Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » Plotki ;) - były, są i zawsze będą... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 21:49 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 302
Skąd: Płock




Podejrzewam, że nam wszystkim zmiana lekarza się szykuje, bo zero poprawy widzę... Very Happy

Trzy dziewczyny? Może naraz? Very Happy Wtedy już łatwiej to zrozumieć. W końcu ma ich tyle, ile chce Very Happy
A pomnik Vitasa... hmm... to może my mu postawmy. Przynajmniej będę jakiś konkretny argument do ściągnięcia go w nasze skromne progi Very Happy Napiszemy oficjalny list, że nie wypada, żeby głównego zainteresowanego nie było na odsłonięciu Very Happy Nie będzie opcji, że nie przyjedzie:D Pomnik może stać u mnie w ogródku. Nie dość, że za każdym wyjrzeniem za okno miałabym Vitasa, to wypadałoby, żeby u mnie się zatrzymał po przyjęciu z okazji z wyżej wymienionego pomnika.. ^^

_________________
Как много я хочу сказать, когда в твоих глазах я вижу небо...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Nazwa Skype

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 21:49
Reklama





PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 21:57 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




wiecie co, jako doswiadczony plastyk w wielu dziedzinach to mozna mu ten pomnik walnąć - techniką papier mache. Robi sie łatwo i szybko Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 22:14 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Pomnik to on już ma wystawiony we Chinach ...
A jeśli tak Wam chodzi o te trzy dziewczyny ... no cóż , każdy facet marzyłby o takim układzie . Jeśli chętne były , to dlaczego niby miał nie skorzystać ? Czasem facet nie bierze w tym udziału tylko przygląda się co one ze sobą robią i tyle . Nie szukajcie plotek na siłę , bo to do niczego nie prowadzi . Miał sobie te panienki w hotelu czy nie , to jego sprawa i ewentualnie tych panien , nie nasza . Świat rozrywki rządzi się innymi prawami i nie ma co debatować co na to jego żona czy tam kto inny .
A co do tego , że żony długo nie ujawniał , to jeśli którejś chciało się zagłębić w tematy na forum , to na pewno znalazła informację o tym , że na początku jego kariery , Swieta dostawała listy z pogróżkami i takie tam ... I w związku z tym postanowili chronić ją przed nieprzyjemnościami i nie ujawniali jej istnienia . Być może teraz doszli do wniosku , że zagrożenie minęło i odpuścili zachowywanie ogólnie znanej tajemnicy Wink Kto ich tam wie ...
A pomnik z papier mache to niezły pomysł jest Wink Vitas przyjedzie , pomnik się odsłoni , on nam zaśpiewa , my się pozachwycamy , on wyjedzie , a my pomnik gdzieś do ogródka , pierwsza ulewa i pomnika nie ma Wink

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 22:36 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 302
Skąd: Płock




No ale to zawsze jest jakiś powód, żeby nowy zrobić, który też trzeba przecież odsłonić Very Happy

_________________
Как много я хочу сказать, когда в твоих глазах я вижу небо...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 23:21 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




ha ha ha ale V musiałby stanąć jako wzór . Macie pojecie np. V z listkiem laurowym a my w papce z papieru i kleju?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 23:42 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Adams - jakby Ci tu powiedzieć, ten lekarz to tak jak z basenu jak za czesto do brudnej wody wchodzisz to musisz maść antygrzybiczą smarować Wink

To moje złośliwości pod adresem V są Wink ale chyba prawdziwe Smile

Co do żony, to na początku tak ale to było w 2001-2002 roku jak nie mieszkali jeszcze w apartamencie w Moskwie. Kity-kity-kity. Ale w sumie fakt. Kogo to obchodzi w jakim błotku SZOŁ BIZNESSSS sie tapla Wink

Aiku a skąd ty te wiersze bierzesz że tak powrócę do tematu twórczości nie pomnikowej?

Tak myślę, że z pomnikiem to się spóźniłyśmy ze dwa miesiące, jak jeszcze śnieg był - ulepić - marchewę w środek głowy i udawać że to piekny profil Wink Mniej zachodu ze sprzątaniem Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 00:06 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 302
Skąd: Płock




Na pomnik ze śniegu, z marchewką zamiast nosa, jak nic pasuje mi nas ukochany pan Pudovkin... Bałwan i tyle Very Happy

_________________
Как много я хочу сказать, когда в твоих глазах я вижу небо...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 00:11 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




no bravo!!! P do ręki jeszcze miotłe i niech leci!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 00:25 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




Klopps przekonałaś mnie! Ja juz nie chcę nic wiedzieć. Ale naprawdę zaczęłam się martwić o V., że może pomocy potrzebuje:P

A Pudovkin na bałwana to swietny pomysł! Nawet tą miotłą się nie trzeba martwić, bo słoneczko go roztopi i nie będzie musiał nigdzie lecieć - same plusy!

A jak V. bedzie szukał nowego agenta to tutaj znajdzie conajmniej kilka i to takich, które będą mu nowe kierunki rozwoju artystycznego wskazywaćSmile Ja się pisze, mam duzo wolnego czasu...

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 00:30 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Konieszno Pudowkinowi też się pomnik nalezy osobiście mogę pełnić honory majstra budowlanego tylko, że jemu marchewkę gdzie indziej trzeba by nie koniecznie od fasady....hymhymhym

Adams nie martw się duzy chłopiec rade da, zawsze temblak może zainstalować jako nowy wizerunek sceniczny i jaki oryginalny Wink w cekiny.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 00:57 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




Ale ja się nie o Vitasa martwie tylko o siebie, to zniszczyło moją radość życia, na chwile ale zawsze... Ja po prostu mam zbyt bujną wyobraźnięRazz

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 08:30 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




nie martw się adams. Każda tak miała. Nadal kochamy V no bo jak go nie kochać jak tak śmiesznie stoi na konferencjach w Chinach i usiłuje wyglądać inteligentnie mimo że nie ma bladego pojęcia o czym mowa... Ale sie chłopak stara....
A ty po prostu poszukaj jeszcze innych fajnych wykonawców. W moim przypadku skutkuje (jak zauważyłam inni mają podobnie), np. Aiku lubi Lazareva, klopps - Petera, ja - Szaliapina, Baskova, Meladze. I są oni takim dodatkiem do V. Jak mnie jakimś wystapieniem wkurzy, to sobie mogę ich posłuchać Smile
Chyba się wymienione panie nie obrażą?

Ja jeszcze a propos pomników. Tu mam fotkę przedstawiającą, i tu są dwie opcje:
1. V z omdlałą fanką po koncercie
2. P z V omdlałym po wizycie w Polsce

http://technowinki.onet.pl/multimedia/rzezby-z-klockow-lego,3204271,0,foto-male.html#photo6556336

a teraz słucham wg was która propozycja bardziej realna? a może któraś ma jeszcze inną opcję? Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 10:46 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




A jak do niedawna nie interesiło mnie wcale, co właściciel głosu prywatnie porabia, to sobie musiałam utrudnić! Dopiero "poznawszy" V zachciało mi się poznawać artystę "od podszewki" Wink
A teraz jakoś trudno mi jedno od drugiego oddzielić... Patrzę jak się "wdzięczy", zachwycająco zresztą, do widowni, i zastanawiam się, czy właśnie kolejnej trójki chętnych nie upatruje....
Ech....Jednak to prawda,że niewiedza czasem jest błogosławieństwem.

A co do pomnika- ja proponuje jeszcze w odpowiednim miejscu, już sławną, flagę umieścić! To dopiero widok będzie! Laughing


Ps. Co do innych głosów...Odkryłam Zemfirę- bardzo fajne kawałki. Paru innych wykonawców też mi do gustu przypadło. No i ten język!!! Coraz bardziej mi się podoba! (tylko w metalu i ciężkim rocku nie mogę go znieść...sorry-dostaję ataków niekontrolowanego rechotu...)
No i nie mogę odczepić się od teledysków Viagry...hihihi...To niby My żyjemy w "wolnym kraju", ale za połowę tego, co tam pokazują w teledyskach, u nas by dziewczyny z zespołu zlinczowano Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Sagitta78 dnia Czw Kwi 08, 2010 12:30, w całości zmieniany 2 razy

_________________
>>>>>> WO A NI ! <<<<<<
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:37 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




To przecież jasne, że trzeba mieć kogoś w odwodzie i nie jest tak, że słucham tylko Vitasa a kiedy ktos mi powie coś negatywnego o nim to ide do ciemnego konta, puszczam sobie La donna E mobile i wycinam żyletkami to słynne vitasowe V. na przedramionach. Ale skoro tutaj jest forum na taki a nie inny temat to mówię o Vitasie.

Słuchając tylko Vitasa chyba dostałabym obłędu. Oczywiście, gdyby był jego koncert gdzieś w Polsce to pewnie rozbiłabym namiot w okolicach tego miejsca kilka dni wcześniej, żeby nie przegapićRazz Albo gdybym spotkała go nagle na płycie Rynku krakowskiego to latałabym za nim i powtarzała "Spasiba", "Zdrastwujtie" i "Wo a ni", bo nic innego nie umiem powiedzieć narazie po rosyjsko-chińsku ale póki co go nie ma szans spotkać więc muszę z tym jakoś zyćVery Happy A, że robi CZASEM - ostatnio coraz rzadziej - coś muzycznie fajnego to po prostu go doceniam.

Dzięki V. odkryłam dużo nowych, świetnych głosów i stało się to niezależnie od ilości panienek, dzieci, lekarzy, Chińczyków...Very Happy

A co do pomnika to może zróbmy Vitasa z taką komiksową chmurką z napisem "Wo a ni!" i kurwikiem w oczach, no i oczywiście z tą jego czapką w przedziwny sposób na głowie się utrzymującąVery Happy

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 14:23 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




No to z klocków to można by było zrobić Wink Bo to każdy potrafi Wink

To Vitas jak namalowany Wink Lustereczko powiedz przecie ... hahaha

http://technowinki.onet.pl/multimedia/rzezby-z-klockow-lego,3204271,0,foto-male.html#photo6556348

A to Pudovkin z gwiazdą , którą wykończył Wink

http://technowinki.onet.pl/multimedia/rzezby-z-klockow-lego,3204271,0,foto-male.html#photo6556336

A co do odwodów ... Nie można samym Vitasem tylko żyć , bo po prostu na dłuższą metę jest nie do wytrzymania . Zwłaszcza ta niewiedza . Lepiej wiec czasem odpuścić poszukiwanie jakichś nowinek i zasłuchać się w kimś innym ... Ot tak , po prostu dla relaksu Wink

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 14:23
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database