Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Pierwszy temat... :) » Pierwszy temat... :) Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 01:47 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Tytul zmienilam juz, ale nie wiem czy na dobry. tak naprawde on do niczego nie pasuje, wiec nazwalam go pierwszym tematem i jest git Razz

Egeria, mozesz mi wchodzic w kompetencje, bo ja ich w zakresie forum nie posiadam :]

Co do stron to sa dwie glowne: ruska z wyborem jezyka na eng lub ru vitas.com.ru i amerykanska vitasusa.com. ta z reszta zachecam do odwiedzenia, bo na pierwszej stronie sa WSZYSTKIE MP3 Vitasa. nie mozna ich sciagnac, ale mozna otworzyc strone i sluchac po kolei bo troche tego jest. rowniez densowego dziadostwa, przepraszam za wyrazenie, z aktorym nie przepadam w wiekszosci. ale coz. artysta experymentuje.... tylko czmeu z dancem? Razz ANYWAY. chinki, taiwanki i w ogole azjatki wszelkie masci maja vitasohisterie po ostatnich jego trsach w te rejony, wiec zakladaja rzeczywiscie tych stron na potege. U mnie sie stalo cos fajnego, bo odkad mam nowego kompa i co za tym idzie windows viste - to nie wysiwetlaja mi sie na chinskich stronaa\ch te brzydkie biale prostokaciki i tylko normalne literki. Niestety wychodzi na jedno, bo i tak nie rozumiem Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Nie Sty 20, 2008 01:47
Reklama





 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database