Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Śladami Vitasa » Co słychać nowego... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Gru 10, 2010 21:51 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




ja zdecydowanie wolę wersje bez LERY
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Pią Gru 10, 2010 21:51
Reklama





PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:57 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




można ściągnąć krótką wersję "Ochi Chernye" w wykonaniu Vitasa Smile

http://narod.ru/disk/1296309001/Ochi%20Chernye.mp3.html

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 18:23 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




oni chyba czytaja mi w myslach Very Happy


z edytuje po wysłuchaniu: to straszne KOCHAM TEGO FACETA! ZA TO CO Z GŁOSEM ROBI Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 01:04 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




no i jest nowy teledysk do "One Two Three" Smile

http://www.youtube.com/watch?v=FWsTLyVkyy0

właściwie to nawet mi się podoba.. gdyby tylko Lera nie śpiewała, bo jej głos wcale mi nie pasuje do tego numeru.. ale teledysk niczego sobie - takie odejście trochę od eleganckich garniturów.. w każdym razie zawsze to coś świeżego Wink

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 21:41 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




wg mnie teledysk taki nijaki, bez wyrazu... trudno powiedzieć o czym projektant teledysku myślał...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 23:02 Odpowiedz z cytatem
LaVieMystique
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 3895
Skąd: Białystok




Świeży, świeży, ale mógł się pokusić o jakąś konkretną choreografię, a tak przez pół teledysku macha łapkami i nóżkami jak na koncercie. W sumie, to Lena mi aż tak bardzo nie przeszkadza, ale jednak lepiej by było, jakby jej nie było (zazdrośnice Wink ). Najbardziej mi się podobała końcówka, jak on cośtam jednak ciekawego pokazał.

_________________
"Live your dreams it's not as hard as it may seem..."
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 20:32 Odpowiedz z cytatem
jo
Stały bywalec
Stały bywalec
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Żnin




ja niie mogę zakumać o co chodzi w tym klipie Sad
co miał na myśli autor Question
co to za wizja Question Question Question Question Question
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 23:03 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




zależy co brał... Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 09:10 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Teledysk może i miał być odlotowy i nowoczesny ale jakoś to ginie na tle innych teledysków rosyjskich, które faktycznie mają fabułę i świetne efekty specjalne. Nie wiem czemu Vitasa zwykle troche sztucznie przedstwiają, a nie ma takiej potrzeby.

Nie widze niestety logiki w teledysku ale najbardziej uderzyła mnie niska jakość...no i rozmyte postacie wśród latających klocków.

Piosenka jednak może wpaść w ucho i jest jak najbardziej do puszczania w TV muzycznych.

Ale co myślicie o apelu? Jak go przeczytałam zrobiło mi się smutno, że menadżer artysty o takim głosie prosi fanów o przekazanie teledysków do stacji podczas gdy inni artysci kaza sobie placic za clipy albo chociaz podpisują umowy o mądrym rozpowszechnienianiu.

Uważam, że to dobry pomysł, że materiały V są dostępne do promocji bo to pomaga ale menadżer powinien sprawować nad nimi kontrolę. wyznaczyłabym osobę która tym zarządza i osobą które się zgłoszą i powiedzą gdzie chcą i co umieścić udostępniałabym materiały.

Tak działają inne zwiezdy jak z nimi nawiązujemy współpracę zeby coś puszczać w Polsce.

Wiecie, tak jakoś smutno mi się zrobiło jak to przeczytałam...tak jakby juz nikomu nie zależało na myśleniu...jakby było coraz niżej coraz gorzej, z coraz słabszą jakością...a przecież Vitas to naprawde jest wspaniały głos o zajebistym potencjale.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 11:36 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




potencjału artysta nie wykorzystuje a menadżer tnie koszty apelując do fanów... przypominają mi sie apele innej treści - jaki to menadżer był zły bo gdzies puszczali teledyski bez jego zezwolenia... piosenka fajna, może sie podobać ale teledysk prezentuje żenująco niski poziom... po prostu trudno w nim jakikolwiek sens dostrzec... i to prawda - inni artyści nawet jak nakręcają jakiś szarawy teledysk to nadają mu jakiś sens, przesłanie... a tu tylko skakanie... no dobra... już wierze że Vitas skoczny jest... wierze... tylko niech on juz nas o tym tak wymownie nie przekonuje Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 11:36
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database