Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » V-marketing, czyli promocja Vitasa w Polsce... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:46 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




i na wywalenie P na bezrobocie Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:46
Reklama





PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 22:02 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




No na inteligencje V bym nie liczyła bo...no cóż...ale moge się mylić. Słuchajcie dziewczyny, ja myślę, że my przechodzimy kolejno tą samą drogę i rzeczywiście nie chce się ruszyć tyłka dla jakiegoś Zviezdy, który jakby go kopnąć w poślady to leciałby jak kometa w tym szkiełkowym garniaku. Z drugiej strony widzimy w nim potencjał i kochamy głos i żal nam, żal i czekamy, że coś zmieni poza kątem nakładania różu na policzki.

Bo na zmianę formułki po chińsku bym nie liczyła.

Ja mam teraz takowy sposób, że podchodzę z dystansem, śmieje się z niego no bo uważam, że na trzeźwo się go wielbić nie da hahaha. Ale wiem, że lubie jego głos i niektóre koncerty i lubie Was i muszę powiedzieć też, że ten duecik jak spojrzeć z innej perspektywy...no kurcze kto inny nam taki kabaret za darmola odstawi?? Moze to jest sposób na wielbienie wielkiego V (na prezydenta!!! najlepiej Chin).

Na koncert trzeba jechać...i zamiast kwiatków podarować mu flage polską, najlepiej wraz z montażem cielesnym tak, żeby kierunek poznał i to gdzie go będziemy mieli jeszcze za moment.

Nie pierwszy i nie ostatni on którzy marnują talent bo długi zadarty nochal przysłania rzeczywistość a ignorancja świata odwdzięcza się tym samym. Smutne, ale pewnie musi tę drogę przejść i nie wiadomo co i gdzie go czeka i co to jemu i nam przyniesie. Niestety nie wszyscy, którzy wpadają w błoto umieją się z niego podźwignąć.

PR chyba faktycznie nie ma co mu robić bo szkoda pary, na koncercie jak go nie zaszczycimy też jego strata Very Happy i tak trzeba sobie tłumaczyć Wink

Moze trzeba założyć forum "największe wpady V i P"? coś nowego i z pewnością zwróci uwagę hahahahahaha

Jako pierwszy wpis proponuje "główna rola w Mulan" jako czarny koń Oscarów 2010 Smile No bo kto? No pytam kto? na świcie zagrał 3 minutową główną rolę w superprodukcji?? 4 miny w 3 minuty! No tylko nasza Zviezda kochana taka zdolna jest. Nikt inny! Powtarzam NIKT! i to naszego V czyni wyjątkowym! Howgh!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 23:32 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




Wow? To były aż 3 minuty???

Chylę czoła, naprawdę.

Co do montażu flagi- PRAGNĘ BARDZO BRAĆ W TYM UDZIAŁ! No i wyobrażenie Zwiezdy kopniętej w zadek- bezcenne...
Klopps, zamiast marnować się na V, zacznij normalnie blog prowadzić,albo felietony pisać! Już od dawna jestem fanką Twojego Stylu Ciętego Języka Wink

A wpadek V trochę by się nazbierało.
Właśnie wpadłam na jakąś dziwną i blizej niezidentyfikowaną stronę o V- a raczej anty-V. Tak mi się wydaję, po tym co dałam radę paniać. Jakaś sprytniejsza dusza niechaj przetłumaczy cosik.
Bo tam coś jest o wieczorach V z panienakami po koncertach chyba...i nie tylko.
To chyba w plotkach być powinno...? Ale jak już tak temat poleciał....

http://www.guruken.ru/compromat/umeet_razocharovyvat

Ps. Ten róż nieco usprawiedliwiam od jakiś kilku dni...Pooglądałam sobie inne "męskie" zwiezdy rosyjskie...Oni maniacko chyba wszystkich facetów malują...No jak laleczki są, no! Słitaśni normalnie.....hehehehehe
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 23:41 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




No planuje planuje Wink Ale samemu to nie to samo Smile V chyba w ramach promocji i PR polskich forumowiczek może wysłać takiego wygrawerowanego stworka w uznaniu jego zasług? dzięki za linka, poczytam Smile A bloga pewnie założę takiego z sympatii dla głupotek, które robi Smile

Aiku miotła konieszno w ruch musi pójść coby nas z tematu wymieść Wink

No chyba że plan blogu "z miłości do artysty" podciągniemy pod marketing Smile Podciągniemy, nie? WinkWinkWink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 23:54 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




Ale nie bądź żyła...Jak coś fajnego wyczytasz, to podziel się...Bo ja nie rozumiem ...Sad(((

A tłumacz google wcale sytuacji nie poprawia... A tam jakieś szalenie ciekawe historie. Ciekawam bardzo ile z nich to prawda, a ile to ploty i jakieś zwidy-fantazje nawiedzonych.

Jak już bloga założysz- obowiązkowo daj namiary. Hehehehe...Będzie zabawa...

_________________
>>>>>> WO A NI ! <<<<<<
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 23:57 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




podziele się w plotach na 100% bo to pewnie część jak zawsze legendy. postaram się uruchomić w ramach czynności uzdrawiających moją "tłumaczkę" w depresji Smile


- no to się na forum nie nadaje żeby tłumaczyć więc w plotach tylko se pogadałam Smile ale chyba wszystko tam jest Wink poczytałam też komentarze, niektóre durne, że płakać się chce, niektóre mądrze powiedziane. Czy prawda czy fałsz? Pewnie po środku ale jedna prawda jest na pewno "idealnych ludzi nie ma" Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 14:59 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Won mi z tego tematu , ale już , bo pokasuję !!!
Macie szczęście , że jeszcze nie wszystko potrafię tu zrobić , ale jak nie przestaniecie , to bez żalu będę kasować posty , bo przenosić do odpowiednich tematów też jeszcze nie umiem !
Wynocha do plotek albo innego słowotoku !!!

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 15:01 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




nie podciągniemy Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 14:51 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Plącze się po forum jak potłuczona a tak naprawdę to wlazłam coby list do Sagitty odwalić. Otóż Sagitto, na twa prośbę przykułam sąsiadkę do biurka z kompem coby wyczytała co z tym grantami.

Nie ma problemu z listą dokumentów, termin do połowy maja, osoba fizyczna również może wystąpić, wszystko da się sprawdzić ale...ALE jest duże ponieważ oni nie dofinansowują przedsięwzięć komercyjnych, a to oznacza ogólnie rzecz biorąc, że V musiałby do nas charytatywnie przyjechać.

Jeśli chcemy otworzyć szkołę języka rosyjskiego, centrum kultury, wyświetlać filmy, zapraszać zespoły Kalinka Kalkina i Babuszka Dawaj to jest szansa.

Oczywiście priorytet maja przedsięwzięcia współfinansowane, czyli np. ze sponsorami.

Nawet jeśli będzie decyzja żeby o takie dofinansowanie wystąpić, potrzebne będą wszelkie koszty łącznie ze zgodą ZVIEZDY, miejscem, oświetleniem, nagłośnieniem itp.. I oczywiście powód kulturalny. Bez sprzedaży biletów jak na koncert...

Jesli chodzi o przedsięwzięcie podobne, które ma jakieś szanse na dofinansowanie to jest organizacja takiego Jarmarku Rosyjskiego jak w Deutschalndzie.

Jeśli chcesz jeszcze coś wiedzieć - daj znać będziemy doczytywać.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 20:52 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




Klopps-wielkie dzięki za poświęcenie dla sprawy!

Hehehe
Już widzę, jak Vitas do Nas charytatywnie przyjeżdża...Kulam się ze śmiechu!
A tak na poważnie- no to klops!
Bez urazy. Wink

Taki Rosyjski Jarmark byłby fajnym pomysłem. Jakoś do Niemiec na dwie piosenki chcą V ściągać, to czemu do Nas by nie mogli? Tylko kto by chciał w Polsce coś takiego organizować? Nie mam pomysłu...Wtedy może i byłby sens o tą kasę się ubiegać...A tak?
Szkoda....

_________________
>>>>>> WO A NI ! <<<<<<
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 23:25 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




hmmm w ramach promocji Vitasa w Polsce postanowiłam działaćRazz

Oczywiście nauczona Waszym doświadczeniem nie będę się o środki unijne starać ale postanowiłam zadziałać i jak siedzę sobie w knajpce, w której pracuje - a chwilowo jestem barmankąRazz - to leci Vitas - co prawda czasem musze toczyć o niego ciężkie boje ale ogólnie Katiusza nawet się moim współpracownikom spodobałaRazz

Tak więc póki nie mamy innych możliwości trzeba liczyć, że może jakis słynny, kreatywny, otwarty i bogaty producent albo łowca talentów wpadnie do mnie na kawę albo piwo i akurat usłyszy a potem go wypromuje:P Wiem, mam bujną wyobraźnięSmile

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 14:52 Odpowiedz z cytatem
Ava
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 146




adams19881988 napisał:
hmmm w ramach promocji Vitasa w Polsce postanowiłam działaćRazz

Oczywiście nauczona Waszym doświadczeniem nie będę się o środki unijne starać ale postanowiłam zadziałać i jak siedzę sobie w knajpce, w której pracuje - a chwilowo jestem barmankąRazz - to leci Vitas - co prawda czasem musze toczyć o niego ciężkie boje ale ogólnie Katiusza nawet się moim współpracownikom spodobałaRazz

Tak więc póki nie mamy innych możliwości trzeba liczyć, że może jakis słynny, kreatywny, otwarty i bogaty producent albo łowca talentów wpadnie do mnie na kawę albo piwo i akurat usłyszy a potem go wypromuje:P Wiem, mam bujną wyobraźnięSmile

Ja tez wszystkim mozliwym znajomym pokazuje Vitasa tzn jego muzyke i poki co wszystkim sie podobal co mnie okgromnie zaskakuje.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 09:29 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




To ja Wam opowiem moją historyjkę sprzed trzech tygodni...
W mojej dodatkowej pracy zazwyczaj mało się dzieję, więc zawsze tacham tam ze sobą laptopa. Wszystkim już pokazałam Vitasa- różne były reakcje, ale nikt nie skrytykował. Kolega był bardzo sceptyczny, ale jak usłyszał refren Oprery 2, to DOSŁOWNIE usta otworzył...Mówię Wam- widok BEZCENNY. Kilka koleżanek kazało mi zapisać jak się piosenkarz nazywa, ale jakoś nie zaobserwowałam wybuchu nagłej miłości do niego...No nic.

Najlepszy jest jednak mój znajomy- gość prawie pod pięćdziesiątkę,żonaty,dzieciaty...Całkiem przez przypadek usłyszał jakiś kawałek, i poprosił,żebym mu coś jeszcze puściła. Zatkało go. Był zachwycony głosem i muzyką.Ale najlepszy komentarz padł pod adresem wyglądu. Cytuję: Przystojny skubaniec....Jak już nawet ja to widzę, to facet musi mieć coś w sobie"... A no ma! Wink My o tym wiemy najlepiej, co nie?
A teraz chodzi i opowiada dookoła jaki to niezwykły talent w necie wygrzebałam i wszystkim go poleca...Wszyscy mają ubaw, bo najpierw ja tak latałam. Smile

_________________
>>>>>> WO A NI ! <<<<<<
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 13:33 Odpowiedz z cytatem
Ava
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 146




Sagitta78 napisał:
Cytuję: Przystojny skubaniec....Jak już nawet ja to widzę, to facet musi mieć coś w sobie"... A no ma! Wink My o tym wiemy najlepiej, co nie?

Kurcze ja to do Vitasa mam nawet zal o to ze taki przystojny Smile Jak tak mozna byc tak przystojnym... swinka jedna Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 13:45 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




Na Vitasa nigdy nie jest za późno ani za wcześnie - moje dzieci będą musiały słuchac, to znaczy będą mieć przyjemność słuchania Vitasa juz od kołyski:P

Pewnie nie załatwię im prywatnego koncertu kołysnek - zresztą nie wiem czy zasnęłyby po czym takim ale już ja się postaram o ich edukację muzycznąRazz

A pan, który leci na Vitasa to fajna sprawa - będzie miał nową zajawkę a Sagitta sobie popatrzy jak to z nią było, takie krzywe zwierciadłoRazz

U mnie niestety nikt się nie jara tak jak ja, ale nie ustaje w działaniach marketingowych:P

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

Wysłany: Pią Maj 14, 2010 13:45
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database