Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Filmiki i pokazy slajdów » Komentarze Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 20:08 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




aż nie do wiary że się zdarzyła....
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 20:08
Reklama





PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 23:54 Odpowiedz z cytatem
klopps
Wirtuoz
Wirtuoz
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 691




GRATULACJE!!!!!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 15:18 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




przeniesiony post

grakow napisał:
Wiedzialam, że Bagi nie zawiedzie na V.urodziny. I zobaczy to caly swiat. I o to chodzi, żeby zobaczyli i wiedzieli, ze Bagi z Polski mysli o solenizancie. A moze i sam Vitas to zobaczy!!!
A reszta forum to wymysla nie wiem co: albumy, wpisy... I co?? I nic?? To bylo do przewidzenia. Gratuluje Bagi !!!

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 16:34 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Cudnie Bagi!! Jak z bajki. Szczescia i milości zyczę z calego serca. Vitas powinien na to zareagowac !!!!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 18:03 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




dzięki Smile taką mamy nadzieję małą, że może zareaguje Wink

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 18:56 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




jestem pewna! Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 18:59 Odpowiedz z cytatem
Rita
Maestro
Maestro
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1980
Skąd: Lubin




grakow, wiem że "pijesz" do mnie

pomysł ablumu był nie mój ale wspólny. I album miał być od nas wszystkich. Trudno żebyśmy się "podczepiali" pod życzenia Bagi i Nika. To jest ich osobiste szczęście nierozerwalnie połączone z V. To nie zmienia faktu, że moim zdaniem, moglibyśmy cos o nas mu zaserwować
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 08:46 Odpowiedz z cytatem
grakow
...ze zniżką 50 % :)
...ze zniżką 50 % :)
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 153
Skąd: Warszawa




Droga Bagi! Ciekawi mnie czy ktos od V.odezwal sie do Was? jakies gratulacje itp.??
Widze, ze zamiescili Wasze zyczenia na oficjalnej stronie. Czyzby to juz bylo wszystko?
Coraz bardziej jestem przekonana,ze Vitasik to wcale nie czyta tego co mu wysylaja fani. Ma od tego ludzi. Cenzura kwitnie tam u nich na 100%. Co niewygodnie i nieladne - do kosza. A tylko same peany i zachwyty sa umieszczane.
A przeciez zyczenia od Bagi i Niko sa bezprecedensowe. Moze byla reakcja z ich strony?
Mam chec napisac do nich. Na pewno moderatorzy strony V. nie przepuszcza tego - ale jakies negatywy wezma pod uwage. V i P - tylko tluka kase i to ich interesuje. Nie dziwie sie tez, ale jakies zainteresowanie fanami powinno byc. Moze tez czytaja nasze forum rosyjscy moderatorzy strony V . I dobrze!!! Niech zobacza, ze nie tylko wszystko jest rozowe.
A o rynkach europejskich czy innych to chyba nie mamy co marzyc. To wymaga nakladow. Trzeba dopasowac repeartuar, wlaczyc utwory w j.angielskim no i rozmawiac w tym jezyku. W Polsce j.rosyjski jest dosc znany i nie byloby wiekszego problemu z porozumieniem sie na koncercie. Ale juz na zach.Europy - gorzej. A jak widac ani V ani P do lingwistow nie naleza. No i promocja!!! Duze naklady finansowe. Pan P.to najchetniej wykorzystalby nas do promocji. Poza Rosja i Chinami to Vitasik juz chyba nie zdecyduje sie na zaistnienie na rynku.
Ale sie rozpisalam!!! Wkurzona jestem.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 09:03 Odpowiedz z cytatem
Liduszka
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: Warszawa




Nie wiem czy zauważyliście ale w najnowszym teledysku są wstawki w języku polskim.na planszy z napisami jest zdanie""Strzeżcie waszej miłości" to jest wersja z oficjalnej strony Vitasa. Smile

_________________
Liduszka
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 10:40 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




pewnie, że V to czyta.. sam sie nie odezwał (jeszcze) ale dostałam maila z oficjalnej z gratulacjami itd.. ale póki co nie liczyłabym na niewiadomo co Wink spokojnie! Smile

umm a co do tych napisów w teledysku.. to akurat jest moje tłumaczenie tego wersu z piosenki V Wink kiedyś prosili żeby przetłumaczyć na polski to i owo Wink

ale to raczej nie tutaj powinna być rozmowa o tym...

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

Wysłany: Sob Lut 20, 2010 10:40
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database