Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Zaplecze » Pytania Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 19:57 Odpowiedz z cytatem
agni
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Zgorzelec/Grecja-Ateny




Duszyczki...to znow ja i problem maly z pozoru olbrzymi w rezultacie.....jak moze ktos zauwazyl mieszkam dosyc daleko i tu w Grecji malo kto wogole slyszal o Vitasie....w sklepach muzycznych tylko wylupiaja na mnie patrzalki,jak moge inaczej zdobyc pare plyt mojego ulubienca? pomozcie zanim umre z tesknoty....jak narazie radze sobie latajac po stronkach w necie ale nie zawsze pozwalaja na to waronki....niech ktos pomoze jak moze....prosze...a i z gory dziekuje za sam fakt przeczytania:*
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 19:57
Reklama





PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 20:11 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




na forum jest odpowiedni temat "cd/dvd Vitasa - gdzie kupić?" ... może tam coś ci się przyda Smile zapraszam do poczytania Smile http://vitas.phorum.pl/viewtopic.php?t=23

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 17:12 Odpowiedz z cytatem
agni
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: Zgorzelec/Grecja-Ateny




Kochane jestescie ! Dziekuje!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:33 Odpowiedz z cytatem
Bagi
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 4030
Skąd: Bytom




przeniesiony post

grakow napisał:
kto dopisuje pod nickiem info o osobie po lewej stronie. u mnie jest "amator opery". ja tego nie pisalam?


a oto i odpowiedź zacytowana z odpowiedniego tematu:

Sjuzanna napisał:
RANGI, RANGI RANGI SIE POJAWILY! po wielu dyskusjach, polemikach i godzinach poswieconych zadumie -wymyslilysmy. Aczkolwiek musze powiedziec, ze jeszcze nie do konca - myslimy bowiem nadal czy aby czegos nie zmienic. Byla opcja ze stopniowaniem oktaw i z nazwami piosenek, ale oktawy niby malo urozmaicone, a nazwy piosenek nie mowily nic o wysokosci rangi w hierarchii. Poza tym nie umialysmy dobrac dobrze tytulow. Zdecydowalysmy sie wiec na koncepcje operowa, wiadomo do czego nawiazujaca Smile

Dyrektorka opery Wink - to ranga administratorska

Pierwszy raz na koncercie... - 0 postów
Amator opery - 20 postów
Stały bywalec - 50 postów
...ze zniżką 50 % Smile - 100 postów
...zawsze na darmowej wejściówce Smile - 200 postów
Sufler - 300 postów
Pierwsze skrzypce - 400 postów
Solista - 500 postów
Wirtuoz - 600 postów

_________________
Сложно реально, Давай виртуально, Интернеты...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 22:04 Odpowiedz z cytatem
adams19881988
Sufler
Sufler
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 383
Skąd: Bujaków/Kraków




A może by tak - poza wklejaniem linków na FB - wykorzystać takie systemy jak ten: http://pl.fancop.com
Można za to, że jest się na FB promować różne strony i zwiększać im klikalność lajków. A jak się wykona zadanie/zadania to automatycznie dodaje punkty, ktore potem można zamienić na kliknięcia na Fb. Co myślicie?

_________________
Jestem piękna jak baobab. Ja w paroksyźmie piękna.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 19:58 Odpowiedz z cytatem
danka
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 3




sprawdziłeś to ? Chętnie zaczęłabym promocję, kampanię maketingową w internecie strony internetowej http://sklep.spirulina.pl/produkty/olej-z-czarnuszki-egipskiej bo na prawdę warto takie dobre produkty promować i objaśniać ludziom jakie mają pozytywne skutki na nasze organizmy : )
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 12:10 Odpowiedz z cytatem
danka
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 3




danka napisał:
sprawdziłeś to ? Chętnie zaczęłabym promocję, kampanię maketingową w internecie strony internetowej http://sklep.spirulina.pl/produkty/olej-z-czarnuszki-egipskiej bo na prawdę warto takie dobre produkty promować i objaśniać ludziom jakie mają pozytywne skutki na nasze organizmy : )

_________________
Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sro Sty 15, 2020 12:10
Reklama





 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database