klub np. Stodola.
Dalej jestem fanka muzyki rosyjskiej i chodze sobie na kursy przypominajace j.rosyjski.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 16:03 Odpowiedz z cytatem
kasiadest
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Pabianice




a ja wierzę że koncert się odbędzie i każdy z nas przyjedzie ...Vitasa i tak będę słuchać i wyczekiwać na koncert a jak nie to pojadę na małą wycieczkę do Łotwy czy gdziekolwiek indziej byle by jak najbliżej Smile

_________________
Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 16:47 Odpowiedz z cytatem
basiek
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 15
Skąd: Białystok




Jedź do Wilna Wink Bilety po około 150 zł.

A ja nie pójdę w geście solidarności z organizatorkami niedoszłego koncertu w maju.
Bardzo nie lubię, gdy się ludziom krzywda dzieje, gdy ktoś z pełną premedytacją wyrządza zło innym.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 12:31 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




basiek to naprawde cudowne, co napisalaś - dziekuje za wsparcie.

Ale z drugiej strony jesli ktos ma ochote na koncert to niech jedzie - Vitas to artysta ktorego warto zobaczyc.

Bardzo załuje i bardzo mi przykro, ze tak sie stalo - naprawde.

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 14:21 Odpowiedz z cytatem
kasiadest
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Pabianice




ja rozumiem rozgoryczenie organizatorów i nie tylko bo również fanów ale ja za bardzo jestem wdzięczna muzyce V ponieważ wyleczyła mnie z potężnej depresji po śmierci taty i wszystkim złym co mnie spotkało w tym okresie mego życia Sad

_________________
Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Mar 19, 2011 16:25 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




I za to warto kochać głos artysty. Dlatego tylu fantasycznych osób walczyło, żeby mógł przyjechac do Polski.

Osobiście nic nie mam do artysty ani tym bardziej do tych, którzy go słuchają Smile Ja dzięki niemu spotkalam fantastycznych przyjaciół...

Niestety kojarzy mi się z tymi złymi rzeczami i żałuje tego chyba najbardziej. Ale dalej uważam, że jest warty słuchania i z punktu widzenia Artysty i jego fanów ciesze się, że dojedzie do Polski. Załuje tylko ze w taki sposób, że gdzieś tam radość wiernych od lat fanów ucierpilala...ale beda nowi Smile To pozytywne Smile

kasiadest a twoja historia, podobna historia jest mi bardzo znana, niestety z gorszym skutkiem, dlatego warto pozostać tylko przy muzyce Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 13:10 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




klopps napisał:
Ja się też zachowałam jak Burak moją ostatnią wypowiedzą. Przepraszam Was za to. Emocje. Bezsilność. Mnóstwo problemów.

Bez wględu na wszystko biznes to biznes Artysta to Artysta. Robiliśmy to dla Artysty nie tylko dla biznesu i przykro by było gdyby stracił fanów. To ten sam głos, ten sam człowiek, ten sam Artysta i nie na darmo tylu ludzi go lubi.

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie i pomoc. Wiem, że najgorszą rzeczą byłoby zniszczenie tego co sie budowało. Lepiej jest kreowac i tworzyc niz niszczyć. Jestem pewna, że emocje szybko opadną i fani bedą się cieszyć nowym koncertem, nową płytą.

Cel zostanie osiągnięty. Vitas przyjedzie do Polski. Marzenia się spełnią. I to najważniejsze.

Już widze jak Rita dopisuje "smród pozostanie" ale ja wierze, że tylko w niektórych nozdrzach Smile

Mam taką teorię, że to dlatego, że Bagi nie może być na wiosne ale przyjedzie na jesieni Very Happy
pozdrawiam was i jeszcze raz, przepraszam za mój wybuch. Nie powinien miec miejsca.


we mnie chyba płynie ukraińska krew... jestem troche jak zawzięty "Ukrainiec"... emocje opadły i szkoda mi juz nerwów psuć takim zwykłym nikim jakim dla mnie jest V i P.... sory ale wszyscy mówią jaki to V jest biedny i nieświadom tego co się dzieje wokół niego. Ja myśle że doskonale wie. Tłumaczy go jedynie to że pewnie ma na to mały wpływ... ale tu z kolei można sie zstanawiać jak można z siebie zrobić taką totalną marionetkę... Czy jemu jest dobrze że jego wizerunek u niektórych sięgnął dna? Czy pogoń za kasą może aż tak zeszmacić... ja nie mogę sobie tego wyobrazić... o po prostu do mnie to nie dociera.....

Oczywiście V jest artystą... ma wspaniały głos, kocham wiele jego piosenek i dalej będę ich słuchac i ogladać koncerty na dvd. Ale w zyciu nie pójdę na taki koncert. Jest to jedyny artysta względem którego złożyłam taką deklarację... szkoda bo cała przygoda z muzyką rosyjską od niego się zaczeła... ale jak mówią od miłości do nienawiści krótka droga...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 10:38 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




Rita mam bardzo podobne odczucia do Twoich!
Też nie mogę pojąć jak można być taką marionetką i dla kasy tak się zeszmacić???

Ale jedno trzeba oddać Vitasowi ma WSPANIAŁY GŁOS i w utworach można się zakochać Smile nie zrezygnuje z słuchania Jego piosenek !

Ale w głębi serca "rana" powstała i potrzeba czasu by się zabliźniła ...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 13:42 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




http://www.youtube.com/watch?v=UMfFx1-I1fw
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 17:53 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




grakow napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=UMfFx1-I1fw


bardzo wymowny film... najbardziej wymowne jest zdjęcie na końcu... kiedy Vitas stoi odwrócony tyłem.... to zdjęcie zrobiło na mnie piorunujące wrażenie jako że nigdy tak na nie nie patrzyłam....
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 08:42 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Zniknela informacja o koncercie w Polsce na stronie glownej V. co to znaczy? ktos sie wycofal???skonczy sie tym, ze V. wcale do Polski nie zawita.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 12:55 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




mnie to zwisa !!!!!!!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 19:25 Odpowiedz z cytatem
roscoe
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 8




nie rozumiem tego Hrm albo zwyczajnie grają z naszymi uczuciami, albo... sama nie wiem. wiem tylko, że zachowują się nie w porządku!

_________________
piszę z małej litery, nie dlatego, że nie znam się na zasadach poprawnego pisania, tylko z tego powodu, iż mam taki kaprys Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Wto Mar 22, 2011 19:25
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database