Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna
Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna Zaloguj Rejestracja FAQ Szukaj

Forum POLSKIE FORUM FANÓW VITASA Strona Główna » Pierwszy temat... :) » Pierwszy temat... :) Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Pierwszy temat... :)
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 22:09 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Chetnie bym sie przywitala, ale poki co - nie mam z kim. Bo cisza i pustka mnie otacza Wink Dzisiaj powstalo to forum i postanowilam, ze zostawie je same sobie i zobacze, czy cos sie 'ZADZIEJE'. Czy to forum trafi na podatny grunt. Ostatnio zauwazylam, ze zainteresowanie Vitasem w Polsce wzrasta, a na kolejnych polskich stronach internetowych pojawiaja sie linki do jego nagran. I to mnie cieszy. Co do forum - narazie jest skromnie, bo ja niespecjalnie nadaje sie do roli administratora, to raz, a dwa, ze nie ma ludzi - nie ma tematow do rozmow. Beda ludzie - beda tematy.

Tymczasem nalezaloby chyba zaczac od tego, kim jest Vitas?
Odsylam do polskiej wikipedii - krotko i tresciwie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Vitas

I oczywiscie zachecam do odwiedzenia www.youtube.pl i wystukania do wyszukiwarki magicznego slowa 'Vitas'.

Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Sjuzanna dnia Nie Sty 20, 2008 01:42, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

Wysłany: Pią Sty 18, 2008 22:09
Reklama





PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 10:21 Odpowiedz z cytatem
Sabcia
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: Mielec




No hej Sjuzana przyszlam do pomocy;)))) A co do Vitasa to taki wspolczesny z niego humanista robic tyle rzeczy na raz to trzeba miec talent
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:16 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Witaj Sabciu Smile Fajnie, ze wpadlas Smile I tym sposobem z liczby pojedynczej uzytkownikow zrobila sie liczba mnoga Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:40 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




Witam witam Very Happy Chciałabym zasilić grono fanów Vitasa, przybywam prosto z innego forum (wy już wiecie z jakiego Wink )

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:47 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Wiemy, wiemy Wink witaj Justynko Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 13:39 Odpowiedz z cytatem
Sabcia
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: Mielec




no to jest juz nas troszke wiec mozemy sie rozgoscic....i stworzyc mila i przyjazna atmosfere....
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 13:43 Odpowiedz z cytatem
Sabcia
Pierwszy raz na koncercie
Pierwszy raz na koncercie
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: Mielec




a tu co ja znalazlam o Vitasie Wink
Vitas, rosyjski piosenkarz o głosie jakiego jeszcze nie słyszeliście*, przewidział na marzec oficjalną premierę nowej płyty "Powrót do domu". Ma się ona odbyć na moskiewskim Kremlu, w sali koncertowej Teatru Baletowego.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 13:53 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Sabciu, a gdzie to znalazlas? To chyba jakies stare, bo premiera tej plyty w Rosji juz byla. Nie wiem jak w pozostalych krajach. W kazdym razie w Stanach 'Return home' ma sie ukazac 29 stycznia Smile A ja sie pochwale, ze ja ta plyte juz posiadam - narazie tylko ta niestety Sad A tak poza tym, to mam kupe roboty, jak znajde troszke czasu (mysle, ze jeszcze dzisiaj) to dodam kilka nowych watkow.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 14:53 Odpowiedz z cytatem
Justyna
Solista
Solista
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 506
Skąd: kujawsko-pomorskie




Sjuzanna napisał:
A ja sie pochwale, ze ja ta plyte juz posiadam .


Ja niestety nie jestem szczęśliwą posiadaczką tej płyty... Opowiedz o niej np. w jakim stylu jest utrzymana itp.

_________________
Doprawdy, żyję bardzo. Ale ja właściwie
Mam w życiu migotliwym jedną myśl jedynie,
Napiętą jak cieniutka strzała na cięciwie:
Zmienić się w linię.
Julian Tuwim
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 15:08 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




http://www.vitas.com.ru/diskograf_eng.php

Tutaj mozna sobie obejrzec wyszstkie Vitasowe plyty. Odnosnie 'Return home' to jest cz.1 (ja mam wlasnie ta, o najpaskudniejszej z wszystkich, rozowej okladce- jak oni mogli wydac plyte z tak beznadziejna okladka?! Smile i cz.2. Oraz Return Home wydane przez Universal - to wersja plyty wydana poza Rosja, w krajach europjeskich - na stronie glownej www.vitas.com.ru jest napisane, w ktorych konkretnie, w listopadzie 2007. No i oczywiscie bedzie Return home wersja amerykanska wydana przez Gemini Sun records - ale dopiero 29 stycznia Smile

Co do tej plyty, ktora ja mam to jest to tzw the best of, jak z reszta obie czesci Return Home. Chociaz ja bym tam zastosowala inne parametry w kwestii dobierania utworow do the best of ;> Generalnie wiekszosc piosenek mi pasi, z reszta prawie wszystkie slyszalam juz wczesniej w necie. Ale kilka bym sobie darowala na ich miejscu, chodzi o te bardziej dancowe Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 18:15 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Hej wszystkim Smile I ja postanowiłam do Was dołączyć Smile Może nigdy nie dałam odczuć, że twórczość i warunki Vitasa zaczynają interesować mnie coraz bardziej, ale po co chwalić się wszystkim publicznie Razz Zwłaszcza, że wystarczająco robię bałaganu w innym temacie na Forum z którego przybywam Razz Tak Kochanie, z TEGO forum Very Happy Raz na jakiś czas można przestać być świnką Wink
W moderowaniu ani zakładaniu kącików dobra nie jestem (chyba że mnie przeniosą Razz Razz ) ale proponuje stworzyć jakąś Przywitalnię czy cuś Wink

Ja jestem na etapie piratowania czyli zdobywania utworów różnymi dziwnymi sposobami. Jeśli chodzi o płytę chciałabym zdobyć tę wydaną w Rosji; może w wakacje, jeśli Bóg da, osobiście sobie sprawię, o ile jeszcze będzie gdzieś dostępna Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 18:40 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Witaj witaj Very Happy Very Happy To juz cale 4 osoby! Wink Tak... przywitalnie trzebaby zrobic, ale ja rowniez nie jestem dobrym moderatorem Razz Dzisiaj wieczorem cos sropobuje porobic, planuje na pewno dodac tematy pt filmiki i teledyski (odnosniki do najlepszych teledyskow filmikow z udzialem vitasa - to mam obcykane, ogladnelam juz chyba wszystkie Razz), poza tym linki i zdjecia. dodalaabym tez temat mp3, ale planowalam zapodac link do tego forum na oficjalna strone i na amerykanska, wiec moze sobie jednak daruje Wink Ale wiecie...... Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 18:50 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Ja wbrew pozorom mam kuuupę czasu Razz Ale nie wiem czy umiałabym pisać na forum będąc kimś z władz bo nie wiem czy bym się nie pogubiła Razz Temaciki można potworzyć tak wstępnie, a potem zmienić jak coś wpadnie do głowy Smile A temt o mp3 raczej bym darowała Very Happy bo pomysł z wysłaniem linku na strony o Vitasie jest bardzo dobry Very Happy Na pewno są zagraniczne Jego fora ale odnośnik do polskiego też się przyda, bo z doświadczenia wiem, że z zagranicznych bierze się fotki, filmiki i itp a nie udziela i nie czyta bo się nikomu nie che tyle tłumaczyć Razz

Ahaaaa rozkolporterowałam adresik już gdzieniegdzie Wink Możliwe że ktoś skorzysta Wink Jednak jak już się w tych Rosjanach kochamy, to w większości naraz Laughing Laughing
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 19:02 Odpowiedz z cytatem
Sjuzanna
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 2079
Skąd: Siemianowice Śląskie




Hehe, dzieki wielkie Smile ja tez porpozpowszechnialam troche, chociaz wlasnie powinnam siedziec nad typografia. w sumie moglo by sie ten temat zmienic na przywitalnie. Gydbym tylko wiedziala jak to zmienic Razz A poki co wyslalam linka do vitasusa.com, strony amerykanskiej. A jakbys miala troszke czasu i by ci sie chcialo to zapraszam do tworzenia temacikow Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 19:12 Odpowiedz z cytatem
Crazy_Violin
Dyrektorka opery ;)
Dyrektorka opery ;)
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 513
Skąd: Z lodowiska pośród tajgi :P




Hmmm tematu tematu raz założonego nie możesz zmienić, tak po prostu samego tytułu?

Hehe nie chcę Ci wchodzić w kompetencje Wink ale możliwe, że coś mi się przypadkiem stworzy Razz

Te angielskie są dwie chyba, nie? Tzn z możliwością wyboru albo pa ruski albo in inglisz... Smile Do Chinek też trzeba napisać Razz Kurcze, Chinki i Japonki to zakładają masę fori stron o rosyjskich sławach Very Happy Czasem też wyłącznie po ich językach. Szkoda, że nie mogę sobie zainstalować aby mi wyskakiwały ich literki... Sad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wysłany: Sob Sty 19, 2008 19:12
Reklama





 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POLSKIE FORUM FANÓW VITASA  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
    Powered by Active24, phpBB © phpBB Group. Designed for Trushkin.net | Themes Database