Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Wokół Vitasa » V-marketing, czyli promocja Vitasa w Polsce... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 21:34 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




Aiku napisał:
Uwaga ! Uwaga !
Właśnie dostałam informację z pewnego źródła , że Vitas uczy się polskiej piosenki . Na razie nie mogę Wam zdradzić jakiej , ale to znaczy , że wybiera się do nas z koncertem . I to jest pewna informacja Smile


To proponuje "Hej sokoły" Laughing
szkoda tylko że to żart
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 21:34
Reklama





PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 21:57 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Ha ! Są dwie opcje ... Blondyneczka , albo Moja muzyka zespołu Bayer Full ... Bo oni we Chinach są znani i jak to będzie tam śpiewał , to Kitajce już znali będą Wink Razz

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 23:39 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Jeszcze "majteczki w kropeczki" największy HIT u kitajców - nawet sobie Bayer kostiumy ala Vitas z cekinowym kubłem na głowie obstalował. Ale będzie się działo na tym koncercie WinkWink zaczynam ćwiczyć prima aprilisowe dyganie
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 23:40 Odpowiedz z cytatem
Aiku
Kierowniczka chóru ;)
Kierowniczka chóru ;)
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1881
Skąd: Bielsko - Biała




Koniec tego offa w tym temacie Wink

_________________

Anioł bez skrzydła...bo je zamienił na różki;)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 15:58 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




Jeszcze tylko jedno:P Jak sobie wszystko przemyślałam to doszłam do wniosku, ze to może lepiej, że to tylko żart, bo jakby Vitas miał gadać po polsku tak jak mówi po angielsku albo chińsku to bym chyba nie mogła tego sluchaćRazz WO A NI:P

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 21:09 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




hehehehehe...Ja przeczytałam dopiero dzisiaj o nauce polskiej piosenki....I TEZ SIĘ DAŁAM NABRAĆ!!!
Przez całe 10 sekund wierzyłam, że moze jednak...że jakis koncert...Dopóki nie spojrzałam na datę.... Sad
Tak się nie robi!!!

I jeszcze jedno...

adams19881988 napisał:
Jeszcze tylko jedno:P Jak sobie wszystko przemyślałam to doszłam do wniosku, ze to może lepiej, że to tylko żart, bo jakby Vitas miał gadać po polsku tak jak mówi po angielsku albo chińsku to bym chyba nie mogła tego sluchaćRazz WO A NI:P


Zgadzam się. Wink On nawet w Rumuni te swoje WO A NI powtarzał Laughing
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 15:02 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




Sagitta78 napisał:
Właśnie to,że Vitasowi tak nie po drodze do Polski najbardziej mnie męczy. Mam wrażenie,że nie obejmuję całości relacji Polska-Rosja. No i postanowiłam napisać do kogoś, komu tematy są bliższe. Niestety, nie podam Wam mojego listu, bo montowałam program pocztowy, i albo nie wiem gdzie ten list upchnęło, albo go już nie ma.
Napisałam do Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Krakowie. Napisałam o mojej fascynacji muzyką Vitasa, o rosnącej liczbie jego fanów w Polsce. Pokrótce opisałam problemy jakie napotykamy próbując zainteresować kogoś pomysłem organizacji koncertu w Polsce. Napisałam też o tym, że wielu z jego fanów, pod jego wpływem twórczości Vitasa, zainteresowało się językiem rosyjskim, Rosją i jej kulturą (Tak jak ja). No i że myślę, że spopularyzowanie kogoś takiego mogłoby nieco wpłynąć na "cieplejsze" odbieranie samych Rosjan przez nasze społeczeństwo...Poprosiłam o pomoc przy organizacji koncertu Vitasa, lub chociaż podpowiedzenie, co można zrobić, by taki koncert urealnić.
Oto odpowiedź:
Szanowna Pani,

Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego promuje rosyjską kulturę, jednak przedsięwzięcie o którym Pani pisała przerasta nasze możliwości. Na gruncie krakowskim organizujemy konferencje, spotkania z młodzieżą, festiwale. Do tej pory nie mieliśmy możliwości zapraszania tak wielkich gwiazd, jaką niewątpliwie jest Vitas.

Cieszymy się bardzo, że rosyjska muzyka przyciąga coraz większe rzesze polskich fanów, czego Pani jest doskonałym przykładem. Mimo ograniczeń organizacyjnych z naszej strony, pragniemy mimo wszystko w choćby mały sposób pomóc Pani w promowaniu twórczości Vitasa.

Proponujemy, aby zwróciła się Pani do różnych klubów bądź organizatorów koncertów i zaproponowała realizację takiego przedsięwzięcia. W krakowskim klubie studenckim STUDIO był organizowany koncert rosyjskiego zespołu Leningrad, wydaje nam się, że właśnie ten klub byłby zainteresowany zaproszeniem artysty.

Ewentualnie można poszukać w Internecie informacji na temat innych wykonawców rosyjskich koncertujących w Polsce i kolejno zaproponować organizatorom twórczość Vitasa.

Kolejną propozycją z naszej strony jest wystąpienie o program grantowy do Fundacji Russkiy Mir - http://www.russkiymir.ru/russkiymir/ru/grants/documents.jsp, należy wypełnić podany na stronie formularz i czekać na odpowiedź ze strony rosyjskiej.

Mamy nadzieję, że uda się Pani usłyszeć Vitasa na żywo i w dodatku w Polsce.

Życzymy powodzenia,

Z poważaniem,

Magdalena Kamińska


--
Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego UP
ul. Studencka 5
31-116 Kraków
e-mail: ckjr@up.krakow.pl
http://www.up.krakow.pl/cjr/
tel. (+4Cool 012-662 67 62

Weszłam więc na podany link....Ale ja z rosyjskiego to nie bardzo...

Może ktoś się czyje na siłach zapoznać z tematem i wypełnić formularz? Nie wiem, czy są w stanie dopłacić do tak komercyjnego przedsięwzięcia, ale spróbować warto. A nóż się uda? Albo jakoś to ambicjonalnie wezmą i będą w stanie wpłynąć na V? Z tego co widzę, to on jakiś taki "patriota"-jak powiedzą mu,że to dla dobra ojczyzny, to może jakoś przychylniej na Nas spojrzy...?



Hop, hop!
Klopsik! Jesteś tam? Czy udało Ci się zmusić tą znajomą, by "obadała" te granty? A może ktoś się pokusił, by to wypełnić?
Mam wrażenie,że warto. Bo jeśli nawet nie sprawimy,że już teraz-za moment zorganizuje ktoś koncert, to możemy komuś postawionemu w miarę wysoko uzmysłowić popularność V w Polsce i korzyści, jakie mogą odnieść promując Vitasa, a co za tym idzie, jednocześnie Rosję, w naszym kraju.
Sytuacja polityczna jest labilna bardzo, i szybko może się zmienić. A nuż coś się takiego porobi,że np. za pół roku rosyjski rząd będzie bardzo chciał zjednać sobie Polaków, i będzie szukał sposobów na to...I wtedy może im się przypomni prośba o koncert V w Polsce....
Tak sobie optymistycznie gdybam...

Szkoda po prostu nie spróbować.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 17:27 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




ja nie sprawdzałam co to za granty ale z tego co sie orientuję w grantach unijnych to żądaliby pewnie jakiegoś współfinansującego. I w kwestii grantu zazwycza mają one ograniczenia finansowe, tj. iość kasy jaką mogą na konkretne przedsięwzięcie przeznaczyć. Czasem bywa że finansują procentowo (np. 70%inwestycji), tyle że z tym też bywa różnie - czasem na podstawie kosztorysu a czasem już po imprezie na podstawie okazanych kosztów ( i w tym przypadku trzeba by kase najpierw wyłożyć a potem czekać na zwrot). No gdyby sie juz udało coś takiego zorganizować to można by pozyskać reklamodawców. Tylko że nie bardzo wiem na jakich zasadach by ich z kolei rozliczać - bo mogliby nam pomóc finansować albo wymienić ich jako współfinansujących impreze co jest jednak troche niebezpieczne bo oni mogą czasem zerwać umowe pod byle pretekstem i wtedy trzeba kase za nich "założyć" więc lepiej rozliczać się z nimi poza grantem. Wg mnie tak to wygląda. Nie przeglądałam formularza.... aż wstyd sie przyznać ale musze to zrobić, z czystej ciekawości bo kiedyś zajmowałam się dofinansowaniami z programów unijnych Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 18:36 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




Znajoma w depresji...więc musiałam projekt odłożyć. Mam jeszcze jedną osobę która potłumaczy ale konkretne rzeczy i teksty.

Wiecie co, ja po prostu nie wierze w ściągnięcie go tutaj, on się musi sam tu ściągnąć. A w Rosji jest tylu utalentowanych artystów pożądanych w Polsce, że nikt Vitasem w Rosji nie będzie sobie głowy zawracał jak on Chińczyk.

Dajcie mi kopa jakiegoś albo nadzieję to się ruszę bo wewnętrznej w świetle tego co się dzieje mi brakuje.


I za Ritą mam ochotę wniosek złożyć, coby ze względu na zagubione Kriło Vitasa i różowe policzki zacząć zbierać na miotłę, która by go do Polski przywiodła jako Vidźmę.

To mi się już bardziej prawdopodobne wydaje Sad A na poważnie to może zbierzmy się lepiej na koncert do niego skoro on nie chce do nas.

Mam jeszcze taki pomysł w związku z akcjami międzynarodowymi, gdzie śpiewają różni wykonawcy z całego świata, że może na taki występ by przyjechał I będzie takie coś niedługo miało miejsce...ale trudno mi go tam wcisnąć też. No kurcze głupoty facet robi Sad A z Rosji jest mnóstwo chętnych i bezproblemowych więc z V nikt nie chce sobie problemów robić . Mnie kriła opadły też Sad Sad

Na razie wysłałam jego płytę do znajomej dużej gazety...myślą Wink ale jest dużo ale na które może jedynie P zareagować a tego nie robi Sad No nie ma bata bez nich trudno.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 19:20 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




Pięć razy smarowałam moje żale, i pięć razy kasowałam...To jest wersja szósta.

Rita- to chyba nie o Unię chodzi, tylko jakąś organizację rosyjską wspierającą promocję ich kultury...Co nie zmienia faktu, że też mogą się wykręcić.

Klopps-zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, a może jeszcze bardziej. Wkurza mnie ta cała sytuacja, czuję się bezsilna wobec niechęci V i jego świty w kwestii przyjazdu do Polski. Uważam też, że to co robią jest kompletnym brakiem szacunku i nieliczeniem się z Fanami ( tych spoza Chin, oczywiście). Ja wiem, że tam nadal jest inny świat- skoro artyście narzucają, co ma śpiewać na ważniejszych występach, to pewnie mieszają się i w planowanie trasy...Ale właśnie choćby z tego powodu, powinni zadbać o fanów spoza Rosji i udzielić im informacji na temat trasy z wyprzedzeniem czasowym na tyle dużym, by ci mogli zorganizować przyjazd na koncert. A tak będzie trzeba się organizować "na wariata"! Zresztą, powoli zaczynam czuć bunt, i nie wiem, czy chce bulić kupę forsy, by zobaczyć i usłyszeć kogoś, kto ma mnie w d...

Dzisiaj to bym mu z lubością drugiego kriła oberwała. I nakopała do tyłka. A co.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 19:39 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




nie o unie ale zasady są te same. Każy pidobnych potwierdzeń wymaga żeby swoje interesy zabezpieczyć. O co tam biega napisałam szeroko w Koncertach.... Mnie też szlag trafia że on nas tak olewa ale kiedys to się zemści. Jak go zaczną fani olewać. Bo V i P zapomnieli kto jest dla kogo. Bez nas, fanów, V po prostu nie istenieje. Przykre że jednych kocha bardziej od drugich...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 20:22 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




No właśnie-zapomnieli kto jest dla kogo...W Rosji już popularność V leci w dół...
Heh...To,że mnie zachwycił jego głos-to jedno. Ale on sam wyglądał na człowieka, który, nie dość,że robi to co kocha, to jeszcze się z radością dzieli tym z innymi. No i miał w sobie taką wdzięczność dla fanów, za to,że są przy nim...A teraz? Zbyt często wydaje mi się,że głównie widzę na Jego twarzy samouwielbienie i próżność...Dopiero jak pozwoli sobie na luz i da się ponieść radości płynącej ze śpiewu-znów staje się tym sympatycznym gościem, za jakiego go na początku uważałam.

Tak naprawdę to nie wiem, kim On NAPRAWDĘ jest. I żalem stwierdzam, że nigdy się nie dowiem. Cóż,życie...

_________________
>>>>>> WO A NI ! <<<<<<
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:22 Odpowiedz z cytatem
Andzia
Sufler
Sufler
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 302
Skąd: Płock




Ja, za to, sądzę, że prędzej czy później, ale dowiemy się co tak na prawdę mu w głowie siedzi. Trzeba tylko czekać aż sięgnie dna (nie chciałam, żeby aż tak to zabrzmiało) i zacznie się 'nawracać'. Droga, którą prowadzi go Pudovkin, prowadzi do nikąd... NIE MA takiej możliwości, że lód, po którym stąpa się nie załamie. Ma dopiero 30 (z hakiem) lat i właściwie wszystko przed nim... Widać przecież jasno, że skoro zaczął tracić popularność w Rosji, to i na Chiny przyjdzie czas. A potem co jak nie z powrotem Rosja no i Polska? Afganistan?

_________________
Как много я хочу сказать, когда в твоих глазах я вижу небо...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:25 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




taaa.... tyle że jeśli taki scenariusz przyjdzie to będzie po prostu przykre... V ma w sobie naprawdę duzy potencjał a staje się marionetka w rękach P. Więc nic sie nie zmieni póki V klapki z oczu nie spadną względem P
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:31 Odpowiedz z cytatem
Sagitta78
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 192
Skąd: Gdańsk




Niestety, zazwyczaj klapki spadają dopiero po jakiś ekstremalnych wydarzeniach...
Szkoda wielka by była, gdyby taki talent jaki ma Vitas zmarnował się. Niestety, w tym przypadku trzeba tylko liczyć na inteligencję i spostrzegawczość V. No i na jakąś dozę samokrytycyzmu.
Obyśmy się nie przeliczyły.

_________________
>>>>>> WO A NI ! <<<<<<
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:31
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database