Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Koncerty » Koncert w Polsce (Nasze życzenia, plany i knowania ;P ) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 21:42 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




klopps napisał:
Koncert w maju został podkupiony i wywalony w kosmos! Bez skrupułów i bez myślenia o fanach.

To jest ostatni raz kiedy jestem na tym forum i kiedy chce słyszeć słowo Vitas. Mam nadzieje, że dzięki naszej promocji znajdą się ludzie, którzy zajmą miejsca tych, którzy zostali zrobieni w balona. Zegnam wszystkich.


popieram w całej rozciągłości. Po prostu P pasowało wszystko...i nagle kiedy ktoś mu dał więcej kasy to zamiast powiedzieć: "spadajcie mam lepszą ofert" pozwolił nam dalej wierzyć że wspólnie robimy koncert. Macie pojęcie jaki był w porządku? Pozwolili nam zacząć sprzedaż biletów mając świadomość że rozwalają majowy koncert... Jest to nie w porządku i bardzo nieuczciwe... Pisze pod wpływem emocji ale jestem ogromnie zbulwersowana i zawiedziona... nie ma idola tylko produkt który P ma za zadanie sprzedać... Ale przyzwoitość nakazuje jakies reguły przyjmować... Taki numer jak wywalił dziwi nawet na polskim rynku... Cyrk totalny... Żeby inaczej tego nie okrerslić...Sama sie z siebie smieje kiedy przypomnę sobie jak myslałam że V iP to tacy sympatyczni ludzie i że bedą zainteresowani jesli ktoś zwróci sie do nich z propozycją... NIe zamierzam iść na jakikolwiek koncert Vitasa... Nawet jakbym miała darmowy bilet a koncert byłby 10m od mojego domu..
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Sro Mar 16, 2011 21:42
Reklama





PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 21:50 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 302
Skąd: Płock




ja również nie wybieram się na żaden koncert

_________________
Как много я хочу сказать, когда в твоих глазах я вижу небо...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 22:17 Odpowiedz z cytatem
Ava
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 146




Wcale sie Wam nie dziwie. Sad
Zachowali sie bardzo nie fair i to strasznie zraża.
Coz jedyne co mi przychodzi do głowy to to ze oni traktują ludzi jako pustą mase która kocha Vitasa bez względu na wszystko i ktora ma dawac kasiore.
Mysle ze na dluzsza mete przez to podejscie Vitas moze sie skonczyc. Sami zniecheca ludzi do siebie. I kto wtedy przyjdzie na koncert?
Ja solidaryzuje sie z wami.
A Vitas od dzis jest dla mnie zywym odtwarzaczem muzyki, chodzaca maszyna do spiewania. Skoro my tylko jestesmy masa od wykładania na niego kasiore i uwielbiania.
Vitas - maszynka.
Obrazilam sie smiertelnie. Juz nigdy nie spojrze na jego zdjecie z usmiechem na ustach (to tak tylko zeby zakonczyc w lzejszym tonie).
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 22:23 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




bardzo brutalnie zostały nam zdjęte klapki z oczu. Nie macie pojęcia jaką morderczą robote wszyscy odwalalismy... wszystko było dla niego poświęcone... zniszczyła marzenia, wiarę w człowieka, nadzieje... zostawił zgliszcza... Vitas nie ma nic do powiedzenia... liczą się tylko pieniądze... ale najgorsze było to że pozwolili nam dalej w to brnąć... wiedząc że zamierzają to wszystko rozpierdolić... z tym sie nie mogę pogodzić...są koszty finansowe... i ogromne straty moralne... jak ktoś chce to niech dalej wierzy jacy to V i P sa fajni, w porządku itp. To bzdura totalna...I kto chce niech sie dalej łudzi że im zalezy na polskich fanach... Możecie mi wierzyć - akurat Polska jest im tak potrzebna jak kotu dzwonek... dostali propozycje więc czemu nie skorzystać? ale juz nie warto było grać fair...Nie jestem już fanką Vitasa... doceniam jego umeijętności wokalne i świetne piosenki których ma mnóstwo... ale tez V nie protestuje specjalnie przeciw poczynaniom P dając nieme przyzwolenie na jego postępowanie...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 06:48 Odpowiedz z cytatem
basiek
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 15
Skąd: Białystok




Czytam co wczoraj napisałyście i nie wiem co myśleć.
Chociaż twardo stąpam po ziemi to jednak nadal chcę wierzyć w ludzi i każdy objaw takiego chamskiego cynizmu jakiego głównie Wy - organizatorki doświadczyłyście wzbudza szczególną wściekłość.

Miałam stopniowo kupić kilka płyt Vitasa, pójść na jakiś koncert w przyszłości, ale nie zrobię tego przez to co zrobiono Wam. Jeśli taki koncert się odbędzie to nie mam zamiaru wspierać go finansowo. A ten czarujący uśmiech V od wczoraj jest jakby pochlapany cuchnącym błotem Hrm

Dziewczyny, jeszcze raz Wam dziękuję za ogromny wkład pracy. Mnie to nic nie kosztowało, bo pieniądze zostaną mi zwrócone, ale Was to pewnie szarpnęło Sad
Brak mi słów.
Na pocieszenie dodam, że taka strategia jaką stosuje manager V ma bardzo krótkie nóżki.

Przytulam Was wirtualnie i jak dla mnie to jesteście mega Hero!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 09:00 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Rita dobrze napisala. Vitas to tylko maszynka do robienia kasy. tak mu jest wygodnie. a Mr P to kawal chama. niech przeczytaja nasze fora i zobacza co mysla polscy fani, ktorych traktuje sie niepowaznie. a i Chiny tez w koncu nasyca sie Vitasem i trzeba bedzie szukac innych rynkow. a Polska to bylo wejscie na Europe. I bardzo wspolczuje organizatorom za to, ze ich zrobiona w balona. Bizness - biznessem, ale pewne formy dobrego wychowania obowiazuja.


Ostatnio zmieniony przez grakow dnia Czw Mar 17, 2011 14:51, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 10:56 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




popieram was dziewczyny. Takiego chamstwa jeszcze nie widziałam Evil or Very Mad
krew mnie zalewa jak pomyśle jakie były plany na przywitanie Vitasa, co wymyślałyśmy na prezent . Jak dyskutowałyśmy. Będe płakać nad brutalna rzeczywistością.
Ale przetrwamy to, damy radę.
a ViP niech spadają na drzewo

Vitas mi stał się obojętny, jego utwory nie cieszą jak kiedyś Sad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 11:26 Odpowiedz z cytatem
roscoe
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 8




to może ja jestem dziwna, gdyż w dalszym ciągu wielbię jego piosenki i (TYLKO) jego rozkoszny uśmiech...

a ta malutka rameczka z informacją, że koncert być może odbędzie się na jesieni - w życiu bym nie wpadła, że to akurat tam jest info! byłam pewna, że będzie ekstra napisane na głównej stronie... ale chyba się przeliczyłam ^.^
jesień to również niezbyt dobry moment Confused ja na przykład mam maturę. i chyba wiadomo, co w związku z tym Rolling Eyes

ps. czy tylko mi to forum tak długo się ładuje?? zaczyna być to irytujące...

_________________
piszę z małej litery, nie dlatego, że nie znam się na zasadach poprawnego pisania, tylko z tego powodu, iż mam taki kaprys Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 11:33 Odpowiedz z cytatem
basiek
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 15
Skąd: Białystok




A ja dam ujście goryczy. Nie mogę tego przetrawić.
Jak musi być wypracowany ten "rozkoszny uśmiech" na który i ja się dałam nabrać skoro wiedząc o tym, co robi ten jego motor sukcesu, pan P, Vitas zgadza się na to.

Od wczoraj jest to dla mnie uśmiech fałszywy.

Jeśli ktoś zna interesujących, rosyjskich artystów to proszę się podzielić, bo szukam czegoś miłego dla ucha. Lubię poznawać a dzięki tekstom ćwiczę rosyjską wymowę Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 14:51 Odpowiedz z cytatem
chrusti
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Kalisz




Ja szczerze powiem że kiedy spojrzałam na jego grafik koncertów i zobaczyłam że daje 7, 8 występów dzień po dniu to się zastanowiłam?? Jak on daje radę to robić na żywo?? Nie znam się na tym , ale nie nadwyręża głosu w ten sposób??Nie wiem ...
Wracając do tematu jestem na forum parę dni , ale chylę czoła osobom które były odpowiedzialne za organizację tego koncertu. Wiem co przeżywałam jako czekająca fanka na płytę DzM Janusza Radka. A wy mieliście jeszcze więcej pracy..
Co do samego Vitasa słuchać nadal będę , patrzeć też , bo jest jakby nie było artystą który stworzył swój własny spektakl ( może ktos mu w tym pomógł) . I jego teatralność to chyba nie jest fałsz , chyba że przenosi to na poza scenę.
A koncert ??? Ja cały czas chciałabym go usłyszeć ale na żywo i w dobrej formie. A nie wiem czy jest w niej skoro daje aż tyle koncertów....
Ps. Szkoda że Radek tyle nie koncertuje:)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 15:40 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Ja też się wypowiem , może nie tak ostro jak dziewczyny , ale jednak ...
Przykro mi , że stało się tak a nie inaczej i wiem , że żadne słowa nie są w stanie oddać tego jak chamsko zachował się Pudovkin ... Ale niestety nie pierwszy raz przekonałyśmy się jakim jest człowiekiem ... szkoda tylko , że nie potrafił zachować się jak na prawdziwego menagera przystało ...
Niemniej jednak ja osobiście nie mam zamiaru odwrócić się całkiem od Vitasa , bo to nie dla Pudovkina się nim zainteresowałam , a dla muzyki i głosu ... A ten nadal wzbudza we mnie wiele emocji i dodaje mi siły do dalszego życia ... I jeśli kiedykolwiek w przyszłości koncert w Polsce jednak się odbędzie - pójdę na niego ... Tylko i wyłącznie ze względu na ten niesamowity głos .
Organizatorkom dziękuję za zaangażowanie i pracę , którą wykonały niestety po to tylko , żeby się przekonać , że nie warto było ... Przykro mi bardzo głównie ze względu na Klopps ... Ale wiem , że wszystkie bardzo się napracowałyście i teraz wszystko legło w gruzach ... Dzięki i wielki szacun dla Was :*

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 18:04 Odpowiedz z cytatem
kasiadest
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Pabianice




jak czytam te wpisy to aż mi się serce kraja Sad

_________________
Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 18:12 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




to jest traumatyczne przeżycie... niby koncert ale jednak... koncertu nie robiłysmy dla sibie ale dla ludzi... dla fajnych ludzi którzy nas wspierali duchowo i dobrym słowem... wierzyliśmy w to co robimy... od rana do wieczora - cały dzień był podporządkowany Vitasowi... Muzyki pewnie bede słuchała ale na pewno na koncercie nie będę... pomijając to co się stało nie mogłabym być na koncecie którego podstawą stało się nieszczęście i rozpacz tak wielu ważnych dla mnie osób... to jest najgorsze... trudno jest z tym się pogodzić... Poza tym Vitas jak widać jest zwykłą marionetką albo to olewa... Żaden szanujący sie artysta nie pozwoliłby na to żeby jego menager wywijał takie numery... Po prostu - dla kasy zrobią wszystko... niepojęte ale prawdziwe... mam prywatny kontakt z jednym z rosyjskich artystów. Jest świetnym człowiekiem i wspierał nas w każdym działaniu. Wspierał nas w promocji muzyki rosyjskiej jako takiej. Jest po prostu człowiekiem.. najpierw człowiekiem potem artystą... No i do cholery jasnej czemu Vitas nie może być człowiekiem? teraz zupełnie inaczej patrze na Vitasa a w jego oczach widze "$"...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 18:40 Odpowiedz z cytatem
kasiadest
Amator opery
Amator opery
Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Pabianice




basiek : serebro rosyjski zespół 3 dziewcząt z cudownymi głosami i super piosenkami polecam np: Dawaj_Dir-acsja_za_Ruki_2010

_________________
Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 18:59 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




na chwile obecna poterzebuję czegoś lekkiego...
polecam zespół Zveri. Są świetni i już koncertowali w Polsce. Ich występ został nagrodzony owacjami na stojąco. Naprawdę dali świetne show. imo że nie latali w strojach robiąc z siebie głupków, publiczność szalała. Wiem bo tam byłam i widziałam to na własne oczy... Poza tym świetni ludzie. Jakbym miała wybierać teraz między nimi a V - to Vitas odpada w przedbiegach..

http://www.youtube.com/watch?v=XUzix5HF9WY
http://www.youtube.com/watch?v=HcAbI5b-bV4&feature=related


i wykonawca który jest nawet u nas bez reklamy świetnie rozpoznawany...

http://www.youtube.com/watch?v=kZVLKbgrimM
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Czw Mar 17, 2011 18:59
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database