Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » V-marketing, czyli promocja Vitasa w Polsce... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 19:06 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 302
Skąd: Płock




Moja przyjaciółka rozprawia cały czas nad jego oczami, nad tym, że 'jest zajebisty'. Stwierdziła, że on nie może być człowiekiem, że ludzie tak nie patrzą, nie mają takiego przeszywającego wzroku, no bo jak to. Poznała go, kiedy jej facet wyjechał do Afganistanu, do rodziny. Akurat na przełomie listopada i grudnia przetłumaczyłam jej tekst 'Poceluj...'. Słuchała tej piosenki potem przez cały miesiąc, stopniowo jednak dodając do repertuaru polecone przeze mnie inne. I tak się zaczęło Smile Jako jedna z pierwszych ma zamiar kupić bilet na jego koncert Wink

_________________
Как много я хочу сказать, когда в твоих глазах я вижу небо...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Nazwa Skype

Wysłany: Pią Maj 14, 2010 19:06
Reklama





PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 11:35 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Zostało zrobione bardzo wiele przez tyle lat.
1. strona internetowa wiecznie żywa
2. Forum
3. YT, filmiki "propaganda", uderzanie do firm koncertowych i mediów.
Teraz nasze działania troche przycichły. Pojawiały się głosy, że strona rosyjska nie jest zainteresowana.

Otóż dobra wiadomość brzmi: jest zainteresowana i otwarta na dyskusje. To dodaje skrzydeł, ale nikt nie powiedział, ze jest kolorowo, chodzi oczywiście o warunki a te są dosyć wymagające. Niemniej jednak jest otwartość do dyskusji, co podkreślam raz jeszcze.
Ze strony Polskiej też jest szansa. Natomiast trzeba przygotować dużo szerszy plan niż jeden występ Vitasa w naszym kraju. Mamy agencje zainteresowaną i chętną do podjęcia się tego zadania. Skracam list.

Podsumuje. działamy, ale ze względu na podane warunki jest potrzebne wsparcie fanów.

Jeśli jacyś są...niech dadzą znać Very Happy

pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez klopps dnia Sro Paź 13, 2010 16:36, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 13:41 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Klopss czy skopiowalas to ze strony:
http://piewcy.phorum.pl/viewtopic.php?f=40&t=374
Wiki - czy odwrotnie?? Czy to plagiat?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 16:16 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




To moja odezwa do wszystkich fanów Vitasa na obu forach Smile Gdziekolwiek są i gdziekolwiek zaglądają, niech się łaczą w działaniach w jednym celu Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 03:28 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




Już dziś świętujemy 32-gie urodziny Vitasa. Artyście, który ma odwiedzić nasz kraj już w maju składamy serdeczne zyczenia a wszystkich miłośników piosenkarza zapraszam do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Fanów Muzyki Rosyjskiej oraz telewizje StrefaM.

Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zapraszam.

http://www.strefam.tv/artyku%C5%82y/9/1,2,53,Najlepsze_zyczenia_dla_Vitasa._Najlepszy_konkurs_dla_Fanow./

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 14:22 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




A ja wam chcialam powiedziec, ze Polska jest liderem w ogladaniu YT co oznacza, ze Vitasa mniej jest w innych krajach albo ze nasze dzialania sa naprawde cholernie skuteczne albo jedno i drugie...

i powiem wam, ze musze sobie zupelnie dac spokoj z vitasem bo nie moge na to patrzec, ze tak postapiono z nasza praca i ktos inny nieudolnie na tym chce skorzystac...

przykro mi bardzo wiec zmykam i postaram sie trzymac od V jak najdalej, jak bedzie mial fajna muze przysylacie mi na maila please Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 18:59 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Forum umarlo.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 20:28 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




RIP

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 00:49 Odpowiedz z cytatem
puszek
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 3




słucham Vitasa od niedawna i jestem Nim zachwycona , uważam że to geniusz na skalę światową i kraje ucywilizowane też tak Go postrzegają ale oczywiście nie Polacy ( pomijam liczne już grono jego fanów do których ja też się zaliczam ) czytam że nie podoba się to że " śmiga w brokatach i cekinach " że "jego zachowanie jest zmanierowane " ale to wszystko jest własnie Vitas , własnie za to jak wygląda , jak się zachowuje na scenie ,jak się porusza no i za jego przepiękny głos za to wszystko go pokochałam , każdy jego występ obojętnie czy w dużej Sali Koncertowej czy na wiejskiej małej scenie , jest wspaniałym widowiskiem a on sam zawsze miły i radosny i oddaje ludziom całego siebie . Ktoś napisał że do nas nie przyjedzie bo w Polsce nie ma co liczyć na taki aplauz jak w Chinach ale ja uważam że on sam tak nie myśli jest prawdziwym artystą i kocha śpiewać i robi to całym sercem i normalne że pragnie być doceniony za to co z siebie daje .
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 01:22 Odpowiedz z cytatem
puszek
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 3




Bardzo żałuję że w najbliższym czasie nie zanosi się na koncert Vitasa w Polsce jeśli tylko będę miała okazję i możliwości będę wspierać fanów V ( może też coś wymyślę żeby przyczynić się do zaproszenia Go do naszego kraju ) W lutym Vitas będzie koncertował w Niemczech i wybieram się na jeden z tych koncertów już nie mogę się doczekać . Podobał mi się występ Vitasa i Maryli Rodowicz .Ona też jest indywidualnością (stroje i osobowość ) i jest dumą naszego kraju tak samo kraj w którym urodził się Vitas może być z Niego dumny i napewno jest .Adam Chrola śpiewa w którymś ze swoich utworów że na trzeźwo nie da się żyć w naszym kraju i to chyba jest prawda . Pozdrawiam fanów V.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 22:16 Odpowiedz z cytatem
puszek
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 3




Słucham i oglądam Vitasa jak każdego wieczoru od początku roku a wcześniej przeczytałam kilka postów i cieszę się że wiele osób tak samo jak ja jest Nim zachwycona uważam że to ta lepsza strona naszej społeczności bo pomimo że czasy są takie jakie są potrafimy dostrzec wielki talent wielkie serce i miłość do ludzi . Stwierdzam nawet że to własnie On sprawia że gdy go słucham i oglądam wszystko inne nie ma znaczenia wszystkie troski kłopoty czy bóle głowy znikają a ja odpływam w zaczarowany świat muzyki i elegancji . Takie chwile są wazne w życiu bo sprawiają życie piękniejsze. Życzę temu młodemu człowiekowi jak najlepiej życie jeszcze przed Nim oby było dla Niego szczęśliwe . Pozdrawiam fanów Vitasa.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 14:00 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




wiele osób myśli podobnie jak ty Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 10:07 Odpowiedz z cytatem
grześ44
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 5




ale fajna to jest muzyka

_________________
read more here
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 06:23 Odpowiedz z cytatem
adam42
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 3




fajny jest ten marketing
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 07:14 Odpowiedz z cytatem
wojtek981
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 2




według mnie to jest dobra promocja

_________________
pożyczka pod zastaw samochodu
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 07:14
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database