Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Marzenia o Vitasie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 00:41 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Ale jak pomnik to koniecznie Pudovkin musi mieć swoje miejsce zaszczytne...zaraz za Vitasem z parasolem stał będzie...trzeba idola i jego koszule wraz ze skórzanymi portkami przed białym nalotem produkcji ukochanych pticy chronić.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 00:41
Reklama





PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 08:01 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




juz widze jak mu sie ta koszula z ciała zsuwa ha ha ha
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 09:21 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




No co Ty? Rita, Chcesz żeby się nam Idol przeziębił? Katarku nabawił, Ty wiesz co by się stało gdyby kichnął? Jakby tak jego wątłym ciałkiem wstrząsnęły dreszcze? Piękne uśmiechy w grymas bólu się zmieniły? Huragan w Chinach, zamieszki uliczne, tragedia narodowa... nie ja myślę, że jemu nie należy koszulki zsuwać, raczej kombinezonik kogutka złożyć na kogutka kombinezonik ufolutka, żeby dopływ światła i ciepła miał a na to jeszcze faraona, żeby wyglądał jak na prawdziwego wieszcza przystało! Powiem więcej, ten niebieski płaszcz jest również konieczny! Bo na takim piedestale może wietrznie być..

Może nawet koń by się przydał...nie to przesada, Pudovkin na czworaka w zupełności wystarczy...tylko trzeba by Andrieja tam wstawić coby parasol trzymał bo na czarnym białe produkty gołębi bardziej widać i jeszcze wieszcz by pewność siebie stracił a tego nam nie trzeba...szczególnie jak głowę do góry zadziera...nie no nie chcemy tego nie chcemy...takie pomniki jednak mało bezpieczne są...

Wokoło pomnika jakieś poduchy poukładamy i będziemy warte trzymać...a nasz Idol kochany będzie nam wiersze czytał, gardło zdzierał i może nawet czasami kolanko pokaże...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 18:55 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




jak o tym koniu wspomniałaś to ujrzałam V jako Don Kichota z pogruchotaną kopią o chiński mur...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 19:34 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




No masz! Vitas to już legenda Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 19:50 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




A ja co ujrzałałam jak o koniu wspomniałyście:DVery Happy

Zaraz sobie sprawdziłam to dobry wątek ale dobry! Ach, te marzenia, marzenia, marzenia:)

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:15 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Ja się zastrzelę i koniecznie dopilnujcie, żeby mi V i P wieniec przysłali ze specjalną dedykacją i minimum płytę z nagraniem Ave Maria!

Koń kobiety Koń to takie zwierze....z siwymi włosami, z wypiętym tyłkiem, na kolankach, w kurtce dżinsowej i przeklina jak szewc....Pudowkin się zowie...

Nie można widzieć czegoś innego mówiąc "koń" bo to schizofremia się nazywa
Very Happy;D;D

No dobra...to pomnik w łazienkach warszawskich, w palmiarni, wśród antycznych figur...V z liściem laurowym...bez Pudowkina, bez gołębi, bez parasola...ale z listkiem na Boga ....o rany co tam jest jeszcze?? Jakieś dwie dziewczyny na kolanach z językiem na brodzie, przed piedestałem modły wznoszą...kto to może być? Wink


ale błędy sadze Sad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:29 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




HAHAHA

W takim razie lubie swoja schozofrenięRazz

HMMM no kto??Razz

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:40 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




ja tam bym siadła na kolanku V.... ale nie na pomnikowym!!! A wracajac do koszuli to jakby się sama nie chciała ześlizgnąć to bym jej pomogła.... tak jeden, dwa guziczki i poszłoby gładko a jakby sie chłopina przeziebił to ja, jako sprawca musiałabym sie nim opiekować bo jak wiadomo - u faceta temperatura powyżej 37 stopni to walka o przezycie jest...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:59 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Ale to jaką terapię byś zastosowała? Okłady z młodych....pietruszek? Wink

Ty już lepiej go w tej koszulinie przetrzymaj bo on chuchro straszne chyba jest i taką zapadłą klatę jakbyś zobaczyła to ja nie wiem czy by ci ochota na kolanko nie przeszła? Za co tu łapać i do czego się przytulać?

Może lepiej już się w te oczy wielkie, żeby cie lepiej widzieć, usta pełne, żebyś zauważyła i zęby...po co zęby? Wink Bo mi sie marzenia skończyły Smile

Generalnie chyba poniżej gęby schodzić nie warto Smile i koniecznie od linii włosów w dół bo łysinka Wink


Ja w obecnej sytuacji, żeby za wami nadążyć i wątku nie gubić....zwalam V z piedestału, choć mu się tam podobało bardzo i poze już wyćwiczył...i do tej drużyny chpendelsów zapisuje. Nawet mu sprezentowałam ręczniczek jego własny i krzesełko wokół którego będzie tańczył.

Szykujcie dolary moje drogie bo musi chłopak coś za taniec wygibaniec dostać Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 22:17 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




Żadne okłady tylko masaże terapeutyczno-relaksujaco-zbijające gorączkę. Bo przecież szkoda by było gdyby się nam Vitasiątko ugotowałoRazz

A tak na marginesie jak Wy chcecie tylko fragmenty ciala Vitasa to ja resztę bioręRazz

A jak już jesteśmu przy marzeniach to ja wymyśliłam swoje:P
Przerobiłabym Vitasa na breloczek do kluczy - taki żywy, malutki i wrzaskliwy breloczek i za każdym razem jak będę drzwi otwierać to Vitas będzie mi śpiewał: "Dom mój dostrojen..." albo coś innego:P

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 22:27 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Ha hahahaha a ja po tym koniu to innej jego funkcji w Twoim życiu się spodziewałam Smile

To może lepiej zostaw go w domu, będzie za syrenę alarmową robił w razie napadu a przy okazji obiad ugotuje, w samym fartuszku zaserwuje, kąpiel przygotuje... Smile

No ja jednak zbyt praktyczna jestem Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 22:36 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




Koń koniem, ja się nie ograniczam do jednego marzenia:P

Może byc i koń, i breloczek, i kucharz w negliżu i jeszcze kilka innych zastosowań się mu wymyśłiSmile

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 09:17 Odpowiedz z cytatem
poli
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 10




żeby przyjechał do wrocławia

_________________
tradzik mlodzienczy,tradzik hormonalny,tradzik neuropatyczny
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 16:18 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




też by mi pasowało Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 16:18
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database